English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 30.4.2024
Svátek slaví Blahoslav, zítra Státní svátek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 30.4.2024
Svátek slaví Blahoslav, zítra Státní svátek.
Andělská pošta
Napište dopis andělům.
Novinka!
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner26.04.24 / Zuza v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Štěstí je, když tvoji blízcí jsou zdraví. Vše ostatní se dá koupit, opravit nebo zapomenout.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Nadřízený mi nebude dělat problémy. ”


Myšlenky moudrých

Pitigrilli

Jen málo slov zní tak pohrdlivě jako slovo manžel.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "očistenie?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

očistenie?

succubes
17.06.10
14:49
Nereg.

IP: .*
dobrý deň.
pred týždňom si môj brat zlomil nohu. samozrejme je okolo neho teraz celá rodina, ale o to tu nejde. mama povedala, že na mojej posteli sa mu bude spať lepšie, pretože tá jeho je.. už ani neviem ako to povedala (ale proste blbosť strašná to bola :D). takže ja spím v spálni.
a teraz, aj keď si čo i len sadnem na svoju posteľ, cítim sa divne.. mám taký nepríjemný pocit...
keď už brat bude bez sadry, tak dúfam, že bude na tej svojej posteli, ale neviem, ako budem môcť spať na tej svojej...
dá sa nejak očistiť alebo také čosi?? aby som sa v nej znova cítila príjemne??
 
dracizena
17.06.10
16:31
Nereg.

IP: .*
Succubes, než bratr opusí Tvou postel, nasbírej si 12 kamenů, křemenů asi jako vejce velké a dej je na postel do kruhu a doprostřed dej malinký kousek kůry ze stromu topol, nebo malou větévku a pár listů z ovocných stromů a šišku z jehličnanů. Sedni si do tureckého sedu, spoj si ruce a vymodly si shůry ochranu a věř, že bude a bude světelná...
 
succubes
17.06.10
16:54
Nereg.

IP: .*
ďakujem ti za pomoc :)
a tie kamene musia byť rovnaké? :)
 
dracizena
17.06.10
22:57
Nereg.

IP: .*
Nemusí být rovnaké, hledej sobě příjemné. Dnes se hodně sypou říční kameny kolem domů jako okrasné a třeba si vybírej z nich a v různých barvách i tvarech a všímej si jaké mají na sobě i malby.Napiš meil, když budeš chtít ukáži Ti jaké mám já a co je na nich nakresleno. Jsou to vzkazy shůry...
 
xyza
18.06.10
09:52
Nereg.

IP: .*
Může to být tím, že místem prochází patogení zóna. Rušičem může být např. staré stříbro/např. příbory, pudřenka, širší náramky/. Mám to odzkoušeno virgulí.
 
dracizena
18.06.10
11:25
Nereg.

IP: .*
Ano, čistím u Succubes patogenní zónu, ale od ní potřebuji aby mysl soustředila do kruhu z kamenů a do tohoto kruhu vložila určitou formu přírody a tím se mé vibrace spojí s jejími a skrze její -JÁ- mé -JÁ- bez následků vyčistíme s Vyšší Vůlí u ní prostor, který by ji jednou doslova drtil v myšlenkách do rozhozené psychiky. Každý kdo si doma udělá tento rituál, spojuje své nevědění s věděním, které jsou smyslem šestým a dalšími. A o tom je náš svět života na Zemi, propojit se vibračně s dimenzemi tam nahoře a kolem sebe s lidmi/sférami/a v těle se svými buňkami, ale propojovat se VĚDOMĚ a tím svůj rozum vsouváme do jemnohmotnějších vibrací, které jsou živější jak náš lidský život a umí rozum naučit samouzdravujícím schopnostem. Mezi lidmi se vede hodně slov o samouzdravování, ale málo kdo ho tvoří fázemi střídavého proudu. Málo kdo umí zapojit celé své tělo, kostru+svaly+krev+blány+tkáň atd... S tím vším je třeba duchovně pracovat a pak se patogenní zóny doslova rozkládají do jiných forem pro nás neškodných. Myšlenka člověčí je zde na Zemi proto, aby s ní člověk pracoval k uzdravení sebe +druhého i celé Země a svou Zemi doslova řídil prostorem, ale zatím se děje opak. Ale ono to tak je, nejdříve rozum bourá aby se mu rozsvítilo v komůrce temné, až do jasnozřivosti a o tom je náš život. Rozsvítí se v hlavě a pak automaticky svítí celá aura která je ničím jiným, než kopií vesmíru našeho a lidské tělo je jinou formou země naší…a prostý kámen je formou lidské kostry a ta znázorňuje smrt a od smrti vše začíná a končí, ale protože jsme v toku světla slunečního, tak svůj konec navazujeme se začátkem a to je to nekonečno. Posouváme se dál neviditelným paprskem do hloubky temného vesmíru, který musíme rozsvítit, aby nás vesmír neničil novými a novými nemocemi. A k tomuto účelu jsme zhmotněny duchovními bytostmi…***
 
succubes
18.06.10
16:25
Nereg.

