English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Ve snu jsem dostala měsíčky

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Ve snu jsem dostala měsíčky

Vilma
08.01.12
23:15
Reg. před 2016

Na přelomu riku se mi zdálo, že jsem opět dostala měsíčky, ačkoli je nemám už 3roky. Zároveň jsem v tom snu prohlašovala, že měsíčky ještě mám byť velmi nepravidelně. Např jsem prohlásila, že se stalo, že jesm je již půl roku neměla a teď znovu přišly. Ve skutečnost jsem je ale již 3roky neměla, ale před tím jsem je taky měla 3roky nepravidelně. Co tento sem znamená? Jsem nyní ve finanční tísni. Znamená to nějakou změnu k lepšímu?
 
Dracizena
09.01.12
19:34
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Má odpověď zní takto... Duch Jménem Měsíc dává Ti o sobě vědět... Měsíc na nebi je lunou, ale světla dálek je dimenze jeho, kde je bytost která zde řídí náš Měsíc, i ženské měsíční cykly, i kruh dvanácti měsíců..Nemluví k Tobě luna, ale bytost světelná, která Ti boří co sis postavila, abys stavěla opakovaně a na silnějších základech... Jde k Tobě skrze sen a proto si sny zapisuj i s datumem. ednou se k nim budeš vracet a opakovaně je řešit, aby na Tebe nepadal dluh karmický...
Své Duši mnohé dlužíš a proto máš ztráty díky, např. ztrátě zaměstnání, nebo jakési finan.tísni...
 
Vilma
12.01.12
17:10
Reg. před 2016

Jak to vypadá, asi jsem zatížená karmou a vlastně odsouzená k tomu žít v nouzi. Jiní třeba Jasnovidec Martin Wszolek anebo paní Marie Michaličková-Slívová tvrdí, že karma existuje pouze výjimečně, že chudoba je stav mysli a že když budu pozitivně myslet, bude se mi dařit. Dávají také návody k tomu, aby se dařilo v MLM podnikání. Já jsem vstoupila do QLXchange, pokoušela jsem některé známé zaregistrovat, ale nikdo mě již o registrační odkaz nepožádal. Přitom tvrdí všichni, že je to tutovka a VYDĚLÁ KAŽDÝ. Nevím, zda mám hledat kontakty mezi inzerujícími, kteří si chtějí přivydělat
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Rodina podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení ve vztahu k rodině i přátelům.
více...
Ruka Fatimy
Ruka Fatimy ukáže vaši schopnosti a povahu na základě jména či přezdívky.
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)