English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 29.4.2024
Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím o pomoc jasnovidce...

Praktické věštění
Pokud máte zkušenosti s věštěním, nebo jste navštívili kartářku a rádi nám sdělíte vaše zážitky, máte příležitost to udělat právě zde.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím o pomoc jasnovidce...

Změna života
24.08.19
12:40
Reg.24.8.19

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu nebo nějakou věštbu jak postupovat dál ve svém životě. Žiji v cizině a zvažuji s rodinou návrat do Čech. Nevíme ale jak se rozhodnout, abychom neudělali další chybu. Naše finanční a zdravotní situace je velmi špatná. Prosím o pomoc. Předem děkuji za odpovědi. (dat. nar. 24.09. 1990)
 
nina
12.10.19
11:54
Nereg.

IP: 86.49.235.*
prosím o pomoc, z minulých životů jsem se dověděla ,že mám se svým mužem sedm společných inkarnací, před rokem jsme měli krizi, nemůžeme se ale nějak od sebe odpoutat a muž mi přijde že to co dělá dělá naschvál jako by se bál, prosím karty se ve výkladu různí, já jsem 20.4.1965 a můj muž 3.6.1957, přijde mi že se naše duše nějak hledají a někdo z nás musí nějak začít ….máme naději začít znovu od začátku? jinak jsme byli ve vztahu v pohodě a hodně společných zájmů
 
petr54
21.10.19
13:37
Reg. před 2016

Nino, to není podstatné v kolika inkarnacích jste spolu šli, ale naopak je podstatné v čem vám ta společná cesta byla prospěšná a co vše se ještě máte naučit. Neboť lidské bytosti se do 3d inkarnují z jediného důvodu, aby se učili a navzájem si pomáhali. Váš muž má k Vám blíže než vy k němu, ale je to na vás na obou, zda najdete společnou cestu i v této inkarnaci.
Zdravím
Petr.
 
Emília
13.10.20
00:05
Nereg.

IP: 46.150.221.*
Mám 46r nemám nikoho,stretnem ešte v živote muža a kedy.Mám také zmiešané pocity.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)