Please visit english version of this site here: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je čtvrtek, 19.9.2019
Svátek slaví Zita, zítra Oleg.

Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen18.09.19 / Paul methotmen21@seznam.com v Sny
opakující se sny17.09.19 / Monisusu v Sny
Pronásleduj mně číslo 2217.09.19 / vít.budin@seznam.cz v Sny
magický rituál na vrácení partnera16.09.19 / Pauli v Láska

Chceš-li změnit svět, musíš nejdřív změnit sám sebe.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”

Myšlenky moudrých

Kraus

Nemít myšlenku - a dovést ji vyjádřit - v tom se pozná novinář.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Magizzle.com!!
zpět

Prosím o pomoc s výkladem snu

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o pomoc s výkladem snu

Tomi7865
(20.02.16 / 12:54)
IP: 178.23.219.*
Dobrý den,
dnes se mi zdál podivný sen. Byl jsem stevardem na palubě letadla, které stálo na vodě (bylo připevněné k jakémusi "molu"). S jinou letuškou jsme uklízeli letadlo, poté jsem ale zavřel zadní dveře a hrozilo že se letadlo potopí. Hledali jsme záchranné vesty, oblékli jsme si je. Šli jsme pozdravit do kokpitu pilota a představit se mu a poté jsme chodili po letišti a sháněli klíčenku na krk. Tam jsem potkal svou kamarádku se kterou jsme se pouze pozdravili. Vůbec nevím jak tento sen mám chápat. Děkuji moc za Váš čas :)

Dracizena
(20.02.16 / 22:01)
IP: 213.151.77.*
Tomi...Tvůj sen je důležitý a velmi důležitý a proto bys mu chtěl porozumět...Klíčenka na krku, je cestou ke Tvému KLÍČI, do místnosti, které se říká TŘINÁCTÁ KOMNATA...Ve to komnata vědění...Až přijde čas, bude se Ti otvírat vnímání a v této době se Ti budou otvírat i jiné rozměry a budeš vidět to, co jiní nevidí...ALE, je tady to ALE...
Nesmíš ULÍTÁVAT...proto to snové letadlo a proto se vyhýbej kouření, alkoholu a hulení trávy, protože by se Ti vnímání otevřelo rychle a to je cesta do schizofrenie...Sen Tě jen varuje a je na Tobě, jakou životní cestou se vydáš...držím palce...

Tomi7865
(21.02.16 / 01:34)
IP: 178.23.219.*
Děkuji MOC ! :-) Mějte se krásně :)

Anynka
(08.09.19 / 10:17)
IP: 212.80.64.*
Ahoj také bych potřebovala poradit
Zdál se mi sen o svaté rodině hlavně jsem v něm vyděla panu Marii a Ježíše
Hak bych to jen řekla stala jsem v nějaké budově Ve které bylo dost oken a předemnou byla spojené sochY SVATÉ RODINY a přes ně vždy když jsem se na ně podívala proběhlo sluneční světlo s okně ale Vždy jen od pasu na horu
Pak jsem se podívala na Ježíše a ten se na mě mračil a z oka mu tekla slza
Vůbec nevím jak jsi ten sen mám vysvětlit ale vím že to bylo jako bych byl sama namalovaná v obraze všude byla taková sépiová barva
Prosím mohl by mi někdo poradit
Co by to mohlo znamenat děkuji🙂

« zpět \ Přidat komentář

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)