IP: .*
už som si zohnala tie kamene, len si niesom istá tou kôrou, listami a šiškou... niekde som čítala, že keď si chceme zo stromu odtrhnúť vetvičku, máme o ňu strom poprosiť, ináč nám bdue k ničomu.. platí to aj teraz že?? a ako o ňu vlastne potom treba požiadať?
 
dracizena
18.06.10
18:32
Nereg.

IP: .*
Určitě, strom je živý a slyší Tě jeho anděl a hned Ti půjde pomoci když On cítí, že ho oslovuješ. Neoslovuj strom, ale jeho anděla, jeho Ducha. Pak se dějí zázraky...
 
Merit
18.06.10
19:02
Reg. před 2016

ahoj vsem.. :-)
nezlobte se.. ze to sem vlozim..ale jak ctu draci zenu.. vzpomnela jsem si na chvilku z detstvi :-).. na nasi vsi bylo krasne.. i kdyz to okolo bylo potom same povrchovej dul.. snazili se to potom vsechno zalesnit.. brizkama hlavne.. a tak jsme jednou s holkama vlitly do brizek u hrbitova.. tim prostorem jezdi i nakladni vlaky.. je to proste kousek stranou od domku.. tak jsme si poletovaly.. smaly jsme se.. po chvilce jsem si vsimla.. ze jsou holky nak daleko ode me :-).. a stala jsem pred nakym stromem.. ja jsem tak vnimala tu krasu tech stromu..ty vysoky travy.. a najednou.. ja nevim jak je to mozny.. ten strom se jako "uklonil".. to nebylo vetrem.. byl krasnej letni den.. ja vubec nevim dodnes co to mohlo bejt.. ja tak vyvalila oci.. stala jsem tam s hubou dokoran :-D .. a couvala jsem :-)).. ja jsem citila to, ze ten strom se tomu smeje.. ja nevim jak to je mozny.. ale ja to proste vim.. on se mi smal.. tomu, ze vidim ten jeho uklon.. i dneska nad tim kroutim hlavou.. co se to tenkrat stalo?.. nic spatnyho jsme v tom lese nedelaly.. proste banda vesnickejch holek.. legrace a obihani stromu.. schovavaly jsme se jedna druhy.. a tohle se mi stalo.. tak jsem teda couvala.. a mazala jsem pryc.. srdce az v krku.. jeste, ze ne v gatich :-DDD.. holkam jsem to rekla.. ty se mi taky smaly... ale co to bylo?.. ted mi dochazi to.. ze mi u nas rikaval jeden znamy "divozenko".. :-) .. dracizeno.. co se mi to tenkrat vlastne stalo?... co jsem to videla?.. nebo to byla fantazie?.. ja to fakt videla realne.. realne jsem to citila.. ja jsem vedela i to, ze se mi smeje.. jako by mi rekl.. "to koukas, vid?".. nikdy jsem nevidela vily.. nevidela jsem skritky.. proste nic takovyho.. ale tenhle strom.. na to nezapomenu.. vidis, i ted se mi to vybavilo.. jak te tu ctu..
tak se nezlobte, ze jsem vam sem do toho vnikla.. preju krasnej vecer. :-)
 

dracizana
18.06.10
21:36
Nereg.

IP: .*
Merit naši andělé se skrze nás domlouvají velice dobře a i skrze nás nám posílají informace. A proto mě to píše i zde tak, aby i Ty jsi si něco uvědomila a bylo Ti to vysvětleno nejenom mnou. Ale mé info od Anděla Tvého, je toto vysvětlení...
Andělé mnohdy se nemohou dostat do mysli svému člověku, tak pošlou duchy-démony, protože ty umí různé kejkle, jako kruhy v obilí, ale použijí lidskou myšlenku, posouvají nábytek živelnou silou kterou má ale zese jen člověk ve svém vyzařování. Někdo vidí, že se mu doma vlní koberec, obrazce na zdi atd. andělé potřebují směrovat lidskou mysl do duchovna a duchovno zralému člověku nechá vidět to, co druhý nevidí. Prostě, tak jak člověk dá do pohybu film, tak Anděl dá do pohybu třeba tři stromy a vsune je v jedno a obraz se hýbe a ten smích ? No má radost, On ví, že si budeš jeho děj pamatovat a že Ti bude vysvětlen a že si ho v tomto Tvém životě zavoláš a budeš ho čistit aby On pak mohl Tebe, svého nosiče uzdravovat světelně... Vrať se k tomu stromu a stoupni si vizí do něj a jen a jen děkuj... .možná, že Tě duchovno sveze výtahovou šachtou kmene stromu a skutkově to bude kmen Stromu Života Tvé Duše. Anděl Tě provede tělesným světem a ukáže, kde a co musíš andělům uzdravit aby ONI mohly OPRAVIT. To je spolupráce člověk+Anděl... Naše tělo není naše, je andělů, my andělské světy v těle jen neposlušně neseme... a těmi světy jsou buňky a a a... Opakovaně se vracej k tomu to momentu, jakoby děsivé vzpomínky a vymodly si z té doby Anděla aby se vsunul i do Tvého dnešního času. Prostě si přej aby Tě dnes přišel učit duchovnu Anděl, z Tvého dětství, který se Ti tenkrát ukázal v této podobě. To je nutné, protože v dětství v nás pracují andělé světelní a proto děti vidí mnohdy to, co dospělý ne. A proto lidem chybí tito andělé umu v jasné záři a proto lidé nejsou jasnozřiví. A proto se lidé v dospělosti dohadují jak a co je, protože světelní andělé se jim vrátily do mikrosvěta buněk, aby se nezničily díky dospívání dětí... A to je už na delší hovor... Neboj se toho, strach z duchovna je v člověku nastěhovaný virus, ale opatrnosti není nikdy dost... .Ámenuj, pokud mohu radit, to je ochrana vesmírných andělů, kteří si Tě ochrání až na věky... .
 
