English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Lansky

Bonus krásy: Je lepší být krásná než chytrá, protože průměrný muž lépe vidí, než myslí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Prosím o pomoc s výkladem snu

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o pomoc s výkladem snu

Tomi7865
20.02.16
12:54
Nereg.

IP: 178.23.219.*
Dobrý den,
dnes se mi zdál podivný sen. Byl jsem stevardem na palubě letadla, které stálo na vodě (bylo připevněné k jakémusi "molu"). S jinou letuškou jsme uklízeli letadlo, poté jsem ale zavřel zadní dveře a hrozilo že se letadlo potopí. Hledali jsme záchranné vesty, oblékli jsme si je. Šli jsme pozdravit do kokpitu pilota a představit se mu a poté jsme chodili po letišti a sháněli klíčenku na krk. Tam jsem potkal svou kamarádku se kterou jsme se pouze pozdravili. Vůbec nevím jak tento sen mám chápat. Děkuji moc za Váš čas :)
 
Dracizena
20.02.16
22:01
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Tomi... Tvůj sen je důležitý a velmi důležitý a proto bys mu chtěl porozumět... Klíčenka na krku, je cestou ke Tvému KLÍČI, do místnosti, které se říká TŘINÁCTÁ KOMNATA... Ve to komnata vědění... Až přijde čas, bude se Ti otvírat vnímání a v této době se Ti budou otvírat i jiné rozměry a budeš vidět to, co jiní nevidí... ALE, je tady to ALE...
Nesmíš ULÍTÁVAT... proto to snové letadlo a proto se vyhýbej kouření, alkoholu a hulení trávy, protože by se Ti vnímání otevřelo rychle a to je cesta do schizofrenie... Sen Tě jen varuje a je na Tobě, jakou životní cestou se vydáš... držím palce...
 
Tomi7865
21.02.16
01:34
Nereg.

IP: 178.23.219.*
Děkuji MOC ! :-) Mějte se krásně :)
 
Anynka
08.09.19
10:17
Nereg.

IP: 212.80.64.*
Ahoj také bych potřebovala poradit
Zdál se mi sen o svaté rodině hlavně jsem v něm vyděla panu Marii a Ježíše
Hak bych to jen řekla stala jsem v nějaké budově Ve které bylo dost oken a předemnou byla spojené sochY SVATÉ RODINY a přes ně vždy když jsem se na ně podívala proběhlo sluneční světlo s okně ale Vždy jen od pasu na horu
Pak jsem se podívala na Ježíše a ten se na mě mračil a z oka mu tekla slza
Vůbec nevím jak jsi ten sen mám vysvětlit ale vím že to bylo jako bych byl sama namalovaná v obraze všude byla taková sépiová barva
Prosím mohl by mi někdo poradit
Co by to mohlo znamenat děkuji🙂
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Biorytmus
Online výpočet vašeho osobního biorytmu.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)