Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pondělí, 10.8.2020
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pondělí, 10.8.2020
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana.
Fórum:

Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Prosím Kett, vďaka

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Prosím Kett, vďaka

michaela27
06.02.20
18:06

Dobrý deň, môžem Vás aj ja poprosiť o veštbu, radu. Už 11 rokov som nemala pevný a dlhodobý vzťah, každý mi skončil po pár mesiacoch.. čo robím zle? stretnem tento rok nového partnera? Ďakujem Vám za odpoveď, Michaela 27.11.1983

Kett
07.02.20
10:00

Takze - vy hlavne prestante svuj zivot porovnavat s ostatnima kamaradkama a zacnete ho zit.
Co delat nemate - prestante se davat lacino - to ze je na vas nekdo hodnej proste nestaci. Musi byt taky spolehlivy, tolerantni, trpelivy a to ssam musite davat vy - pak to vydrzi.

Kazdopadne vy prestante resit vztahy s muzi a vyreste si sebe. Sebeucta, zvednout hranice toho co je pro vas dost dobre - ty hranice si zazit - melo by to jit ruku v ruce se ztratou vetsiny pratel a ziskani novych pratel ... .. pak mozna nekoho trvaleho najdete

staci vam to takhle?

michaela27
08.02.20
15:53

Ďakujem Vám za odpoveď. Môžem sa ešte spýtať, ako to tento rok u mňa vyzerá teda v láske? Stretnem nového partnera? Ďakujem

Kett
08.02.20
16:07

Predpokladam, ze jsem jasne dala najevo, ze ted je cas resit jen sebe. Laska prijde ve spravny cas - az vy budete pripravena. . . To vam nestaci?

Musi to byt kdyz vy chcete? Jsou technuky ktere muzete vyuzit - viz magie - a hned vam tam pusou jakej to je prusvih ... ..

Nechcete opravdu nejdriv zapracovat na sobe a zeptat se me treba za pul roku az se nekam posunete?

Kett
08.02.20
16:23

Aby to nevypadalo ze jsem zla (ja nejsem, jenom mluvim na rovinu) - zkusila jste se podivat na svoji rocni vibraci? Viz numerologie.

Taky doporucuju usinat u hudby na srovnani caker - nezda se ti, ale clovek se hodi do roviny a pak premysli trochu jinak

michaela27
08.02.20
16:39

Pýtam sa preto, lebo je to pre mňa jedna z možností. Minulý rok som nemala záujem o zblíženie, a zatiaľ sa ani nemám záujem zoznamovať. Chcela som vedieť, ak zmením rozhodnutie, či mi to prinesie nového partnera do života.

michaela27
08.02.20
16:48

Pýtam sa preto, lebo je to pre mňa jedna z možností. Minulý rok som nemala záujem o zblíženie, a zatiaľ sa ani nemám záujem zoznamovať. Chcela som vedieť, ak zmením rozhodnutie, či mi to prinesie nového partnera do života.

Kett
08.02.20
21:41

Karty rikaji, ze se mate spolehnout na vlastni silu a intuici... .

michaela27
09.02.20
18:56

Tak teda Vám "ďakujem" za odpoveď. Ako som zistila, nie som tu jediná ktorej ste odpovedali "s empatiou a inteligenciou". Podotýkam že Vaše arogantne a miestami drzé odpovede nemajú nič spoločné s Vašou ako hovoríte "priamostou", lebo aj úprimnosť sa dá podať s úctou a rešpektom.
Presnosť Vášho výkladu spochybňuje že mi píšete že sa mám prestať porovnávať s kamarátkami, pretože je to nezmysel. Absolútne nemám tendenciu sa porovnávať s kamarátkami, čiže predpokladám že to bol Váš pokus robiť cudziemu človeku z brucha psychologický výklad, ako to bolo aj v niektorých iných Vašich odpovediach.

Sisulinka
09.02.20
19:10

Ano, souhlasím rovněž. Paní Kett si z lidí dělá dobrý den, měl by s tím správce něco udělat, protože pokud "vyloží" karty slabšímu jedinci, tak to nemusí dopadnout dobře.

Dajda
14.02.20
18:42

A já zase nesouhlasím. Četla jsem několik výkladů paní Kett a myslím si, že tak podrobný výklad, tady nikdo nedělá. Je velmi trpělivá, ale chytrému napověz a hloupému dolož. Nezaslouží si za svoji obětavost takové invektivy.

michaela27
15.02.20
15:49

Hlupemu dolož.. no tak tých blbých tu asi bolo viac, keďže tých dopĺňajúcich otázok bolo v podstate skoro v každom príspevku, ale to ste si isto všimla keď ste ich tak čítala. Nejdem hodnotiť obsah jej odpovedí u ostatných, mne stačí jej prejav a spôsob niektorých jej "odpovedí"

Aja21
16.02.20
20:27

IP: 37.48.58.*
Souhlasím naprosto s Dajdou. Mám podobný problém jako tazatelka. A myslím, že když se někdo zeptá, co dělá špatně a odpověď zní začít u sebe, je to velmi pravdivé. I když je těžké to přijmout. Děkuji paní Kett za přímá slova, i když nepatřila mně... potřebovala jsem je slyšet. Všechno dobré. A.

michaela27
16.02.20
21:25

Oki dievčatá, asi nemá zmysel dookola opakovať že úprimnosť sa dá podať s úctou a rešpektom, a že niektoré veci ako porovnávanie si akurát tak vycucala z prsta
Asi ste tu nezažili veštkyne ktorých odpovede boli profesionálne a negatívne veci podané s empatiou

kreta
17.02.20
09:19

Dobrý den Michaelo,

neházejte flintu do žita. Ani mě předpověď nevyšla na první "kuk" dobře, ale já si v tom to dobré našla. A u vás možná jde o to, že když se "vykašlete" na hledání partnera... přijde sám. Zažila jsem to u sebe a i kamarádky... .jakmile Vám bude dobře se sebou... přijde ON.
Pak možná nastane problém opustit svoji "komfortní zonu" a naučit se žít v páru.
Tak možná něco takového bych viděla za písmenkama paní Kett.

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)