Merit
19.06.10
01:44
Reg. před 2016

draci diky :-)) .. kdyz na to vzpominam.. tak se fakt musim smat.. jak jsem byla vyplasena :-D .. ja vim, ze deti vidi to co my nevidime.. ale poklona od stromu? :-) .. to mi tenkrat proste prislo divny :-) nepochopitelny.. dekuju.. mej se krasne :-))
 
dracizena
19.06.10
14:51
Nereg.

IP: .*
Duchovna se nemusíme bát a když nás vyplaší, je to jen k očistě určitých energií, které by nás doslova ožraly. Je to jako na zahradě,kde se musí odhánět ptactvo, aby neožralo budoucí úrodu. Anděl Tě vyplašil, aby něco neviditelného tehdá od Tebe odlétlo a přistálo Ti to v mysli až dnes. Mluv k Andělu, který Tě vyplašil a dnes Ti dá do cítění svou úrodu. Nebude trvat dlouho a poznáš o čem píši. Vrací se Ti Anděl záře a je jen na Tobě kdy a jak mu otevřeš svá Boží Vrata, nenech si ho odejít... Zametám lidem cestičku k Boží Vůli ať se to někomu líbí nebo ne, upravuji lidem jejich telepatické propojení i s vesmírem. Spojuji přetrhaná vlákna v telepatických tocích i mezi lidmi zde na Zemi, ale i mimo Zem... proto se vám bude dařit v cestě duchovní, když každého vnímám duchovními smysly. Budeš mít sny úplně o něčem jiném, pak napiš. Vysvětlím co Anděl hvězdný Ti vzkazuje, zatím ho neuslyšíš, protože musím nejprve vám i kdo zde mě čtou, pročistit a opravit spojení. Proto je třeba se jen za nás OBA zatím modli, za mě a za svého Anděla s velkým- Á- aby jsme mohly v klidu pracovat a modlitba lidská nás pak chrání před virovými nákazami, které se musím z telepatického toku čistit.Tento tok má zanešený každý, ale nikdo na světě si ho nečistí od virů a proto lidem i duchovno zákonitě a často musí lhát. Takže, není to žádná sranda, posouvat a čistit lidi a mnozí z nich vůbec netuší, že se jim duchovně vyjasňuje díky člověku, který hmotní jejich zdraví.Posouvám i vás, ale i vy mě... ne my, ale skrze nás naši andělé a bytostní veličiny... Trochu více jsem se rozepsala, ale to nic, určitě to vstřebají i ti, kdo mě kritizují... Zdravím vás a to do slova, je to mé poslání***ZDRAV-ím + a-HOJ-se ***
Merit ještě něco důležitého, očistu svého jména i příjmení si utvoř tak, že se podívej, kolik slov tam je a slož si z nich větu. Bude k Tobě tou větou mluvit Anděl Tvého fyzična, myslím příjmení i za svobodna…Sviťte vizuálně, ať vysíláte signály/buďme družicí která dobře vysílá a tím člověk je/ které pak váš Anděl hvězdný uslyší a přijde do vašeho rozumu si s vámi i popovídat o cestě z nezdravého, do zdravého života i stařeckého.
 
Weiterinka1
19.06.10
17:18
Nereg.

IP: .*
Dračíženo, tělo je andělů? A komu sloužících?
On ne každý se rozhoduje jít cestou světla ...
Jan 3:6 | Co se narodilo z těla, je tělo, co se narodilo z Ducha, je duch.
Židům 10:5 | Proto Kristus říká, když přichází na svět: ‚Oběti ani dary jsi nechtěl, ale dal jsi mi tělo.
To pronáší k Bohu ...
 
dracizena
19.06.10
20:32
Nereg.

