English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Schopnosť predvídať budúcnosť ?

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Schopnosť predvídať budúcnosť ?

Tomas_94
17.12.13
16:30
Reg. před 2016

Dobrý deň ,
dejú sa mi zvláštne veci ohľadom sily myšlienok - konkrétne sa jedná o to ,že mi bežne v priebehu dňa napadne nejaké slovo ,text ,osoba alebo veta ktorá sa neskôr v priebehu niekoľko hodín alebo maximálne pár dní niekde buď ukáže ,alebo ju niekto v mojej blízkosti povie .Tieto slová sú presne zodpovedané tak ,ako mi napadnú na um a pritom sú to slová nie bežne používané v každodennej reči ,alebo osoby ktoré výdam raz do roka - príklad : o 6.05 ráno mi napadne na rozum jedna osoba ktorú som dlho nevidel ,asi pol roka - o 6:15 ráno v ten istý deň ju stretnem na autobusovej stanici .Nakoľko ma to veľmi zaujíma ,rád by som sa spýtal či existuje vysvetlenie na takéto "myšlienky" a či sa dá táto schopnosť ďalej rozvíjať a ak áno ,ako ?

P.S : ešte dodám že tieto texty alebo slová mi zvyčajne napadajú na um vtedy ,keď mám tkz. prázdnu hlavu - to znamená že nad ničím momentálne nepremýšlam ale vykonávam nejakú činnosť .

Budem veľmi vďačný za akékoľvek odpovede ,ďakujem
 
Tenessis
17.12.13
21:42
Reg. před 2016

Mě se stávají podobné věci. Podle mě se tato schopnost rozvíjí sama , nelze jej nijak pomoct, naučit se jí , nebo ji cvičit. Je to hlavně v "genech". Já sama jsem začínala s minulostí (čísla, data, narození,... ) a to se mi stávalo pokaždé , když jsem se na člověka podívala, prostě jsem viděla číslo. Dnes už dokážu odpovědět na jakoukoli otázku, ale pouze lidem, kteří si ze mě nedělají legraci a hlavně lidem které znám nebo jsem je viděla alespoň 3x v životě.

Jediné co se dá , je cvičit se v tom jak si vyprázdnit hlavu... prostě jak vypnou.

Snad jsem alespoň trošku poradila. K.N.
 
Dracizena
18.12.13
16:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Tomas... pokud cítíš že máš, napiš mi na meil, jsem seznam...
Na několik otázek potřebuješ odpovědět z mého úhlu cítění...
 
Tomas_94
18.12.13
23:36
Reg. před 2016

Ďakujem za rady .Dracizena mohli by ste mi prosím zanechať na seba ten mail ,pretože sa mi k nemu nejak nedarí stále dopátrať ,ďakujem
 
Nicole Kantoříková
19.12.13
12:20
Nereg.

IP: 77.48.26.*
Já mám zase čas od času věštecké sny. V nich se odehrává přesně co se ten den stane atd. Až na pár detailů a ty detaily jsou to že si uvědomím že jsem to někde viděla (v těch snech) a vím že třeba udělám něco špatného a tak vím jaké to bude mít důsledky a proto to udělám jinak a tyto rozhodnutí jsou právě ony ty detaily které se nestanou... ..Taky se mi zdála někdy nějaká noční můra a připadala mi tak až moc realistická... .A někdy něco jako sci-fi a to taky mi připadalo až moc reálné... .Nevíte jak by se tyto sny či vize budoucnosti dali naučit ovlídat pls poraďte... kdyby ne tady tak na mejla nicole-kantorikova@email.cz nwm co si o tom myslet díky :/
 
Dracizena
19.12.13
18:55
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Tomas, i Nicole... dracizena@seznam.cz snad si udělám nějaký čas:)))
 
Dracizena
21.12.13
12:50
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Dnes se 1/3 lidstva otvírá vnímání a proto se roztrhl pytel s lidmi, se zájmem o duchovno/ne pobožné/a s lidmi s věšteckými schopnostmi a vnímání mimosmyslových dějů.
Dimenzní světy nám roztáčí energie kolem těla, říká se jim čakry a tyto čakry nám mění tím pádem myšlení o zájem svého. i vnitřního těla...

