English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 26.4.2024
Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav.
Tarot v odpovědi Ano/Ne
Nejrozšířenější způsob pro jasnou odpověď.
více...
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Proč to tak je?

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Proč to tak je?

Lera
27.06.13
20:55
Nereg.

IP: 94.112.171.*
Kdo mi odpoví na otázku, proč to tak je? Proč si něco obrovsky přeju, dostanu šanci a ta se posere? Dostanu druhou a ta se opět posere? Např. Děsně moc si přeješ úžasnou práci, která tě bude absolutně naplňovat, toužíš po takové příležitosti a hle: najednou tu je, z čista jasna. Jdeš na konkurz a nic..nevyšlo to. Ok. Stane se to znova, další skvělá šance..dopadne to stejně..proč? Proč ti tedy Bůh (nebo cokoliv jiného, v co věříš, nebo k čemu se modlíš) ti postaví do cesty takové hezké věci a ve finále utřeš nos? Přitom se každý večer modlíš v úspěch, věříš, prosíš, doufáš, slibuješ. Příjde mi to, jakoby TO chtělo, abys byl ještě víc zklamanej, než seš. Jinak si to vysvětlit neumim. Bylo by přeci lepší tu šanci nedostat, než ji mít a vůbec ne vlastním přičiněním o to, co v podstatě ještě ani nemáš, ale obrovsky chceš, přijít a pak se ještě víc trápit. Pochybovat o všem co ti dávalo naději, víru a sílu.
A mimo to, i karty ti říkají, že úspěch je na cestě..čím to je?
 
Merit
27.06.13
22:52
Reg. před 2016

ahoj Lero :-)
nevim, jsi zena? muz? ono je to v podstate do jiste miry sumak ..
snad se te nejak nedotknu ..

a) jsi si jistej/jista, ze jsi chtela opravdu ten konkurz vyhrat?
ze na to MAS? nebyla tam ani sebemensi pochybnost? co jsi citil/a?
bylo to v souladu s celou tvou bytosti?
toto neber jako rejpani, jenom se ptam .. taky jsem se musela ptat sebe na nejaky veci, kdyz neco neslo ..
nasla jsem to, ze se pochybnosti o mne, ktere nekdo jiny "rekl", ve mne ulozily! a ja je "prijala" :-)

b) jestli veris v Boha, nebo tomu muzes rikat jinak a vis, ze jsi v kazdem okamziku milovan/a a ze si ON preje to, aby jsi byl/a stastna/y
a tedy spokojena/y .. a neco nevyjde, neni to treba pro tvou nejakou ochranu? .. naoko muze nejaky misto vypadat moc zajimave, pak do firmy nastoupis a helemese "neco je jinak a vubec se mi to nelibi"

c) odbocim od duchovna ..
vnimam od revoluce a slysim to od spousty lidi a mam s tim i vlastni zkusenost, ze konkurzy "jsou fraskou", ze je ve vetsine pripadech jiz dopredu misto obsazene, ale musi probehnout divadlo .. "jako, ze se to odehralo".. vlk se nazere, koza zustane cela :-)!
tak uz to proste je :-)

d) pokud jsi schopna/y nemuzes neco zacit delat sam/a?
neco co te naplni.. i kdyz je doba jaka je.. co jsi mel/a mas v Bozim Planu? .. treba mas delat uplne neco jineho ..

e) vira, nadeje, Laska a sila .. udrzet si to, pri takovych, ci spis po takovych udalostech, to chce kus pokory .. ?
co v nas chce "neco?", kdy je to ego, proti kteremu v podsate nemam, protoze bez nej bychom tu spoustu veci nedali a Matrix by byl asi dost nudnej! :-) ..
chces byt vyjimecna/y? .. vzdyt jsi .. i kdyby jsi byl/a popelarem, nadenikem :-) .. ono udelat "jakoukoliv" praci zodpovedne, svedomite a tudiz dobre, to da fusku! :-)
zadna prace neni "podradna".. vse ma svuj vyznam..
i ta cesta k ni.. cesta zivotem :-)
vse je v poradku .. nevzdavej to a naslouchej svemu Nitru a pohrab se v nem :-) .. ono ti da ty nejspravnejsi odpovedi :-)
vystred se.. pust emoce a ptej se jako "dite" :-) ..

tolikrat jsem padla na hubu! :-) .. za cas jsem prisla na to, ze ten pruser, ze byla proste lekce, ze to bylo spravne a ze me to pred necim chranilo :-) ..
je to jenom na tobe, jak si postavis svou realitu, co chces, na co myslis.. co "citis" ..
podivej se na youtube, ci si najdi link na "adamcovou" a jeji web "duchovni pomoc", kde ona vypravi o cakrach!
jak muze nekomu prijit "Bozi Pomoc", kdyz ma cakry sevreny strachem atd? ja to roky nevedela :-)
nebo, kdyz jsou zase moc otevreny, tak to "vracime" a Buh jenom vali oci "proc?" :-) ..