IP: .*
Weiterinka***Tělo je andělů asi jako když dáme dítě do nemocnice tak spadá pod ochranu lékařů. Nebo když dítě dáme do školy, je pod vládou učitelů. Člověk je tak dokonalý, jak je dokonalý vesmír a stejně jsme s vesmírem ještě v nedokomalosti a ta nedokonalost je jistota. A komu andělé slouží? Zase jen lidskému tělu, protože tělo je odpad mozku a mozek je jinou formou hvězdného života a hvězdy jsou vchod do dimenzí mimočasových i časových. Až si zhmotníš/probudíš/Anděla hvězdného, tak On Tě povede do tak hlubokého mikrosvěta buněk, že si přijdeš na to, že mají druhou stranu kde je skutkovější zrcadlení našeho života . Že tak jak je hluboký vesmír, tak se jde do hloubky těla buněčného. Vše souvisí se vším a naše tělo je modul který je i vysílačem protože má tři fáze, Duši+Fyzično+Ducha.A tyto tři fáze musí rozum propojit, aby Duch aurický mohl svítit a vysílat aby všichni duchové lidští se konečně mohly domlouvat a pak nebudou lidé nemocní ani plní úrazů. Jsme k účelu Božímu a Bohem zde na Zemi je jen JEDNO TĚLO LIDSKÉ. Až si představíš, že spojíš-složíš do sebe všechny lidi které dnes žijí do jedné postavy asi jako ruské Marfušky, tak jednou v hlavě uslyšíš Boží hlas. Nedá se popsat, jen v tichosti o něm budeš vědět. A opět, má to svůj smysl... jsou věci i zážitky ke kterým není slovo. Každý člověk zraje a až dozrajeme a dnes už dozráváme, pak mnozí i tím pláčem zmoudří... Nedá se tak úplně vysvětlovat to, na co si má člověk který je nasměrovaný do duchovna, časem přijít sám a to je smysl člověčího duchovního zrání…
 
Maty
19.06.10
21:14
Nereg.

IP: .*
Weiterinka1, .. přišel ke mně Au-děl, oslovil mne, řka: " Zabal své choré tělo do cukrové vaty růžové, neboť pomni, že tělo cukr potřebuje uvnitř i vně. Uvědom sobě, jakou užitečnou roli hraje cukr v krevním toku žil Tvých a krev je tekutina Tvému tělu a životu nejdražší. Vzpomeň, kdy v Tvém dětství dostával jsi sladkost od své matky jako projev dobroty a lásky, vzpomeň, jak jsi poté radostiv byl, když jsi tuto sladkost okusil a její energii využil. Nedoceněná jest dosud role cukru v našem těle a jen lidé, kteří svým nedobrým a nelaskavým chováním potažmo způsobili sobě špatné rozložení a hospodaření s cukrem v sobě. Proto buď pamětliv, že ne tolik uvnitř je potřeba hospodařit s energií, též i zvnějšku dodávat ji musíme. Zabal tedy tělo své do vaty cukrové a půl hodiny nechej svou bytost v klidu a leže odpočívati. Ano, jest možné, že Tě ovládne po chvíli nepříjemno až lepkavo, ale upomeň se na to, že to co nyní prožíváš jeko nelehké, do budoucna Ti energii dodává a tehdy budeš radostiv čerpat. Je teď vpořádku vytrvat ve svém snažení a pro uklidnění a odpoutání mysli se nauč básničku libovolnou pozpátku. Poté osprchuj a prociťuj proud sladké růžovosti na povrchu těla Tvého. A s pozdravem SLAĎ SE Ti přeji vše jen nejlepší do všech dnů Tvých budoucích.".. trocha ironie nikoho nezabije ..
 
Weiterinka1
19.06.10
22:55
Nereg.

IP: .*
Dračížena: Děkuji Ti za obsažnou odpověď ... je to sice pro mne zmatené ... jako další informace, že npř. tělo je odpad mozku. Takto vyjádřeno se to moc nedá zkousnout ... ale že třeba duch si tělo vybírá ... jako montérky už tím, do jaké rodiny se vtělí .. tak to pro mne vypadá jinak ... no a když tělo duch opustí ... tak tělo je odpad.
Za poslední dobu jsi udělala pokrok ... vážně. Raději připisuji, že v dobrém slova smyslu. Ne vše beru, ale také se nedá od Tebe vše zavrhovat :-) Dobré je, že nutíš člověka si to přebírat :-)) Ostatně, každý má svoji cestu ...
Maty: No jo ... dobrý, zasmála jsem se! Také máš podstatu pravdivou :-) Vzpomněla jsem si totiž, jak jsem si dělala meditačku na čokoládu! :-) Ovšem ten konec nebyl zrovna moc k popukání ... ale to je jiná historka... takže ... díky Ti!
 
dracizena
20.06.10
16:35
Nereg.

