For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 27.9.2022
Svátek slaví Jonáš, zítra Václav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 27.9.2022
Svátek slaví Jonáš, zítra Václav.Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Znamení při důležitých rozhodnutích".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Znamení při důležitých rozhodnutích

Lelka
01.12.14
11:46
Nereg.

IP: 89.111.97.*
Milí přátelé,
ráda bych znala váš názor. Kdysi jsem četla, že pokud nás čeká nějaké důležité rozhodnutí a nevíme kudy kam, většinou se okolo nás vyskytují znamení, která nám pomohou se rozhodnout správně. Například když se rozhodujete mezi cestou do zahraničí či setrváním doma, narazíte na zajímavý článek o oblasti, kam byste bývali vycestovali.
Setkali jste se někdy s něčím takovým? Se znameními, která vám ukazovala cestu? Nebo myslíte, že to je jen touha vidět to, co chceme? Jaké jsou vaše zkušenosti? Děkuju za názory a přeji hezký den.
 
Theodor
02.12.14
18:26
Reg. před 2016

Já věřím, že tato znamení nejsou mystickými výjevy nadpřirozena, ale zrcadlí naše přání a tužby. Tedy pokud nechci cestovat do Maroka, tak si článku o Maroku pravděpodobně nevšimnu, nebo mu nepřisoudím význam. Pokud si to přeju, okamžitě mě jakákoliv informace o Maroku přitáhne. Nechci tím snižovat význam tohoto jevu. Člověk je sám sobě nejlepším věštcem a naše "slepota" je povětšinou způsobená naším odseknutím od vnitřního já. Proto bych těmto znamením naslouchal, protože odráží nás samotné.
 
Lelka
04.12.14
23:29
Nereg.

IP: 77.78.89.*
Ano, tak nějak jsem si to myslela, i když příklad s článkem jsem nezvolila úplně dobře.
Konkrétně mi jde třeba o to, že bych ráda zpět bývalého přítele (od chvíle, co jsem se rozešli). Poslední dobou poměrně často narážím na věci, které s ním mám velmi silně spjaté (např. oblíbenou značku aut, společné písničky hrají v rádiu, ... ). Vzhledem k tomu, že o něj stojím pořád, předpokládám, že bych si těchto jevů všímala víc i předtím - než až teď. Čím myslíte, že to může být způsobeno? Opravdu pouhá náhoda?
 
Dracizena
05.12.14
16:20
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lelka... všímáš si, protože začínáš být citlivější, vnímavější.
Ten kdo má na nose černé brýle, nevidí a proto nebude mít vědění.
Dnes nastala doba, kdy lidské myšlení je nadnášeno energiemi mimosmyslovými a proto se v lidech zvedá zájem o duchovno,o paranormálno, ale ne o pobožné duchovno.
V minulém století se v lidském rozumu rozvětvil technický um, který převálcoval/utlumil/ směr duchovní. A dnes se duchovní um musí vyrovnat s technickým a až se tyto vrcholy vyrovnají, pak si věda v lásce podá ruku s duchovními jasnozřivými lidmi... A pak bude mír na světě...
Otvírá se Ti vnímání, jako mnohým a proto si všímáš, porovnáváš a přemýšlíš, proč se takto děje a jak to změnit k obrazu svému.
Ale ne každý Tvůj obraz/představa/, by byla v budoucnu pro Tebe zdravá... Tvé mozkové buňky, Tě vedou do zdravých zítřků a proto si nevynucuj to, co se Ti vzdaluje... Všechno nech tak, jak to teče, ale jen se snaž, aby Tvůj životní tok nebyl zakalený... měj se dobře...
 
Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)