Visit english version: Magizzle.com / Auf Deutsch MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je středa, 1.2.2023
Svátek slaví Hynek, zítra Nela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 1.2.2023
Svátek slaví Hynek, zítra Nela.


Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Sestra

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Sestra

Nerris
19.04.14
08:08
Reg. před 2016

Dobrý deň

Približne pred dvomi rokmi mi umrela sestra v den svojich narodenín, pravdepodobne šlo nešťastnú náhodu, svoju rolu zohral aj alkohol. Približne rok sa mi opakuje dookola ten istý sen aj niekoľko krát za noc. Proste v tom sne mám pocit, že sestra žije ale že je zavretá v nejakom ústave. Celý sen sa tam snažím dostať no neviem nájsť cestu. Je tam nejaká mňíška alebo čo a tá mi stále hovorí, že to nejde, že sa to nedá a potom zase len hľadám cestu a takto dookola. Potom príde pasáž kedy si sestru predstavujem ako asi vyzerá a jej vzhľad sa mení. Raz je pekná a raz je znetvorená a takto dookola vtedy sa zvyknem už prebudiť. Niekedy sa k nej vôbec nedostanem a sen skonči tak, že ju len proste neviem nájsť. Po prebudení mám stále pocit, že žije.

Existuje k tomuto nejaké vysvetlenie prosím? Prečo sa mi tento sen opakuje stále dookola a prečo až teraz? Po jej smrti sa mi s ňou snívalo raz a potom nič. V tom prvom sne bolo všetko v poriadku akurát som šiel po nejakej dlhej ulici s kopou ľudí a počuval jej hlas, že nemám byt smutný a že mám zmeniť svoj život potom rok nič a teraz celý rok rookola mávam ten sen o ktorom píšem hore.
 
Dracizena
21.04.14
16:03
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nerris zdravím... odpovím Ti meilem. Tvůj sen Tě vede do skutečnosti
a proto budu vysvětlovat krůček po krůčku, aby ses naučil vnímat, i ten sestry mimo svět... dracizena@seznam.cz
 
Nike.
22.04.14
14:35
Nereg.

IP: 37.48.32.*
Nerris,
jednou to byla rodná sestra, takže jakékoliv byly vaše vztahy, myslel jsi na to všechno, nějak jsi to prožíval a v podvědomí to zůstalo. Po nějaké době se toho Tvoje podvědomí chce zbavit, ulevit si, současně Tě nutí, aby ses s tím už vypořádal. Proč až s takovým zpožděním? Často bys tu našel dotaz, proč se lidem zdá např. o bývalém partnerovi až po měsících, i letech, kdy už je dávno za horama, ve dne si už na něj nevzpomenou a mají někoho jiného. No právě... dřív to člověk sám jaksi nepustí. Musí k tomu dospět, případně k tomu ponouknou další okolnosti. Ale opravdu jde jen o Tvé prožívání. Přimlouvala bych se, abys nenalítával na okultní spiritismus. To je ale holt na Tobě.
 
Camie
23.04.14
18:47
Reg. před 2016

... Nerris. Ztráta blízké osoby je vždy obrovská zátěž. Určitě jsi slyšel i o fázích truchlení. Ne vždy projdeme všemi fázemi, ale důležité je se dostat k té poslední a to je "smíření". I po dvou letech se může stát, že smrt své sestry jsi nezpracoval, byť si říkáš, že ano, hluboko v Tobě je to nedořešené. A nevědomí si to překládá do snů, kterými se snaží s faktem smrti smířit. Tak Ti nabízí mnoho variant, které Tě budou děsit, jak smrt samotná, pak přijdou sny, ve kterých budeš sestru přijímat už beze strachu, až po sny, kdy si budeš přát, aby byly mrtvá i ve snu (zní to zle). Celý tento proces se může táhnout i několik let. Proto, nehledej za tím opravdu nic nadpřirozeného, či mimo tento svět, je klasický proces smutku, který vede jen a jen k přijetí smrti Tvé sestry.

Nerris je mi líto Tvé ztráty.
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)