IP: .*
Weiterinka-píšeš, že jsem lepší a já Ti odpovím takto... čistím na dálku i Tebe a věř, že Ti lidé, které mě viděli dříve skrze černé brýle po pár letech je jim můj Duch sundá. Sleduj sebe, jo když ty máš jasněji v myšlenkách a tím se ke mě přibližuješ i vibračně a o tom to je proč se lidé seznamují a jdou k sobě skrze černé brýle které si časem svou touhou vyčistí a pak vidí jinak…ŽIVOT NENÍ BOJ, BOJUJE V ČLOVĚKU JEN NEMOC A PROTO SE ČLOVĚK BOJÍ, ŽIVOT JE JEN CESTA PO KTERÉ UMÍ JÍT I SLEPEC….
Já jsem stále stejná, mě vede na věštírnu stejný Andělský Duch kterému velmi bedlivě naslouchám co a kdy mám komu napsat. nejsou to mé odpovědi, jsou vašich andělů.
Včera jsem zde chtěla dodat, že je třeba vnímat v jaké síti pro nás neskutečné, si člověk stojí. Zkus si vybavit tuto představu. Sluneční paprsky protékají skrze hvězdy, kudy pokračují a dotýkají se každé lidské buňky a z buňky tečou a dotknou se každého člověka, který zde žil a žije a bude žít. A dále paprsky pokračují po Božích schodech/těla aurického/, kde je život lidsky budoucí, a až na konci aury je život bytostní, ale pro nás lidi jakoby nesmyslný. A tam žijí mimozemšťané kteří řídí celé monstrum všeho živého i jakoby neživého, ono je to z jiného úhlu pohledu také živé. Zvedni kámen a když k němu mluvíš jako do mikrofonu, tak aktivuješ určitý dimenzní svět, který si Tě ihned všimne a upravuje v nás to o co ho prosíme atd... To neživé zde je jen zrcadlově vzdáleno věky času od nás, ale tam je to v podobě živého tvora nebo bytosti. Věř nevěř, ale všechny pohádkové bytosti, ony JSOU, jen v jiném časoprostoru. My lidé zde na Zemi jsme jen jedním z mnoha článků pokusu o dokonalejší bytostní druh, který má za úkol nést buněčné světy těla svého, kde je uschován SÁM BŮH.A v našem buněčném světě až ve hvězdné hloubce, má Bůh uschován svůj poklad a to je program nové bytosti která ponese opět buněčné světy, kde budeme žít i my s celým dneškem jen v opakovaném řádu…Proto věda si dnes už zahrává s výrobou tkáně i orgánů atd…
I On Bůh má své predátory, i Bůh musí ve svém životě být opatrný. Jeho predátoři hledají k němu cestu skrze lidské bytosti a proto Bůh naučil své lidičky modlitbě a modlitba pobožných je něco jako mlha a proto Bůh je jakoby v mlze ukryt před tím, co z jeho pohledu je tím negativním a žije to zase v jeho světě. Ale náš svět je miniatura světa jeho a proto není těžké si uvědomit Svět Boží…
Ale chtěla jsem napsat, že když si vybavíme jakou členitou sít paprsků si každý nese ve svém těle i kolem, ale až do hvězd, tak jsme přesně tou špejlí a ty paprsky jsou tou vatou o které píše Maty. Já vím i vidím, že jsme druh bytosti, která je v síti jako brouček Bourec morušový a tou sítí jsou ty toky čakerní, které lidi znají, ale neznají jejich cestu.
Propojuj se s oběma hvězdnými oblohami a do pár let budeš znát to co já. Já neznám nic, jen andělé mi mnohé vysvětlují a já to jen předávám... Sviťte děvčata vizuálně, sviťte, ať rozsvítíte své okolí, které vás ničí a o tom je naše duchovní cesta. Uzdravovat své okolí, abychom neměli my potíže. Lidé kolem nás nám dělají kruh černé pneumatiky a my tu pneumatiku musíme dát do barev, my ty lidi musíme dát do barev. Ámenujme+obarvujme+ dávejme do tvarů sebe a bližního, je má rada kterou mi poradil Anděl Hvězdný a k mé tvořivosti zde na Zemi mi předal léčivé světlo v barevnosti pro které není popisné slovo, je to světlo živelného Ducha jménem Ámen*Ámen*Ámen***...
 
dracizena
20.06.10
17:02
Nereg.

IP: .*
Weiterinka, ještě k tomu odpadu. víš co mi řekl mimozemšťan? Že náš mozek byl trilobil který věky vylučoval svůj odpad a z něj si prostě zhmotnil ručičky a nožičky, aby ho nosily a takto byl postupně zhmotňovám člověk do dnešní podoby kdy je schopen si také vyrobit pojízdný prostředek ze zemitého odpadu a to je auto.Jsme ve fázi, kdy ze svého odpadu ještě neumíme tvořit nic, než jen pohnojit, ale i to je tvořivost. Ale vím, že člověk je jinou formou Země, proto Země říká jsi člověče ze mě vyhmotněn a zatím používáme zemitý odpad. To co vytěžíme je jen odpad, který nám Země dovoluje zpracovat a tím se rozum vyvíjí i duchovně posouvá.
No a co je Duch? On je aurickým tělem, ale zároveň je programem mozkovým a víme, že mozek nám toho moc a moc ještě skrývá, protože rozum je jen nepatrný program v mozku. Rozum je jinou formou celého lidského těla a proto má každý rozum jiný, protože je jiným programem buněčným a podle těla i vím kdo jak přemýšlí i o čem. Tělo prozrazuje co člověk nosí v hlavě, ale musíme být jiní od druhého, protože bychom nezapadli jako tvarovaný kamínek do stavebnice Božího Těla. Proto nelze někoho kritizovat jaký je a jak vypadá, protože je i on v Božím Dómě tou důležitou složkou stavebního materiálu... proto se máme držet všichni za ruce a být tím VĚNCEM který zpevňuje každý dům... Nemusíme se mít rádi, ale měli bychom se držet navzájem a nic není náhoda s kým se a kde sejdeme. Je to jen proto, že se skrze oči na sebe dívají naši andělé a domlouvají se o našich lidských krocích. Zde jsme odděleni od pohledů a proto bychom měli vyciťovat srdíčko. kdo vycítí odpor je to dobře, protože plus a mínus když se spojí s uzemněním, tak se svítí... .a když se aura rozsvítí pak si i lidé celého světa porozumí, natož skupinky které jsou zde i jinde….
 
