English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Víra je když...

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Víra je když...

Maty
08.02.10
13:53
Nereg.

IP: .*
Docela by mě zajímalo, co si kdo představuje pod pojmem VÍRA v něco, někoho.. Vzpomínám si, že jsem asi před 25ti lety dostala pěstí od zarytého komunisty, když jsem při nezávazné konverzaci uvedla, že mi náboženská víra a víra v komunismus připadá stejná, protože je to víra v něco lepšího, co je stále v nedohlednu.. no naběhla jsem si, teď se tomu směju.. od těch dob se leccos změnilo i co se mé víry dotýká.
 
Weiterinka1
08.02.10
21:46
Nereg.

IP: .*
Ahoj Maty, budu Tě šokovat, když Ti napíši, že toho zarytého komunistu chápu? V duchu hesla: ,,Kdo nejde s námi, jde proti nám!" reagoval tak, jak reagoval. Brala jsi mu jeho víru ... šlápla jsi mu na píseček, ba přímo útočila na jeho učení ... a vzhledem k tomu, že dříve lidé chodili do kostela více než dnes, tak možná, že měl i prarodiče či rodiče, kteří chodili do kostela a tu ránu jsi z různých důvodu dostala místo nich ... Slyšel jen část Tvé konverzace ... ale přeci ... jen jeho víra a cesta dostane lidi tam, do lepšího příští ... žádná jiná!Avšak cesta bez lásky ... kdo ji chce? Se strachem se Člověk s velkým Č nevychová ... třeba to už dnes ví ...
Líbí se mi motto od Thákura ... . Víra je pták, který cítí světlo a zpívá, když je ještě tma.
 
Maty
09.02.10
01:45
Nereg.

IP: .*
Weiterinka1: vůbec jsi mne nešokovala, já jako mladice jsem byla nebezpečná sama sobě.. Př. do podniku přivezli počítač, který měl nahradit 11 lidí, jenže nevěděli, co s těmi přebývajícími lidmi dělat. Dopadlo to tak, že ti nadbyteční onen chytrý stroj kontrolovali. Nechala jsem se slyšet, že tuhle logiku mi hlava nebere. Poprvé jsem se divila, že to ostatním připadá normální a podruhé, když mi sundali osobní hodnocení. Kamarádka mi řekla, že buď jsem spadla z oblakou (to byl takový slovenský seriál pro děti), nebo nemám pud sebezáchovy.. Dnes se tomu říká: hladit hada bosou nohou, ale pravda je jinde - mně ta doba nějak nedocházela.. Další "fópáčko" bylo, když tatíci s heslem "kdo nekrade, okrádá rodinu" si cosi přivlastňovali a já jim bezelstně řekla: "no jó, ale rodina je základ státu" - to byly obličeje. No nevím, dnes mám taky někdy dojem, že kráčím minovým polem, ale už chvála Bohu doba pokročila a není nutno vše komentovat.
To motto je hezké, takové to (vypůjčím si od Součka) tušení stínů a souvislostí. Někde jsem četla, že člověk je schopen dosáhnout všeho, co si umíní, záleží jen na jeho víře v sebe sama. To mě docela zajímá, protože to záleží asi na smělosti, jaký cíl si člověk vytýčí a co pro to je schopen udělat (překonání překážek, mít odvahu jít do něčeho, co by ještě nedávno zavrhnul atd.) Taky jsem slyšela názor, že mnichům, těm se to dosahuje osvícení, když jsou zavřeni v klášterech, daleko od civilizace, a tedy od různých lákadel a starostí obyčejného života. Nebo je snad víra způsob napojení se na vyspělou tvořivou energii, která si s námi hraje hru na "civilizaci" a chce, abychom si hráli taky? Říká se sice: "Jak zaseješ, tak sklidíš", ale já si myslím, že když se narodíme, zaseto už je (máme nadání, vlastnosti, jsme v nějakém prostředí s určitými lidmi atd.). Záleží jen na každém z nás, jak o setbu budeme pečovat, jestli poroste a sílí nebo bude neduživá.
 
Weiterinka1
09.02.10
13:10
Nereg.

IP: .*
Ahoj Maty, jsi mě rozesmála ... a také jsem se dostala do let, kdy Tebou vzpomínaný seriál Spadla z nebe dávali. Gratuluji Ti za všechna minová pole, které jsi kdy přeskákala :-)
No .. .dřív se říkalo, že dítě se narodí jako tabula rasa ... jako čístý, nepopsaný list papíru. Ale je vidět, že to tak není ... a když se do toho zamíchá reinkarnace ... . tak to dostává teprve ty pravé grády :-) Ale ... v kostele platí ta verze první ... i když to tak v křesťanství nebylo vždy ...

 
dracizena
18.02.10
18:15
Nereg.

IP: .*
Maty, nádherně a skutkově Tebou řečeno... ..
Nebo je snad víra způsob napojení se na vyspělou tvořivou energii, která si s námi hraje HRU NA CIVILIZACI" a chce, abychom si hráli taky? Říká se sice: "Jak zaseješ, tak sklidíš", ale já si myslím, že když se narodíme, zaseto už je (máme nadání, vlastnosti, jsme v nějakém prostředí s určitými lidmi atd.). Záleží jen na každém z nás, jak o setbu budeme pečovat, jestli poroste a sílí nebo bude neduživá. ...
tuto svou větu si zapiš i s datumem, jednou Tě k ní vrátí Tvůj Anděl, vím proč Ti radím...
ano, chtějme shůry vědět a vědění předávat a tím nebudeme planou rostlinkou a ta pak není Vyšší Vůlí vytržena z řádu zemitého.
Víru druhého jen sledujme, pak víra sama v sebe v nás roste jako Strom Poznání a o tom to je...
Jsme z pohledu jemnohmotných dimenzí hrou, ale ve své hrubohmotnosti jsme hrou o život a proto si hrajeme a žijeme v barvách a proto barvy musíme posunout skrze tělo a póry ven do aury. Přijmout barevnost do těla, ale vytlačit ji kůží ven. Pak jsme průtokoví a pak nejsme planým stromem.
 
Maty
20.02.10
16:02
Nereg.

IP: .*
Weiterinka1: děkuji za pohled na to, jak se vaří život. Každý přidá koření podle svého gusta.. ještě že máme každý svůj kotlík, jinak by náš společný výtvor mohl konkurovat pejskovi a kočičce. Můžeme však vzájemně ochutnávat..

dracizena: vibrace barev a později splynutí s pulzací vesmíru na černou (nic) a bílou(vše), nádech a výdech.. Jsem snad kamínek v mozajce veškerého hemžení a dokud nezapadnu, budu se stále "oťukávat" o hrany ostatních kamínků, až najdu své místo? Pokora jako tolerance k ostatním barvám, tvarům a celkovému obrazu, který ve svém výsledku mizí do jiného způsobu vyjádření..
 
dracizena
20.02.10
17:11
Nereg.

IP: .*
Stojíš na prahu všehopoznání, není to krok do prázdna jak se zdá, pouze máš před sebou údobí kdy to prázdno nutno zhmotnit abys tam mohla vejít. Mám radost z lidí o kterých vím, že projdou tou zdí tam nadruhou stranu svých přesýpacích hodin a tam je to skutkové duchovno. Časem poznáš o čem právě píši... ***Sleduj sny i vize které Ti vtékají sami do mysle...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)