English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Iacocca

Základem úspěchu je vybrat si pravý čas. Přijít s něčím moc brzo je stejně špatné jako přijít moc pozdě.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

vasen je prec

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

vasen je prec

Dark_Angel
10.06.11
10:36
Reg. před 2016

Ahojte. S priatelom sme spolu pomaly 10 mesiacov. Byvame spolu uz nejaky cas u mojich rodicov. Ja mam 21 rokov(baran) a on 25(blizenec). Ja este studujem, on pracuje. Velmi sa lubime ale napriek tomu som zacala pocitovat, ze uz medzi nami nie je taka vasen ako predtym. Kym som si myslela,ze len ja to tak vnimam tak ma to az tak netrapilo. Vcera sme sa vsak o tom rozpravali a vnima to tak aj moj partner. Avsak dodal, ze nechce aby sme sa rozisli a dozadoval sa prislubu, ze ho neopustim. Ja sa tiez nechcem rozist, pretoze je to najlepsi vztah aky som kedy mala. Ale uvedomujem si,ze mame velky problem. Nemame jednoducho moc chut sa intimne zblizovat. Raz je unaveny on, raz som unavena ja, alebo sa nam jednoducho nechce. Zblizujeme sa mozno tak raz - dvakrat za tyzden. Ale aj to je take len.. kvoli potrebe. Nie je v tom ta vasen ako na zaciatku ked sme sa nevedeli nabazit jeden druheho. Keby sa nam toto stalo po rokoch ci uz chodenia alebo manzelstva tak nic nepoviem, to sa stava bezne. V nasom pripade je to podla mna velmi skoro. Snazim sa nas vztah okorenit, ucim sa nove "triky" , ktore maju velmi pozitivny ohlas u mojho partnera ale len v danej chvili. On ma stale tie iste stereotypne "tahy", ktore su fajn ale uz ma to trochu nudi. Ked mu poviem (velmi jemne), ze by mohol mat viac fantazie tak je z toho nestastny. Planujeme spolocnu buducnost, o to je to horsie. Neviem si predstavit co bude potom. Budeme sa podvadzat? Planujem navstivit psychologa, len nato momentalne nemam cas. Poradite mi co s tym? Dakujem.
 
Merit
10.06.11
16:52
Reg. před 2016

ahoj :-)..
spis to beru jako tvoji zpoved? .. vasen?..
inu.. je me dost, jsem stara raketa.. dost jsem zazila a snad jeste i zaziju.. a nemuzu srovnavat muj zivotni usek soucasny a to co prozivas ty.. navic je to preci tezky i v tom, ze jsme kazdy originalem.. proto to ber s nadsazkou.. a neber to jako recept.. mas svuj zivot, svoje touhy, sny a prani..

budu se snazit bejt strucna..
- mluvite spolu o tom?
- je to otevrenej rozhovor? zadny zabrany, stud, to sem smarja nepatri..
- cekas na to, ze ti bude cist myslenky?
- ne kazdy to ma v sobe, ze si naciti partnera.. vnima kazdy jeho zavlneni..

pokud totiz neco chci a opet se tu vratim ke svickove..
chci-li svickovou a chci ji s karamelem?.. tak to reknu a pri pristim vareni tam ten karamel bude.. pokud to oba snesou..

je to jenom na vas co s tim udelate.. ja sama jsem vyznavackou stereotypu.. ale taky jsem musela za svuj zivot vsechno mozne vyzkouset :-).. a sedi mi programy 2 :-)

nejde ani o pocet tech promilovanych chvil.. ono taky zalezi na kvalite :-).. svickovou preci nemusime mit kazdej den :-)

sem se divaji i deti.. deti, vic tu psat nebudu, pokud by jsi chtela pokecat.. muzeme se sejit na skypu, pak mi ho tu nech :-)..
tam muzu nastinit "neco".. ale nepocitej s tim, ze bych sla proti tvemu partnerovi.. ani nahodou :-)
dva se totiz musej sehrat, ti dva musej chtit..
rozhovor by byl spis o tobe :-).. pokud u toho skypu nebude sedet s tebou :-)

vis.. ja si strasne vazim chlapu, co makaj, chodej do prace, nebijou svoje zeny pod vlivem alkoholu a po vystrizliveni klecej na kolenou (zazila jsem).. tolikrat jsem slysela "miluju te!!" v tech intimnich chvilkach.. a zivot s nim nesel zit :-)
muzes narazit na borce, co te nadherne polozi na lopatky, polozi si te na podlahu.. ale taky z ni vstat uz nemusis.. (obrazne).. ja tohle okolo sebe vidim.. denne..da se rict..
ty holky jsou potom nestastny.. leta se z toho matorime..


jestli chces od partnera napit, nezadej jidlo.. a nebo si ho nenech vnutit..
otevrenost .. bez zabran.. svoje nitro ocistit od predsudku..

drzim ti palce.. pokud neco resit mame, necham to na Bohu, tak mi tu ten nick nechas.. pokud ne, mame se minout :-)
nenutim te :-).. tvoje duse vi co s tim ma delat :-)

mej se krasne, opatruj se.. drz se :-)..
to vis, ja se svyma detma mluvim otevrene.. o vsem..ale ani to neni zarukou, ze si tim neprojdou.. jenom ta vlastni zkusenost se nam zaryje pod kuzi.. a duse si to zapamatuje.. :-)..

a jeste dodavam.. neber co ti tu pisu, ze je to dany.. mas svuj zivot.. zijes ho ty a ne ja.. mas ho ve svych rukach :-) jo? :-))

snad jsem nekoho nak nenastvala.. preju vam vsem krasny den :-)
 
anelie
10.06.11
20:07
Reg. před 2016

Dark Angel: nikde neni napsano, ze je treba mit sex kazdy den:-) Treba jste proste oba min vasnive typy. Na zacatku je vzdycky vasne vic... Snaha o nejake znovuzazehnuti vasne mi prijde trochu nasilna, stejne tak i snaha vyresit to novymi sexualnimi "triky". Muze v tom i dost hrat roli psychika, takove to snazeni co jsi popsala taky muze tu vasen trochu zablokovat.