meel
22.06.10
15:14
Reg. před 2016

merit: To mi připomíná, mě se jednou, když jsem byl ještě hodně malý, sotva si to pamatuji, stalo že jsem šel lesem.. a tenkrát mi bylo vážně fajn byl jsem takový uvolněný.. bylo to zrovna chvíli po tom co jsem všem řekl co si o nich myslím a cítil jsem velkou lehkost.. šel jsem v lese po cestě a ve víru kolem mě lítaly listy.. pamatuji si, že mi to vůbec nepřišlo divný, až když jsem to vyprávěl kamarádovi.. a lítali asi tak minutu.. když si na to vzpomenu, říkám si jestli se mi to jen nezdálo nebo tak něco.. ae pamatuji si to jako by se mi to stalo.. bylo to moc fajn :o) cítil jsem se strašně silný..

dracizena: Jak tě tak čtu, připomínáš mi jednoho profesora, stále nám říkal jaké to bude v životě a v praxi a když už mluvil o látce.. byl schopen popsat za hodinu tabuli 20x a nevysvětlit vůbec nic.. moc jsme toho od něho nepochytili a daný předmět jsme chápali až od jiného učitele, ae v jednom měl set sakra pravdu.. říkával: "v životě se s váma taky nikdo srát nebude, každej vám řekne co se mu líbí a nakonec si na to stejně musíte přijít sami."

Né že bych tě s ním srovnával, to určitě ne.. si úplně jinej level, ae tak jsi mi ho připoměla jak tu teďka čtu ty dlouhosáhlé jedno-odstavcové texty, které mě přiznám se někdy i nebaví číst.. Ikdyž se z nich vždy dozvím něco zajímavého o tvém charakteru a víře..
 
dracizena
22.06.10
17:01
Nereg.

IP: .*
Meel má cesta není o tom psát zajímavě a hezky, já posílám do prostoru i skrze psané písmo vibrační hodnotu která otvírá jak vnímání tak i uzdravuje a vyjasňuje.
A že Ti připomínám učitele, to Ti děkuji, že mě na něj směruješ, je z mého větvení a ještě bych potřebovala celé jméno.
Chceš říci, že píši o hovínku? Ale ano, u stolice vše končí a ta se musí také čistit, a stolice je i stůl u kterého právě sedíme a vysvětlujeme si. Když nečistíme stolici, tak konec si neprodloužíme. A mimochodem, až se budu soustředit na Tebe budeš mi rozumět. Nepsala jsem Tobě Meel. A věř, že duchovno není o tom hned rozumět, ale počkat si, až se i Tvůj rozum vyjasní do mé frekvence toho člověka kdo Ti něco shůry předává. To by se zbořil hodně rychle svět lidí, kdyby jsme si všichni rozuměli, to bychom nebyli schodama do nebe, ale lavinou stálých neštěstí a víme, že nemá náš svět od toho daleko. Sopečný prach, ropná hrůza i ty silniční smrťáky atd... A to je to, že lidstvo je téměř ve vyrovnané hladině rozumové inteligence a dnes nastolujeme cestu i v rozumu si svítit, nejenom na ulici a v bytě... .
Ale Meel, já nečekám kdo a jak na mě bude reagovat, já jen píši o tom o čem mám psát a jsou lidé kteří hledají a najdou to své v tom o čem píši. Jestli Ty jsi nic nenašel a nudím Tě, tak mě nečti. Když jdeš do knihovny, také si tam nepřečteš to, co Tě nezajímá. Já Tě přec nenutím a kdo Tě v Tobě nutí mě číst? Dej si tuto otázku... .
Já jsem učitel ale duchovní, a ne pro každého...
Ale Tobě vždy odpovím protože vím proč...
 
meel
22.06.10
22:40
Reg. před 2016

dracizena:
Ale né.. to jsme se nepochopili.. já to nemyslel tak, že píšeš o hovně.. já to myslel tak, že z toho co napíšeš, je k tématu jen část.. a zbytek je jakási moudrá omáčka.. omáčka plná metafor, složitostí.. na tom všem co píšeš něco je.. a hodně na tom je.. a mě tvůj názor zajímá.. ten profesor taky neříkal hovna, měl v podstatě pravdu.. vlastně ve všem.. ae mi potřebovali rozumět látce a né znát tisíc rad do života.. stejně si to člověk musí prožít..

