English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Leonov

Žádné velké vítězství není možné, pokud mu nepředchází malé vítězství nad sebou samým.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Ve snu jsem dostala měsíčky".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Ve snu jsem dostala měsíčky

Vilma
08.01.12
23:15
Reg. před 2016

Na přelomu riku se mi zdálo, že jsem opět dostala měsíčky, ačkoli je nemám už 3roky. Zároveň jsem v tom snu prohlašovala, že měsíčky ještě mám byť velmi nepravidelně. Např jsem prohlásila, že se stalo, že jesm je již půl roku neměla a teď znovu přišly. Ve skutečnost jsem je ale již 3roky neměla, ale před tím jsem je taky měla 3roky nepravidelně. Co tento sem znamená? Jsem nyní ve finanční tísni. Znamená to nějakou změnu k lepšímu?
 
Dracizena
09.01.12
19:34
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Má odpověď zní takto... Duch Jménem Měsíc dává Ti o sobě vědět... Měsíc na nebi je lunou, ale světla dálek je dimenze jeho, kde je bytost která zde řídí náš Měsíc, i ženské měsíční cykly, i kruh dvanácti měsíců..Nemluví k Tobě luna, ale bytost světelná, která Ti boří co sis postavila, abys stavěla opakovaně a na silnějších základech... Jde k Tobě skrze sen a proto si sny zapisuj i s datumem. ednou se k nim budeš vracet a opakovaně je řešit, aby na Tebe nepadal dluh karmický...
Své Duši mnohé dlužíš a proto máš ztráty díky, např. ztrátě zaměstnání, nebo jakési finan.tísni...
 
Vilma
12.01.12
17:10
Reg. před 2016

Jak to vypadá, asi jsem zatížená karmou a vlastně odsouzená k tomu žít v nouzi. Jiní třeba Jasnovidec Martin Wszolek anebo paní Marie Michaličková-Slívová tvrdí, že karma existuje pouze výjimečně, že chudoba je stav mysli a že když budu pozitivně myslet, bude se mi dařit. Dávají také návody k tomu, aby se dařilo v MLM podnikání. Já jsem vstoupila do QLXchange, pokoušela jsem některé známé zaregistrovat, ale nikdo mě již o registrační odkaz nepožádal. Přitom tvrdí všichni, že je to tutovka a VYDĚLÁ KAŽDÝ. Nevím, zda mám hledat kontakty mezi inzerujícími, kteří si chtějí přivydělat
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)