English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 18.4.2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Horoskopy na 2024
Jak si na tom budou stát všechna znamení v roce 2024?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nikoho nepotkáváme jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Má mysl je soustředěná a produktivní. ”


Myšlenky moudrých

Rousseau

Skoro ani nemohu myslet, když zůstávám na místě, moje tělo musí být v pohybu, má- li se do něho dostat můj duch.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

prosím camie

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

prosím camie

jepice
24.07.14
19:55
Reg. před 2016

Dobrý večer camie
rozvádím se s manželem 18.4.1967 nerozumíme si v životních otázkách.V práci se mi líbí jeden pracovník 24.4.1955 máme si co povídat nevím co on na mě jak mě bere.já jsem opatrná on taky a je dlouho sám..může to být na trvalý vztah flirt nehledám.
děkuju za odpověd jak to vidíte vy..jana
 
Camie
30.07.14
13:44
Reg. před 2016

... kam zmizel můj komentář??
 
jepice
31.07.14
15:04
Reg. před 2016

Škoda ,že zmizel komentář... ..
 
Red
01.08.14
23:03
Reg. před 2016

V sobotu (?) byl docela dlouhy vypadek, nevim jestli se neztratili nektere zaznamy a stejne tak nevim, zda se to neopakovalo v dobe, kdy jsem to tady zrovna nevidel. Pokud jste opravdu komentar napsala a zmizel, tak se omlouvam, zrejme padl za obet poslednim technickym problemum. (nemam hlaseny zadny problem, tohle je prvni na co narazim)

Osobne mazu komentare, ktere vybizeji k placenym sluzbam nebo maji tento charakter. Nicmene, nepamatuji se, ze bych mazal neco tady.
 
Nike.
02.08.14
08:28
Nereg.

IP: 46.33.96.*
Hlásila jsem technický problém vedle, a sice že je možné psát pod registrovanými nicky (byť omylem)
 
Camie
05.08.14
16:27
Reg. před 2016

... Červený,nevím, kdy to bylo, ale vložila jsem comment a už jsem se na věštírnu nedostala. Šotek?
 
Camie
05.08.14
16:37
Reg. před 2016

... Jano, já se teda pokusím to napsat znovu, snad už Červený vymetl šotky :)

S manželem je mi to líto, ale je to dobré řešení. Pokud si nerozumíte, je jen stresující zůstávat spolu a i pokud máte děti velké a z domu, tak ony to stále vnímají.

Tak kolega. Když to čtu, musím se usmívat. Jani, necítíte se jak zamilovaná školačka? Nehledejte v otázce nic špatného, opravdu se mi to moc líbí, ta zamilovanost. Na rozdíl od té školačky máte tu výhodu, že je tu "rozumný" muž, takže se opravdu nemáte čeho bát. Jani, jděte do toho. Osobně bych ho pozvala (s tím, že platím já) na víno. Káva je fain, ale dopijete a co dál? Víno je lepší. Nechte ho vybrat a klidně mu dejte i na vybranou - 2 deci, nebo lahev? Už z toho můžete poznat, jestli s Vámi chce strávit víc času.

Opravdu se toho nebojte a zkuste ho pozvat. Na první schůzce nemusíte probírat budoucnost a svatbu, jen se poznat z jiné stránky než jen z kanceláře a pokud se Vám to bude líbit, klidně se domluvte na dalším sezení.
 

« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)