Neříkám, že je to špatný.. něco na tom je.. ale třeba já jsem člověk co si životem jde vlastní moudrostí, vlastní vírou a vlastní cestou.. píšeš že vyjasňuješ, otevíráš vnímání a uzdravuješ.. to je fajn.. ae co když právě tohle je ta špatná cesta.. co když všechny jen ze správné cesty svádíš? Napadlo tě to někdy? Vezmi si dítě, které si dělá svačinu do školy samo a dítě, kterému dělá svačinu mamina? Které z nich je samostatnější.. přesto to ta mamina myslí dobře..

Nechci to nějak rozpitvávat, to co jsem napsal jsem nemyslel jako kritiku Tebe.. jen si mi ho prostě připoměla.. proto že to byl učitel, který neprojevoval svůj názor stručně a jasně a přecházel surrealisticky od jedné věci k druhé jak ho to zrovna napadlo..
 
dracizena
23.06.10
11:17
Nereg.

IP: .*
Ne Meel, jen rozpitvávej, rozuměla jsem Ti velmi dobře. Z člověka kolikrát vypadne něco, a neví se, že když se toho druhý povšimne, tak mu to může pomoci, ale vibračně protože vše vyzařuje jakési hodnoty. Když mi nenapíšeš jméno toho učitele nevadí, něco mu musím zakonzervovat, v těle srovnat/nerozumíš nevadí/.ten člověk je s mou Duší propojen telepatickými i jinými toky z min.životů a já ho mám zdravotně zvednout a o tom je lidský život a proto sis nás všiml. Děkuji Tvému Andělu, že jsi zachytil od svého Anděla informaci pro mě důležitou. Ano, hledám mimojiné i lidi s kterými jsem byla v min.životech v rodinách a patří tam i tvůj učitel…
.Zvedat myšlenkou druhé aby Tě nestáhli do své černé díry, svých nemocí, je řehole, ale při nádherných pocitech.
Meel bylo by toho moc co bych mohla říci i celému světu, ale musím si hlídat i své světýlko, aby mi ho druzí nesfoukli.
Mě číst, tak nejde o to jestli rozumíš, jde o to aby sis nabral světelný paprsek který je naprogramován v textech.
Proč mi někteří nerozumí? Je dnes mnoho lidí kteří mi říkají, že nerozuměli a dnes už ano. Věř, že nikdo nemá smysly vyčištěny, ty se musí vizuálně čistit a když píši, že musí tak věř nevěř, tak vážně že musí. Když budeš mít bouračku na silnici, tak Ti řeknu, že kdybys měl vyčištěné smysly, tak by jsi cítil, že vjíždíš do negat. zóny, ale řidič v této zóně naopak je sebejistý. Tyto zóny jsou pěkné svinstvo, ony člověku našeptávají pravý opat toho co by člověk měl tvořit.
Máš pravdu, mockrát jsem i poručila lidem aby honem to a to na sobě tak a tak tvořili aby se nestalo a pak mi děkují. Ono se stane, ale jen v malé míře, když tu potíž včas čistíme. Jsme jako auto, když ho mažeme a dotahujeme a a a tak nám např.kolo neuletí… Když vidím, že v člověku je stín černého kříže a mohu mu ho vyndat, tak mu i poručím pokud naslouchá a kdo nenaslouchá tak tvrdě narazí díky svému karmickému černému kříži, ale přežije protože lidi stejně propojuji s jejich bytím tam nahoře.
Meel ono mě vede to neviditelné, ale pro mě už viditelné bytí a ONO ví dobře co, a komu mám říci nebo napsat.To bytí si nás zhmotnilo pro svůj účel a to bytí mi dalo paprsek světla a s ním pracuji i na dálku. Je to něco o čem lidé nenají ani zdání a je pravdou, že si kolikrát připadám jako ve fantas filmu. Jdu po ulici a nikdo netuší co skrze mě tvoří to BYTÍ…Ale už nejsem sama, vyjasnila jsem k této cestě už více lidí kteří cítí hvězdné vedení a cítíme každým okamžikem že jsme k jejich účelu. Ne nejsem blázen, jen ti kdo nerozumí nemají smysly čisté. Člověk je mašinka s mozkem a musí rozumět každému člověku a přemýšlej, proč si lidé nerozumí když je to proti zdravému chápání.I lékař se snaží porozumět nemocnému, a když se nedaří tak v lidech bude asi nějaký zádrhel ne? A ten zádrhel je ve smyslnosti…Dej si do přání mít čisté smysly a uvidíš kam Tě to bude posouvat a já Ti prozradím, jen a jen k SAMOUZDRAVOVÁNÍ…
Až budeš cítit svého mimozemšťana poznáš sám, že něco jako vypluješ nad hladinu a všemu začneš úplně jinak rozumět a přitom budeš rovnýma nohama na Zemi a o tom je má cesta. Roztáčím vám i lunární prstence teplých a studených barev, Ty je brzy ucítíš a to je záchrana od hmoty Zemité která s mnohými doslova švihla o zem. Proto píši trochu jinak jak jiní, píši a zároveň vnímám jak s mimozemským paprskem jim čistím i ty smysly.
Meel dnes je Konec Světa a duchovní cesta lidí se už musí hodně rychle posunout kupředu. Není čas aby lidé sami dozrávali a proto se vyrojilo tolik léčitelů, knih, přednášejících.Prostě lidské světlo uhasíná jako oheň v kamnech a proto je třeba lidem naložit na záda, aby si už konečně přitopili a v dalších životech nezmrzli. Dnes svými vibracemi zachraňujeme čas budoucí kde se budeme mnozí rodit, ale to je zase na moc dlouhé povídání nebo přednášku... nerada píši tyto odstavce, vím že jsou otravné také čtu jen ty krátké, tak promiň, ale záleží mi na Tvé budoucnosti a proto mi záleží abys mi rozuměl, už proto že jsi mladý muž a přežiješ mě….poneseš do budoucna světlo které do Tebe vkládám, brzy mi porozumíš…zdravím***chce to kafe ...
 
