English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

A. Lamartine

Strasti spojují dvě srdce těsnějšími svazky než štěstí. Společná utrpení vytvářejí silnější svazky než společné radosti.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Znamení při důležitých rozhodnutích

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Znamení při důležitých rozhodnutích

Lelka
01.12.14
11:46
Nereg.

IP: 89.111.97.*
Milí přátelé,
ráda bych znala váš názor. Kdysi jsem četla, že pokud nás čeká nějaké důležité rozhodnutí a nevíme kudy kam, většinou se okolo nás vyskytují znamení, která nám pomohou se rozhodnout správně. Například když se rozhodujete mezi cestou do zahraničí či setrváním doma, narazíte na zajímavý článek o oblasti, kam byste bývali vycestovali.
Setkali jste se někdy s něčím takovým? Se znameními, která vám ukazovala cestu? Nebo myslíte, že to je jen touha vidět to, co chceme? Jaké jsou vaše zkušenosti? Děkuju za názory a přeji hezký den.
 
Theodor
02.12.14
18:26
Reg. před 2016

Já věřím, že tato znamení nejsou mystickými výjevy nadpřirozena, ale zrcadlí naše přání a tužby. Tedy pokud nechci cestovat do Maroka, tak si článku o Maroku pravděpodobně nevšimnu, nebo mu nepřisoudím význam. Pokud si to přeju, okamžitě mě jakákoliv informace o Maroku přitáhne. Nechci tím snižovat význam tohoto jevu. Člověk je sám sobě nejlepším věštcem a naše "slepota" je povětšinou způsobená naším odseknutím od vnitřního já. Proto bych těmto znamením naslouchal, protože odráží nás samotné.
 
Lelka
04.12.14
23:29
Nereg.

IP: 77.78.89.*
Ano, tak nějak jsem si to myslela, i když příklad s článkem jsem nezvolila úplně dobře.
Konkrétně mi jde třeba o to, že bych ráda zpět bývalého přítele (od chvíle, co jsem se rozešli). Poslední dobou poměrně často narážím na věci, které s ním mám velmi silně spjaté (např. oblíbenou značku aut, společné písničky hrají v rádiu, ... ). Vzhledem k tomu, že o něj stojím pořád, předpokládám, že bych si těchto jevů všímala víc i předtím - než až teď. Čím myslíte, že to může být způsobeno? Opravdu pouhá náhoda?
 
Dracizena
05.12.14
16:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lelka... všímáš si, protože začínáš být citlivější, vnímavější.
Ten kdo má na nose černé brýle, nevidí a proto nebude mít vědění.
Dnes nastala doba, kdy lidské myšlení je nadnášeno energiemi mimosmyslovými a proto se v lidech zvedá zájem o duchovno,o paranormálno, ale ne o pobožné duchovno.
V minulém století se v lidském rozumu rozvětvil technický um, který převálcoval/utlumil/ směr duchovní. A dnes se duchovní um musí vyrovnat s technickým a až se tyto vrcholy vyrovnají, pak si věda v lásce podá ruku s duchovními jasnozřivými lidmi... A pak bude mír na světě...
Otvírá se Ti vnímání, jako mnohým a proto si všímáš, porovnáváš a přemýšlíš, proč se takto děje a jak to změnit k obrazu svému.
Ale ne každý Tvůj obraz/představa/, by byla v budoucnu pro Tebe zdravá... Tvé mozkové buňky, Tě vedou do zdravých zítřků a proto si nevynucuj to, co se Ti vzdaluje... Všechno nech tak, jak to teče, ale jen se snaž, aby Tvůj životní tok nebyl zakalený... měj se dobře...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Egyptský horoskop
Dokonce i egyptští bohové mohou předvídat budoucnost.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
I ťing
Čínská klasická metoda věštění budoucnosti pomocí šesti mincí.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)