Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 8.7.2020
Svátek slaví Nora, zítra Drahoslava.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 8.7.2020
Svátek slaví Nora, zítra Drahoslava.
Fórum:

Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:

Opusťte lidi, co vás pouze stahují dolů. Raději najděte ty, co vám budou pomáhat nahoru.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Můj partner bude brát náš vztah více svědomitěji. ”

Myšlenky moudrých

Wilde

Mezi mužem a ženou neexistuje přátelství - jen vášeň, nepřátelství, láska - ale žádné přátelství.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!

Odwiedź tę stronę w języku polskim: Mojeczary.pl!

zpět

Vztah, Pomoc prosím

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Vztah, Pomoc prosím

Karel
10.04.13
17:48

Dobrý den , prosím vás , byl jsem s přítelyňí rok a 3 měsíce , a asi před 2 měsídci se semnou rozešla a našla si nového přítele , a zdálo se mi že jsme byli zase spolu .. stáli sme před internátem a vyjasňovali si věci které nám na sově vadili , uskuteční se to? (já o ni zájem furt mám)

Blanka 14 června
Karel 3. září

Dracizena
11.04.13
14:29

IP: 213.151.77.*
Kájo, sejdete se ještě a mnohé vysvětlíte, ale až ona se rozejde s přítelem... ale, je tady to ALE... Ty už ji nebudeš chtít... protože dáš konečně rozum do hrsti...

smutnicka
11.04.13
15:26

Dobrý den,Chystám se do jedné agentury najít nějakou brigádu..Najdu tam nějakou brigádu nebo tam nemám ani chodit?Můžete mi poradit kde mám nějakou práci hledat??Děkuji Jitka 12.02.

Karel
12.04.13
16:02

Děkuju mockrát :) Dracizena ůžu se ještě prosím zeptat kdi by se mělo uskutečnit to naše vzájemné vysvětlování? děkujuu :)

Dracizena
12.04.13
20:46

Karle, Broučku, to je pohled, více pod pomyslnou hladinu, duchovní hladinu a tam se ponořím pro informace, které se týkají zdravotního směru... .Tato zvědavost není ani pro Tebe důležitá a neboj, přijde jiná a Tvá láska k ní bude hlubší... Jen nepospíchej, spěch, i myšlenkový, oddaluje setkání s láskou... Přemýšlej, proč Ti ona utekla?
Asi nejste k sobě vhodní, ne? Když žena je matičkou a muž šroubkem a závitem se nechytí, pak je rozvod zarohem... Čekej na ženu, která bude k tobě pasovat. Ale ve vašem mládí se vztahy střídají... myslím si, že jste mladí...

Dracizena
12.04.13
20:56

Smutničko, lidé chodí mezi lidmi, nejen, že musí, ale proto, že si předávají lidské Duše barevná světla, která člověk nevidí/nevnímá/.A proto jdi a hledej práci. Nikdy nevíš, jaké světlo v lidech potkáš, kdo se o Tebe otře a jeho Anděl Tě obohatí svou aurickou barvou... A takto si doplňují lidé aurická světla, která Tě pak přivedou na místo, kterému se říká štěstí... PŘEJI TI ŠTĚSTÍ... ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)