English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Murphy

Dykstraův zákon: Každý člověk je v očích toho druhého cvok.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Znásilnění a bití

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Znásilnění a bití

znasilnenA
12.11.14
15:22
Nereg.

IP: 90.176.140.*
Ahoj.
Jde o mého snoubence, chodíme spolu už dlouho a sex jsme si oba přáli až po svatbě, ale včera zničehonic změnil názor. Mazlili jsme se jako obvykle a pak mi to prostě udělal na sílu. Byla jsem v šoku. Nechtěla jsem, bránila jsem se, kopala, prosila, žadonila, škemrala, nic nepomohlo. Nejsem už panna a moc mě to mrzí. Vzal mi svobodu, odevzdat se tomu, komu se budu sama chtít darovat, jsem velmi romantická duše a on mě úplně zlomil. Dnes mi to udělal zase, ani jsem se nebránila, nač plýtvat energií, když on je stejně silnější? Bylo mi do pláče, já ho živím, hřeju si na prsou hada, bydlíme spolu, jí jídlo, které nakoupím a ani práci ani školu nemá! Já chodím do školy i do práce na noční, snažím se, ale on doma nedělá absolutně nic! Chci se s ním rozejít, dnes jsem mu to naznačila a zbil mě. Jsem zoufalá a nevím, jak to řešit. Rodiče mi říkají, že se mám rozejít a ještě ho nahlásit na policii. Vím, že by mu to patřilo, po tom, co udělal, ale oplétačky s policií už nechci, udal mě totiž můj ex a neprávem. Co byste dělali vy? Děkuji za rady předem
 
Dracizena
12.11.14
19:23
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Viníkem jsi Ty sama, protože sis pozvala do bytu chlapa, který je sexuálně potřebný. Někdo v sobě nese sexualitu, která je stále hladová a proto on Ti jen sliboval a lhal...
Ale proč nevidíš skutečnost jasně? Nedělá, vyžírá Tě, má teplou postel, pak se nediv, že chce cítit i Tvé tělo...
Vždyť Ti ukazuje, co by Tě čekalo v manželství...
Děkuj Bohu, že se Ti včas projevil a najdi si někoho jiného...
Mnohé ženy jsou znásilňované svým připitým mužem a děti je svazují... ano, pak je to problém... Ale Ty nejsi v problému a už si ho nepouštěj domu.
A nahlásit ho, je na místě... Zcela určitě bude mlátit i další ženy a proto je dobré, aby měl v záznamu toto své násilnické chování.
Pomůžeš takto jiným ženám...
 
Azazel
12.11.14
19:56
Nereg.

IP: 79.212.146.*
Rodice maji pravdu. Okamzite od nej odejdi, jinak tobu jeste horsi. Podej na nej tresni oznameni. A ze te ex-krive udal. Ty jsi nic nevymyslis a nebo chces aby tenhle ... ... ... , neco tobe nebo nekomu dalsimu provedl? A pokud te zbyl nech a mas modriny nebo tak si to nech potvrdit od doktora. Zajdi na policii o podej tresni oznameni na neho kvuli znasilneni a fizickeho nasili. A okamzite odejdi a nani necekej
 
Ladyle
12.11.14
22:05
Nereg.

IP: 82.100.27.*
Zmiz. Čím dřív, tím líp. Rozumím, že ho (přesto) máš ráda a bude to bolet. Věř mi, za pár měsíců to přebolí. Tohle, co ti předvedl, je jen začátek. Dovedeš si představit zbytek života v tomto a ještě horším? Ta bolest z rozchodu jde ustát. Na světě je několik miliard lidí. Pochybuju, že by se pro tebe nenašel někdo lepší.
 
Květuška
14.11.14
11:49
Reg.13.6.17

Vzít si domů někoho takového a označovat ho za noubence,to ti muselo přeskočit... Jak dlouho ho živíš? A to jste plánovali svatbu? Nevím kolik ti je, ale zřejmě zkušenost s tvým ex ti nestačila.Takže nevím co by jsi chtěla krom jediného/rychle ho poslat do... /slyšet.
 
Květuška
14.11.14
11:50
Reg.13.6.17

Vzít si domů někoho takového a označovat ho za noubence,to ti muselo přeskočit... Jak dlouho ho živíš? A to jste plánovali svatbu? Nevím kolik ti je, ale zřejmě zkušenost s tvým ex ti nestačila.Takže nevím co by jsi chtěla krom jediného/rychle ho poslat do... /slyšet.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)