Jinak pokud te nudi porad tytez "tahy", tak to asi nevyresis tim, ze partnerovi reknes ze ma mit vic fantazie. Je treba byt konkretnejsi, a pekne na rovinu mu rekni, co od neho chces a jak:)
 
Kata-rína
11.06.11
07:05
Nereg.

IP: 94.199.199.*
Angel: Vezmu to z jiného pohledu. Zaujalo mě slovo "vášeň" - a přemýšlela jsem, co všechno toto slovo může znamenat, s jakými pojmy ho lze spojit, jaký dává smysl. Hráčská vášeň např.- a jiné vášně. Hodila jsem slovo "vášeň" do Googlu, šla jsem "po stopách". V němčině i angličtině se stejné slovo překládá zároveň jako vášeň a mezijiným i utrpení.
Podle mého názoru je to takto hodně výstižné.
Kromě toho může být vášeň i závislostí na něčem - podle druhu vášně.
Sanžím se být stručná, tudíž netuším, zda to napíšu dost srozumitelně.
Pokud je důraz kladen pouze na určitou stránku čehokoliv, ostatní aspekty unikají - což je někdy fajn, někdy ne. Záleží na míře.
Pokud zůstanu u "závislosti", je to určité omezení, zúžení, soustředění se na něco natolik, že to může zastínit to, co je důležitější, potřebnější, hodnotnější. Zároveň je pravda, že v různých situacích může být důležité něco, co jindy nemá žádnou hodnotu - anebo se to může pouze tak jevit. Stačí změna situace a hodnoty se změní též. Když je "vášeň preč", tak je možná dobré toto využít - nic nevrhá stín, je "jasněji". Když je něco najednou pryč, uvolní se místo pro uplatnění anebo rozeznání, identifikaci něčeho jiného, co bylo dřív "ve stínu". Třeba je to dobře, když je "vášeň pryč" - umožní Ti to lépe vidět - záleží na Tobě, co budeš schopná uvidět. Můžeš mít příležitost uvést ledasco do většího souladu, pokud budeš tak chtít, anebo Tě to dovede k jiným závěrům, nežli je hledání souladu. Hlubší sebepoznání, větší uvědomění si, na čem Ti vlastně záleží, jaké máš priority. Anebo zamyšlení se nad tím, CO ZŮSTÁVÁ. A zda s tím, s těmi hodnotami, které zůstávají, chceš jít dál životem. Anebo třeba přijdeš na to, že žádné hodnoty nevidíš, vášeň všechno zkreslila. Ztráta = zisk, zisk = ztráta.
 
najiva
15.06.11
22:56
Reg. před 2016

Ahoj všichni, jsem tu poprvé spíš ze zvědavosti ale co píše Merit at reaguje na cokoliv je strašně zajímavé aspoň pro mě, úplně se v tom vidím až budu mít víc času, projdu to všechno, už ted mi to dalo dost návodů co dál, díky.Hledám stránky které vyřeší moje trápení, a tohle je přesně to co jsem hledala!!
 
Theodor
17.06.11
07:54
Reg. před 2016

Dark_Angel: To co popisuješ je fyziologické. Hodím ti sem pohled medicínský. Dva milenci, poté co se potkájí, zahájí mocnou produkci serotoninu a dopaminu okořeněnou endorfiny v mozku. To nastartuje vášeň. Chtějí se spolu milovat 2x denně (a vícekrát), na partnera stále myslí a okolí to může pozorovat ve jejich tváři (takovej ten šíleně blaženej výraz). Toto milně nazývají láska. Leč, jedná se o tzv. primární erotické opojení (termín).

Toto je pro mozek jakási nerovnováha. Časem se ovšem adaptuje a setkání s partnerem přestane uvolňovat megadávky hormonů blaha, opojení upadne a přichází první krize. Ta nastává zhruba za 6 - 18 měsíců v průměru. Pokud se mezitím nevytvořilo pevnější pouto, vztah se většinou rozpadá. Biologický účel je reprodukce. Pokud měsíců budete 2x denně souložit, šance na otěhotnění je téměř 100%, pokud nemáte potíže s plodností.

Co tím chci říct? To, čím procházíte, to je běžné a stává se to všem. Abych pravdu řekl, neznám pár, který by cítil vášeň tak intenzivně, jako na počátku. Tato fáze je těžká, pokud se však milujete a nejste už jen zamilovaní, konečně budete mít šanci přestat vidět toho druhého přes filtr hormonů. Teprve teď začnete vidět chyby. A naučíte li se milovat jeden druhého i přes to, že nejste v rauši sexuality a i s jeho chybami, pak jste na prahu toho, čemu já říkám láska. Po nějaké čase dokonce můžete rozvinout novou úroveň vášně. Jinou, plnější

Tak vydržet! Hodně štěstí.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)