English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Snář
Klasický Nostradamův snář - co se vám pokoušejí prozradit vaše sny?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

PROSÍM O RADU

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

PROSÍM O RADU

ivasaj
01.08.10
10:00
Reg. před 2016

Dobrý den, potřebovala bych poradit od nějaké ochotné věštkyně nebo kartářky. I když lidé kolem mě říkají že jsem dost silná a vyrovnaná osobnost, tak poslední dobou se vnitřně hroutí. Na venek nedávám znát, že je něco v nepořádku, ale už fakt nevím jak dál a kterou cestou jít aby se vše vyřešilo.S manželem jsme se dostali do dost velkých finančních potíží a mám velkou obavu o své tři dcerky. Můžete mi prosím někdo říci jestli se to začně alespoň trochu lepšit.
Moc moc děkuju všem co by mi poradili .( Iva 24.7.1979)
 
klarinecka1
01.08.10
22:05
Nereg.

IP: .*
Pomoc vám príde veľmi skoro od staršej ženy, očakávajte zlepšenie.
 
ivasaj
02.08.10
09:47
Reg. před 2016

PRO KLARINECKA1 strašně moc děkuji za odpověď, alespoň trochu se mi ulevilo. Ještě jestli mohu poprosit se zeptat. Jestli je to někdo z rodiny a nebo někdo cizí. V jakém časovém rozmezí to je? Jestli půl roku nebo rok a nebo ještě déle. Omlouvám se že tak otravuju. Šla bych ke kartářce osobně, ale bohužel teď na to nemám penízky. . Krásný den a děkuji moc za ochotu
 
klarinecka1
02.08.10
20:57
Nereg.

IP: .*
je to rýchlo, v priebehu pár dní - do konca tohoto týždňa sa udeje zlepšenie; žena môže a nemusí byť z rodiny... /ale skôr tipujem, že ano: tipujem matku tvoju alebo manželovu, ale môže to byť kľudne aj prababka, ale veľmi múdra a štedrá... ../.
Veľmi sa vám uľaví a to už veľmi, veľmi skoro... .Táto žena sa prejaví veľmi štedro a veľkoryso, ako asi nikdy doteraz... .Môžete sa tešiť.
A na čo by si chodila kartárke, pomoc sa vždy nájde.
 
ivasaj
02.08.10
21:10
Reg. před 2016

Ještě jednou moc moc děkuji, jsem moc šťastná, že i mezi námi se najdou tak bezva lidičky co bezištně pomůžou. Už jsem párkrát na internetu psala o radu, ale bohužel nikdo se mi nikdy neozval. Tyto stránky jsem našla náhodou a jsem tomu moc ráda. I když jsem předtím kartám moc nevěřila, před pár lety se to změnilo a myslím, že je to velký dar. Přeji krásný zbytek večera
 
ivasaj
02.08.10
21:14
Reg. před 2016

Můžete se mi prosím ještě podívat jestli se někdy já nebo manžel setkáme s rodiči? manžel Pavel 1.4.1976 děkuji
 
klarinecka1
02.08.10
21:24
Nereg.

IP: .*
ak máš otázku a myslíš si, že ti môžem odpovedať napíš mi: klarinecka1@centrum.sk
Možno to každý vycítil, že mu aj tak neuveríš, čo ti poradí a preto sa ti nikto neozval... ver mi, tak ako aj ty, aj ostatní ludia sú veľmi citlivé bytosti
 
katarina
04.08.10
08:34
Reg.6.3.16

PROSÍM O RADU
MOC SI PŘEJÍ SE ODSTĚHOVAT NA SLOVENSKO NEDAŘÍ SE NÁM PRODAT DOMEČEK CHCI SE ZEPTAT ZDA NAM TO NĚKDY VYJDE A ZDA BUDEME JAKO RODINA PO HROMADĚ KATKA
 

klarinecka1
04.08.10
18:47
Nereg.

IP: .*
katarina
Ano, podarí sa vám to do jedného roka. Máte tam teraz komplikácie, prečo sa domček nedá predať, tieto komplikácie robí mazaná žena, ktorá to celé naťahuje a ozaj zbytočne. Ale nakoniec sa vám to podarí, urýchli to dopis, nejaký úradný dokument ohľadne domčeka-že by list vlastníctva? a to už potom pôjde všetko pekne hladko. Zase tam budu nejaké hádky okolo organizivania sťahovania sa na Slovensko, ale to už bude len také malé bububu. V priebehu 1 roka by ste mali byť spolu na Slovensku všetci spolu.
 
zuzana
23.08.10
18:44
Reg. před 2016

dobry podvecer poprosila by som o radu mam nezamestnaneho manzela zacal moc pit a uz si neviem dat rady financna situacia je tiez moc zla co nas dalej caka on Daniel 10.6.1967 ja Zuzana 28.02.1973 moc dakujem
 
zuzana
23.08.10
18:45
Reg. před 2016

dobry podvecer poprosila by som o radu mam nezamestnaneho manzela zacal moc pit a uz si neviem dat rady financna situacia je tiez moc zla co nas dalej caka on Daniel 10.6.1967 ja Zuzana 28.02.1973 moc dakujem
 
jana022
01.09.10
13:19
Nereg.

IP: .*
Milá Ivasaj- prosím, můžete sdělit, zda se Vám předpověď splnila? Děkuje Jana
 
Anjovka
16.11.10
15:10
Nereg.

IP: .*
Přeji všem hezký den.Chtěla bych vás požádat o pomoc.Moje bývalá kamarádka mě o úplňku několikrát proklela.Nepohodly jsme se a vím,že ona takto řeší všechno.Znám pár lidí,kterým se po jejím prokletí staly nepříjemné věci.
Mě se teď nedaří úplně všechno,přišla jsem o práci,marodím a žene se na naší rodinu jeden problém za druhým.A já už nevím kolik a co ještě vydržím.Prosím vás nevíte jak s této kletby můžu zbavit?Děkuji všem za nějakou radu.Jsem z Ostravy.
Děkuji Lenka (9.11.1970)
 
maruna
01.07.11
01:22
Nereg.

IP: 78.136.141.*
jsem nadne mam starosti s detmy a vnoucaty nevym co bude bojim se o ne jsem nemocna hlavne my boli stale zaludek a mam spatne streva a cukrovku dekuji stale sazim abich neco vyhrala a dala detem ale nejdeto dekuji
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Magická osmisměrka
Rychlá věštba s postřehem.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)