English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Vstoupila do mě duše?Prosím o pomoc

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Vstoupila do mě duše?Prosím o pomoc

Monika34
18.02.16
15:50
Nereg.

IP: 89.177.168.*
Ahoj moc prosím o vysvětlení mého zážitku. Kdysy asi před 4 roky se i v noci stalo, že jsem měla pocit, že oslepnu nebo že začnu šilhat.Při otevřených očí jsem viděla černo a při zavřených strašně osslepující zářivé světlo, prožívala jsem tu noc neskutečný muka, nakonec jsem usnula. Ráno jsem si začala procvičovat tělo, jakoby nebylo moje a sžívala jsem se s nim, cítila jsem že je tělo mužské, přestože jsem z toho byla úplně mimo cítila jsem se neobvykle jistě. Krátce na to jsem se opila v Beroune a pohádala s kamarádem, který mě tam nechal a jel domů, tak jsem šla do herny, kde jsem poslední stovku dala na ruletu č. 1 a to číslo padlo,všichni byli jko opaření já dostala 3600 a odešla. Pak se dlouho relativně nic nedělo, ale xkrat za den nahodně narazim na číslo 21, to už trvá 2 roky. Je to tak přehnaně často a okatý, že přestávám věřit že je to náhoda nebo sugesce (21. svátek, 21.narozeniny) Již pár let se mnou něco děje a já nevím co. Moc prosím o pomoc
 
Dracizena
19.02.16
20:00
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nadarmo se neříká, že se dnes k lidem přibližují andělé... Je to Tvůj případ... vidění zářivých světel, šum v uších a je cítit přítomnost něčeho jiného... Všímat si stejných čísel, je podání andělské ruky... Ale pokud se budeš opíjet a kouřit, tak Tvůj Anděl vždy ucukne... a ruku Ti pode temná bytost... ale i tato temná bytost si Tě povede... sice budeš zakopávat a padat, ale zase vstaneš a budeš sledovat, jak Tě duchovno oslovuje...
Je na Tobě, komu podáš svou ruku... temnu a nebo světlu... bylo u Tebe obojí...
 
Monika34
19.02.16
21:28
Nereg.

IP: 37.188.233.*
Moc děkuji za odpověď, já to tak nějak tušila.Blby je že už nepoznán rozdíl mezi světlem a temnotou. mám v tom zmatek. Už nepijí dlouho vůbec, ale kouřim moc. Cítím, že to je špatně pro duchovno, ale jsem od přírody pořad nervózní a ne a ne najít klid ikdyz se nic neděje.
 
Dracizena
26.02.16
21:57
Nereg.

IP: 213.151.77.*
nejsi nervozní od přírody... příroda v Tobě nezhmotnila nervozitu, naopak, ta uklidňuje... Ale jestli kouříš od 14 let, pak se nediv, že jsi nervozní... jsi jen závislá a plná energií, které rostou a rostou.Nedovol, aby ve Tvém těla zakořenily a proto se začni aspoň modlit... já ámenuji, zkus to také... je to má modlitba... pááá
 
monika34
01.04.16
20:58
Nereg.

IP: 89.177.168.*
já nevím, ale docela mě děsí, jak můžeš trefit, kdy jsem začla kouřit... připadá mi že musíš mít možná velkou moc ovládat na dálku lidi. Jak se chráníš, abys měla jistotu, že nikomu neuškodíš nebo negativně ovlivníš, tuhle jistotu bych si přála mít
 
Dracizena
01.04.16
23:07
Nereg.

IP: 86.49.183.*
Jak se chráním? Chrání mě mé světlo, má světelná aura... a mimozemské světlo...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)