My, kdo jsme touto vesmírnou energií, řekněme nakopnuti, bychom měli své čakerní stavby si vizualizovat i do těla, aby se mohl odsouvat z těla stagnující odpad, kterému se říká zbloudilé energie.Tyto energie když v těle zakoření, pak je tělo obohaceno nevyrovnaným tlakem, bolestmi v těle a vrcholí to nádory, rakovinou a dalšími pokřivenými potížemi.

Jak na to? Vizualizujme si, že z každého orgánu vede ven z těla trubička z točící se energie a každou trubičku si dej vizuálně do nějaké barvy/hmotníš si čakerní toky/... ale je třeba, zhmotňovat ten odtok, vidět ho, představovat si ho, že je a kapka po kapičce, jak teče z těla
černá hmota/nebo bílá/ do těla aurického...
Když uzdravujeme tělo, je třeba pracovat s černou a bílou a když ho dáváme do ochranných plášťů, pracujme s barvami...
A můj vesmírný Anděl mně roky vede přesouvat do svého těla léčivou duhu, která je aurou Země... Prostě si hrajme s těmito duhovými vizemi...
Buďme šamanem sami sobě a až vyplníš své tělo duhovým pomyslným hadem a hvězdným třpytem, pak se Ti rozsvítí aura a auricky budeš léčivou formou i pro kolem jdoucí a o tom to je, aby se svět lidí uzdravil a nemocné zóny jsme přetvářeli do zdravých forem...

Esoterici hlásají, že smíš uzdravovat jen se souhlasem, ale to je obrovská hloupost. Proto je náš svět stále nemocný, jeden se zadarmo nevšimne druhého...

Každý kdo si všímá číslic, snů, vizí, i myšlenek, ale i co se děje s jeho tělem, je postaven svým osudem na prah svého Božího Domu. Zpět už tě Tvůj Duch nepustí a proto se každý nadechni/tvoř dechová cvičení/ a udělej velký krok do neznáma, které je ale známo tvé Duši, tvému vnitřnímu hlasu...

Tomas... ano, je třeba sebe vyladit do klidu, třeba počítej, nebo odříkávej abecedu, vydýchej se, já ámenuji.Toto je má mantra a tím mysl vyladím se svou dimenzí a zpětně mi tečou informace i pro lidi.
Ale je třeba být vizuálně i v té duze, aby do těla se nestěhovaly nežádoucí energie z venčí. Dost toho že jich má každý požehnaně v těle a tyto energie postupně budeš z těla vyklízet
A tělo bude mít prostor na světlo Tvého Ducha...
Tvůj dimenzní Anděl každého povede a každý poznáš jakými kroky...
Tome, ty určitě se čisti vykreslováním a jednou ti duchovno bude psát vzkazy...

Tenessos... ano je to tak, duchovno oslovuje toho, kdo je zralejším ovocem na tom pomyslném Stromě Života... Ale člověk musí svému tělu pomáhat a svou cestu si zpevňovat mnohými terapiemi... Nic není zadarmo, ani duchovní Dar Vědění... Z číselné stupnice jsme zhmotněni a proto vnímáš číslice a lidi v nich... Každé číslo je i barvou a tvarem... určitě si udělej svou tabulku... časem poznáš, jak vědění se ti rozvíjí a jasným směrem...

