English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 1.5.2024
Svátek: Státní svátek, zítra Zikmund.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 1.5.2024
Svátek: Státní svátek, zítra Zikmund.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner26.04.24 / Zuza v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Pesimismus zkracuje život. Dny, které naplníme vztekem a nenávistí, neprožíváme, ale ztrácíme je.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Nepocítím nedostatek. ”


Myšlenky moudrých

France

V lidské povaze je, že odpočinek po jedné práci nacházíme pouze v druhé práci.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Prosím o pomoc s výkladem snu".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Prosím o pomoc s výkladem snu

Tomi7865
20.02.16
12:54
Nereg.

IP: 178.23.219.*
Dobrý den,
dnes se mi zdál podivný sen. Byl jsem stevardem na palubě letadla, které stálo na vodě (bylo připevněné k jakémusi "molu"). S jinou letuškou jsme uklízeli letadlo, poté jsem ale zavřel zadní dveře a hrozilo že se letadlo potopí. Hledali jsme záchranné vesty, oblékli jsme si je. Šli jsme pozdravit do kokpitu pilota a představit se mu a poté jsme chodili po letišti a sháněli klíčenku na krk. Tam jsem potkal svou kamarádku se kterou jsme se pouze pozdravili. Vůbec nevím jak tento sen mám chápat. Děkuji moc za Váš čas :)
 
Dracizena
20.02.16
22:01
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Tomi... Tvůj sen je důležitý a velmi důležitý a proto bys mu chtěl porozumět... Klíčenka na krku, je cestou ke Tvému KLÍČI, do místnosti, které se říká TŘINÁCTÁ KOMNATA... Ve to komnata vědění... Až přijde čas, bude se Ti otvírat vnímání a v této době se Ti budou otvírat i jiné rozměry a budeš vidět to, co jiní nevidí... ALE, je tady to ALE...
Nesmíš ULÍTÁVAT... proto to snové letadlo a proto se vyhýbej kouření, alkoholu a hulení trávy, protože by se Ti vnímání otevřelo rychle a to je cesta do schizofrenie... Sen Tě jen varuje a je na Tobě, jakou životní cestou se vydáš... držím palce...
 
Tomi7865
21.02.16
01:34
Nereg.

IP: 178.23.219.*
Děkuji MOC ! :-) Mějte se krásně :)
 
Anynka
08.09.19
10:17
Nereg.

IP: 212.80.64.*
Ahoj také bych potřebovala poradit
Zdál se mi sen o svaté rodině hlavně jsem v něm vyděla panu Marii a Ježíše
Hak bych to jen řekla stala jsem v nějaké budově Ve které bylo dost oken a předemnou byla spojené sochY SVATÉ RODINY a přes ně vždy když jsem se na ně podívala proběhlo sluneční světlo s okně ale Vždy jen od pasu na horu
Pak jsem se podívala na Ježíše a ten se na mě mračil a z oka mu tekla slza
Vůbec nevím jak jsi ten sen mám vysvětlit ale vím že to bylo jako bych byl sama namalovaná v obraze všude byla taková sépiová barva
Prosím mohl by mi někdo poradit
Co by to mohlo znamenat děkuji🙂
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)