jak zacnes badat .. sam/a badat na netu .. mezi lidma.. budes po Bohu chtit "lidi co ti pomohou" co k tobe "jaxi patri", on ti je posle :-)
pro nej jsou zazraky "mavnutim ruky" :-) ..
on chce nasi radost.. podekovani .. mas za co dekovat ..
podekuj i za to, ze to byly zkusenosti, byt to boli ..
mozna te tim ted nasiram, nevim.. ale to je "pocatek cesty" ..
mozna mas jinou, nevim .. ja vim jenom to, ze nas miluje a ja to i citim .. ze NIKDY nejsem na NIC sama :-)
co ho znam .. co jsem se naucila podekovat i za ty "exkrementy" :-), mnohe se zmenilo :-)
mas domov? jsi zdrava/y? pali ti to? .. mas co jist? nejsi o zizni? mas co na sebe? treba mas i auto? .. jezdis na dovoleny? ..
mas neco nasporeno? ..
podekuj .. i kdyby jsi z tohoto seznamu mel/a to zakladni :-)

tim te nechci nastvat, ani lamat .. ani link na Adamcovou jsem ti nevlozila, myslim si, ze kazdej, kdo chce fakt zmeny, zacne lovit sam..
ono nekoho nasytit, je sice krasny, ale nic to cloveku neda .. chvilku klidu :-) ... je lepsi naucit "rybarit" :-)

mej se krasne.. at se ti dari a Mir s Tebou :-)




 
anelie
29.06.13
20:19
Reg. před 2016

Lera: tak tohle znám moc dobře, hlavně s tou prací a konkurzy. Už mi to tolikrát nevyšlo, že jsem se na to vykašlala. Myslím, že je to tím, že to prostě moc chceš. Pak jsi třeba nervózní a nepodáš dobrý výkon. Mě se už staly neskutečné věci, jakože během půlhodinové přestávky u psaného testu se mi zastavily hodinky a já jsem přišla pozdě a nestihla test dopsat:)Což naštve, když se na konkurz připravuješ skoro rok:)Samozřejmě, že občas jsou konkurzy jen na oko, a kandidát je už dávno vybraný.

často konkurzy či pracovní pohovory vyjdou těm, kteří to jdou "jen tak zkusit," ale není to pravidlem, často zase zvítězí ten, kdo se poctivě připravoval. Asi je to do jisté míry osud. Nevím, jak to bude v Tvém případě, ale já za ty neúspěchy můžu teď po letech poděkovat. Žiju totiž v cizině a tady je mateřská jen tři měsíce. A mám štěstí, že tu "nudnou, debilní práci," které jsem se tak chtěla zbavit a získat něco lepšího, můžu dělat z domu a nemusela jsem svou holčičku ve čtyřech měsících dát do jeslí, což bych velmi těžce nesla. A taky jsem zjistila,že o kariéru mi už ani tak nejde, i když pravda, občas se touha ještě trochu vrátí, ale už to není tak silné.
Tak uvidíš, jak se to vyvine u tebe, všechno zlé je k něčemu dobré a za pár let už budeš vidět věci jinak...
A hlavně máš příležitost se naučit na těchto věcech tak nelpět, budeš spokojenější, uvidíš.
 
anelie
29.06.13
20:22
Reg. před 2016

A ještě to hlavní: třeba Ti to jednou vyjde. Nikdy nevíme, co stojí za úspěchem ostatních. Jedna známá mi nedávno řikala, že jí současná práce vyšla po tom, co odpověděla na víc než pět set!!! nabídek práce.
 
paceman
30.06.13
13:28
Reg. před 2016

Vim jen to,ze kdyz se podivam zpetne na neuspechy u pohovoru tak i presto,ze v tu chvili mi to bylo lito jsem ve vysledku rad,ze to dopadlo tak jak to dopadlo,ale az kdyz se na to divam zpetne.

Ono totiz i zpetne se pak muzes dozvedet,ze neni vsechno zlato co se trpyti.
 
Nike.
30.06.13
17:27
Nereg.

IP: 46.135.116.*
Lero,
příčinou veškerého utrpení jsou touhy. Nad ty je ovšem možné se povznést, vždyť je vyrábí ego. Vážně se domníváš, že "TO" bude podporovat Tvoje ego? Že Tě raději něco nenaučí? Ono "TO" nechce, abys byl ještě víc zklamaný, to je zase jen egoistický pocit ublíženosti. Někdy to tak vypadá, jako by Tě život ani nechtěl, ale jen zvnějšku. Tím větší prostor je pro dění uvnitř.
Ulpíváš příliš na cíli. Není nic špatného na tom stanovit si nějaký cíl, chyba je na něm tak strašně lpět. Copak se svět posere, když nedostaneš to, na co si ukážeš? Copak Ty s jistotou víš, že tohle je opravdu pro Tebe to správné? Copak Ty víš, jestli je teď ten správný čas? Je Ti jiná práce protivná? To bych snad pochopila, kdyby to bylo za čárou, třeba naháněč chudáků do úvěrů, ať jsme aktuální... .Ale jinak je každá práce důležitá.
Zkus se podívat na film Pokojný bojovník. To je tak pro začátečníky a pro nížší věk.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Andělské karty
Toužíte o komunikaci s anděly? Vytáhněte si andělskou kartu!
více...
Kariéra podle zvěrokruhu
Jaké je ideální zaměstnání pro jednotlivá znamení?
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)