For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je úterý, 27.9.2022
Svátek slaví Jonáš, zítra Václav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 27.9.2022
Svátek slaví Jonáš, zítra Václav.Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Víra je když...".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Víra je když...

Maty
08.02.10
13:53
Nereg.

IP: .*
Docela by mě zajímalo, co si kdo představuje pod pojmem VÍRA v něco, někoho.. Vzpomínám si, že jsem asi před 25ti lety dostala pěstí od zarytého komunisty, když jsem při nezávazné konverzaci uvedla, že mi náboženská víra a víra v komunismus připadá stejná, protože je to víra v něco lepšího, co je stále v nedohlednu.. no naběhla jsem si, teď se tomu směju.. od těch dob se leccos změnilo i co se mé víry dotýká.
 
Weiterinka1
08.02.10
21:46
Nereg.

IP: .*
Ahoj Maty, budu Tě šokovat, když Ti napíši, že toho zarytého komunistu chápu? V duchu hesla: ,,Kdo nejde s námi, jde proti nám!" reagoval tak, jak reagoval. Brala jsi mu jeho víru ... šlápla jsi mu na píseček, ba přímo útočila na jeho učení ... a vzhledem k tomu, že dříve lidé chodili do kostela více než dnes, tak možná, že měl i prarodiče či rodiče, kteří chodili do kostela a tu ránu jsi z různých důvodu dostala místo nich ... Slyšel jen část Tvé konverzace ... ale přeci ... jen jeho víra a cesta dostane lidi tam, do lepšího příští ... žádná jiná!Avšak cesta bez lásky ... kdo ji chce? Se strachem se Člověk s velkým Č nevychová ... třeba to už dnes ví ...
Líbí se mi motto od Thákura ... . Víra je pták, který cítí světlo a zpívá, když je ještě tma.
 
Maty
09.02.10
01:45
Nereg.

IP: .*
Weiterinka1: vůbec jsi mne nešokovala, já jako mladice jsem byla nebezpečná sama sobě.. Př. do podniku přivezli počítač, který měl nahradit 11 lidí, jenže nevěděli, co s těmi přebývajícími lidmi dělat. Dopadlo to tak, že ti nadbyteční onen chytrý stroj kontrolovali. Nechala jsem se slyšet, že tuhle logiku mi hlava nebere. Poprvé jsem se divila, že to ostatním připadá normální a podruhé, když mi sundali osobní hodnocení. Kamarádka mi řekla, že buď jsem spadla z oblakou (to byl takový slovenský seriál pro děti), nebo nemám pud sebezáchovy.. Dnes se tomu říká: hladit hada bosou nohou, ale pravda je jinde - mně ta doba nějak nedocházela.. Další "fópáčko" bylo, když tatíci s heslem "kdo nekrade, okrádá rodinu" si cosi přivlastňovali a já jim bezelstně řekla: "no jó, ale rodina je základ státu" - to byly obličeje. No nevím, dnes mám taky někdy dojem, že kráčím minovým polem, ale už chvála Bohu doba pokročila a není nutno vše komentovat.
To motto je hezké, takové to (vypůjčím si od Součka) tušení stínů a souvislostí. Někde jsem četla, že člověk je schopen dosáhnout všeho, co si umíní, záleží jen na jeho víře v sebe sama. To mě docela zajímá, protože to záleží asi na smělosti, jaký cíl si člověk vytýčí a co pro to je schopen udělat (překonání překážek, mít odvahu jít do něčeho, co by ještě nedávno zavrhnul atd.) Taky jsem slyšela názor, že mnichům, těm se to dosahuje osvícení, když jsou zavřeni v klášterech, daleko od civilizace, a tedy od různých lákadel a starostí obyčejného života. Nebo je snad víra způsob napojení se na vyspělou tvořivou energii, která si s námi hraje hru na "civilizaci" a chce, abychom si hráli taky? Říká se sice: "Jak zaseješ, tak sklidíš", ale já si myslím, že když se narodíme, zaseto už je (máme nadání, vlastnosti, jsme v nějakém prostředí s určitými lidmi atd.). Záleží jen na každém z nás, jak o setbu budeme pečovat, jestli poroste a sílí nebo bude neduživá.
 
Weiterinka1
09.02.10
13:10
Nereg.

IP: .*
Ahoj Maty, jsi mě rozesmála ... a také jsem se dostala do let, kdy Tebou vzpomínaný seriál Spadla z nebe dávali. Gratuluji Ti za všechna minová pole, které jsi kdy přeskákala :-)
No .. .dřív se říkalo, že dítě se narodí jako tabula rasa ... jako čístý, nepopsaný list papíru. Ale je vidět, že to tak není ... a když se do toho zamíchá reinkarnace ... . tak to dostává teprve ty pravé grády :-) Ale ... v kostele platí ta verze první ... i když to tak v křesťanství nebylo vždy ...

 
dracizena
18.02.10
18:15
Nereg.

IP: .*
Maty, nádherně a skutkově Tebou řečeno... ..
Nebo je snad víra způsob napojení se na vyspělou tvořivou energii, která si s námi hraje HRU NA CIVILIZACI" a chce, abychom si hráli taky? Říká se sice: "Jak zaseješ, tak sklidíš", ale já si myslím, že když se narodíme, zaseto už je (máme nadání, vlastnosti, jsme v nějakém prostředí s určitými lidmi atd.). Záleží jen na každém z nás, jak o setbu budeme pečovat, jestli poroste a sílí nebo bude neduživá. ...
tuto svou větu si zapiš i s datumem, jednou Tě k ní vrátí Tvůj Anděl, vím proč Ti radím...
ano, chtějme shůry vědět a vědění předávat a tím nebudeme planou rostlinkou a ta pak není Vyšší Vůlí vytržena z řádu zemitého.
Víru druhého jen sledujme, pak víra sama v sebe v nás roste jako Strom Poznání a o tom to je...
Jsme z pohledu jemnohmotných dimenzí hrou, ale ve své hrubohmotnosti jsme hrou o život a proto si hrajeme a žijeme v barvách a proto barvy musíme posunout skrze tělo a póry ven do aury. Přijmout barevnost do těla, ale vytlačit ji kůží ven. Pak jsme průtokoví a pak nejsme planým stromem.
 
Maty
20.02.10
16:02
Nereg.

IP: .*
Weiterinka1: děkuji za pohled na to, jak se vaří život. Každý přidá koření podle svého gusta.. ještě že máme každý svůj kotlík, jinak by náš společný výtvor mohl konkurovat pejskovi a kočičce. Můžeme však vzájemně ochutnávat..

dracizena: vibrace barev a později splynutí s pulzací vesmíru na černou (nic) a bílou(vše), nádech a výdech.. Jsem snad kamínek v mozajce veškerého hemžení a dokud nezapadnu, budu se stále "oťukávat" o hrany ostatních kamínků, až najdu své místo? Pokora jako tolerance k ostatním barvám, tvarům a celkovému obrazu, který ve svém výsledku mizí do jiného způsobu vyjádření..
 
dracizena
20.02.10
17:11
Nereg.

IP: .*
Stojíš na prahu všehopoznání, není to krok do prázdna jak se zdá, pouze máš před sebou údobí kdy to prázdno nutno zhmotnit abys tam mohla vejít. Mám radost z lidí o kterých vím, že projdou tou zdí tam nadruhou stranu svých přesýpacích hodin a tam je to skutkové duchovno. Časem poznáš o čem právě píši... ***Sleduj sny i vize které Ti vtékají sami do mysle...
 


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)