smilekis
23.06.10
18:45
Nereg.

IP: .*
Ahoj
chtěl bych se zeptat jak se dá zbavit prokletí.. mám takoví pocit že moje bejvalá přítelkyně mě proklela nejsme spolu 4měsíce a od te doby mám pořád smulu cítim se unavený a strhaný a nic se mi nedaří.. je to romka tak si myslím že k tomu nějake ty vlohy bude mít :)
 
dracizena
23.06.10
22:09
Nereg.

IP: .*
Ahoj, jestli chceš radu ode mne, tak pro Tebe stačí když se budeš čistit hvězdným světlem. Sedni si do jógy, i třeba ve stoje, ale hlavně si spoj ruce aby energie těla tekla do osmičky a proto ruce spojené by měly být ve výši prsou. Vydýchej se, dech je důležitým rytmem těla, které touto cestou se bude napojovat na Tvé Vyšší -JÁ- nebo-li na Tvé jemnohmotné vibrace, kterým se říká anděl a pokud neustaneš a v očistě budeš pokračovat, navážeš jednou svůj tok na Anděla hvězdného, který je bytím světelným a ten Tě povede k uzdravování i přírody mimo jiné... .Zhmotni vizi, že na Tebe prší doslova proud deště z hvězdiček a Ty stojíš ve stříbřitém tunelu z tohoto toku. Chtěj se vidět jako v zrcadle a tím svou vizi hmotníš a vizuální hmota čistí i prokletí. Vydrž v této vizi co do 30 napočítáš a čas od času se k ní vracej. Pomohu Ti na dálku a Ty si zapiš můj meil, jsem seznam.cz nebudu na věštírně, až zase někdy a proto mi už zde neodpovídej. Juknu sem ještě zítra, pak ne.
A ještě Ti něco důležitého vysvětlím. Dnes kdo Tě prokleje, tak kletba nedopadá na Tebe, ale padne do budoucnosti a tam si její bumerang vezme daň, ale tam budou žít děti té tvé bývalé přítelkyně, tak i ji dej do proudu světla, aby ji nezemřely potomci kteří za nic nemohou. A proto své i její kletby čisti už dnes. Kletbou je i obyčejná nadávka která letí prostorem a tam se obrátí v podobě bumerangu a buď se vrátí z kterých úst vyšla, a nebo letí do času budoucího. On je to Tvůj bumerang který se Ti vrací z minulých životů, zastavíme ho neboj, není to kletba od ní. Pošli prosbu ke hvězdám, aby Tvůj bumerang který se Ti vrací byl anděly zastaven a pokud mohu radit, děkuj do hvězd za cikánku, protože díky jí víme o Tvém prokletí které se na Tebe valí v podobě smůly.. Věř, že se to jen říká, že někdo nás proklel, ne,ne. Anděl druhého svým kletím nás jen upozorňuje, abychom volali svého světelného Anděla, aby nám zadržel naši kletbu.
Když půjdeš do polí a tam do nebe řekneš " andělé jestli jste, tak mi pomožte očistit mou kletbu" a pak jen opakovaně děkuj a děkuj i za tu cikánku. S tou vizí částečně zastavíš tu lavinu a já Ti pomohu. V cikánech jsou démoni, kteří přišly z jihu lidstvu bílému pomáhat i když to z pohledu lidí tak nevypadá.Je to jiná pomoc a to vibračně magická... Určitě je třeba čistit únavu i jinými praktikami, jestli myslíš, že máš vůli na sobě pracovat, tak napiš na meil...
 
luboczm
03.08.10
23:32
Nereg.

IP: .*
Hmm. skusim u Vas. Pred 3 rokmi mi sestra zelala nieco velmi zle. Spatne sa mi povie kliatba.Lenze to funguje a veeelmi presvedcivo.Odvtedy so prisiel o vela aj vela bliykych ludi. Skusal som sa s nou nejako stretnut, zmierit ale nie je pristupna k takemu rieseniu. Uz to ale pokracuje prilis dlho. Da sa s tym nieco urobit, nejako to ukoncit a tak aby som jej ani nikomu neublizil:
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)