Nikole... má rada zní... sen je proto, abychom vyčistili vizuálně snové zóny... A když tam figuruje člověk, tak šup s ním do pytle, ale z duhy a třeba se i za toho člověka pomodli. Má modlitba je ámenování a je to nejsilnější modlitba pod Sluncem...
Každý časem sám pozná o jaké duchovní síle píši...
Tím duhováním toho člověka dáváš do lepší zóny a pak andělé k tobě budou moci snáze přistupovat a mnohé ti třeba i snem vysvětlovat...
Mou modlitbu jmenovací mi poradila má mimozemská bytost před mnoha lety a dala mi i světlo které se nedá barevně popsat. Vím, že držím v rukách svůj světelný DAR a každý si svůj Dar můžete vyámenovat...
Konec konců, dnes přišel ten správný ČAS... Konec Světa a Začátek Nového...
KDO CHCEŠ, ZKUS TO MÉ, PAK POZNÁŠ, ŽE JE TO I TVÉ...
ZKUS JÍT KOUSEK PO MÉ CESTĚ, PAK NAJDEŠ TU SVOU...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN S VÁMI, SE VŠEMI***

PROSINEC = PROS+SÍŇ= PROS VE SVÉ SÍNI... postav svatostánek a jdi dnes ke svému Bohu, ale jen ke svému a ON je ve Tvém JMÉNU... tam ho najdeš a proto, když se chceš modlit biblicky, tak se modli VE JMÉNU SVÉM !!!
např. já jsem Alena -AKS-/nonogram/ a já se modlím takto...
VE JMÉNU ALENY-AKS- ŽÁDÁM A PROSÍM ABY MĚ VEDLO SVĚTLO A UZDRAVILA JSEM LIDSKÉ TEMNO... AŤ SE STANE Z VŮLE MÉ A Z VŮLE MÉ DIMENZE...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN... ***

Hezké vánoční svátky přeji... a vizuálně se rozsviť, jako ten stromeček...

 
Andrella
13.03.15
20:20
Nereg.

IP: 95.173.207.*
Ahoj, nevím jestli se dá přímo říct, že předvídám budoucnost, spíš se mi dějí věci, které mě děsí. Začalo to před nějakých 16lety. Jeden nebo dva dny než mi umřel jediný dědeček. Zdál se mi děsivý sen on něm, mě a andělech. Následoval jeho skon :( Ten sen byl tak živý, že si dodnes pamatuji detaily. Později to pokračovalo tím, že jsem z lidí dokázala vycítit zlo, zlé úmysly, to že jsou falešní, přesně vím jak vidí svět, stačí mi s nimi strávit chviličku nebo je jen pozorovat. Ale není to jen to, cítím když se něco děje. Mám nemocnou babičku a dneska jsem prostě věděla, že je něco špatně, svíravý pocit na hrudi, věděla jsem, že se s někým musím spojit, ať ji jde zkontrolovat, ale bohužel nikdo mi nevěřil, a dopadlo to tak, že babička je v nemocnici. Prosím nemá s těmito pocity někdo zkušenost, děsí mě to, bojím se. Už ani na hřbitov nejdu, protože posledně, když jsem tam byla, tak jsem jakoby cítila bolest, slzy, utrpení, a sílilo to s tím, (což jsem ze začátku nevěděla), jak jsem se blížila ke konci hřbitova, kde se nacházel nějaký pomník, kde bylo strašných jmen, snad zemřelí za války či tak něco, od té doby tam nechodím, bojím se. andrella05@seznam.cz
 
Dracizena
16.03.15
17:24
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Andello... proč vidíš ve svém otevřeném vnímání děs?
Lidem se dnes ve velkém otvírá vnímání, přečti si i zde na vláknech na co se lidé ptají. Mnohých otázky, jsou podobné Tvým.
Odešel dědeček, aby ses uvolnila z určitého sevření a začala vnímat i parajevy... Ono to takto bývá, že jeden odejde, aby se v rodině něco změnilo.Nauč se modlit a vzývat hvězdy, jako indián a vše se v Tobě srovná a budeš vědět, proč víš a budeš vědět co hmotnit, aby se nestalo, co vyciťuješ, že se má stát...
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)