English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Wilde

Mladí lidé chtějí být věrní, a nejsou; a staří chtějí být nevěrní, a nemohou.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Zamiloval sem se do kamarádky

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

Zamiloval sem se do kamarádky

P.02
24.07.14
21:08
Nereg.

IP: 31.222.5.*
zdravím, mám problém stím že jsem se zamiloval do hodně dobré kamarádky, vždy sme si pomáhali, vždy jsme se uklidňovali. Jen mám tušení že ona nechce další krok, místo ho jí zase zlomí srdce nějaký hajzl s prominutím. a já se snažím abych to sní nepokazil a mám strach z dalšího kroku. díky. P
 
Ka-ri-a
30.07.14
09:02
Reg. před 2016

Jestliže chce aby jste zůstali kamarádi.Nemůžeš jí do toho ci tím tlačit.Ju.Musíš mít trpělivost.Až bude chtít ona další krok.Potom teprve zapracuj.ZTeď to nech takhle,může to dopadnout blbě
 
Camie
30.07.14
13:53
Reg. před 2016

... P.02 poprosím o věk.
 
Venušanka
17.08.14
08:42
Reg. před 2016

PO2

Tak mu to dopřejte, a najděte si někoho jiného! Všechno zlé je na něco dobré a jednou za to budete ráda, že se toto, ač nyní nemilé a stresující, ale za oár let si na ěm vzpomenete, až se na situaci budete dívat zpětně, uvidíte, že to bylo vše ve skutečnosti pro Vaše dobro, i když nyní to tal vůbec nevypadá.

Mimochodem, pokud se zamilovat do Vaší kamarádky, myslíte si, že by stálo za to, se s ním dále zahazovat a čekat, kdy Vám udělá něco podobného, žít v neustálém stresu, napětí, podezírání, které bue mít negatovní dopad na Vaše zdraví?

Nechte ho být, udělejte tlustou čáru, čas rány přebolí, nebyl to ten pravý pro Vás, máte na lepšího a ten lepší přijde a věřte, že se to vyplatí...

Mezi Vámi dvěma bylo mnoho věcí, situací a momentů, které jste neviděla, resp. nechtěla vidět, zamyslete se nad tím fo budoucna, pro další vztah!!
 
Venušanka
17.08.14
08:47
Reg. před 2016

po2
- předchozí beru zpět, špatně jse si přečetla text, myslela jsem, že se jedná o ženu, kde si její muž našel kamarádku:))

Nemějte strach, právě naopak tímto to vše psoilujete a přitahjete si, myslete pozitivně, intuiitvně, neřeště to rozumem, ale jednejte v soualdu se svým srdce, a udělejte, co Vás zrovna napadne, b%t by to bylo a znělo sebevíc nelogicky.

Vidím zde zklamání, ale i šance, máte to víceméně ve svých rukách, sám si tvoříte osud, nicmíně šance jsou, i když to nebude jednoduché a snadné, ale naopak se jedná o osudové zkoušky, kterými máte projít a ukázat, nakolik jste schopný, duchovní, duševní a hlavně silný...
 
Miri31
04.03.15
23:10
Reg. před 2016

Já do kamaráda :'( volá mi, žárlí, vyzvida kde jsem a s kym atd.a tvrdi že mě nechce a tak už se to táhne půl roku a ja pořád čekam a doufám :(
 
lalinka
05.03.15
14:22
Reg. před 2016

zdravim vas vechny sem kco zamilovana !! a muj p[ritel mi neveri !!!
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Čtení z ruky
Kompletní popis a metody čtení z ruky.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)