English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



michda9
06.03.22
23:39
Reg.8.5.18

Dobrý večer. Rád bych se zeptal, zda budu mít v životě někdy štěstí ve hře. Sázím a vždy mi vše utíká o malý kousek. Poslední dobou jsem v tom nechal zbytečné peníze. Tak se chci zeptat jestli mám včas skončit a nebo na mě to štěstí teprve čeká. Trochu možná divná otázka, ale celkem věřím že jednou to vyjde, asi jako každý 😂
Předem děkuji za odpověď

Býk, 24.4.1999 - narozen po půlnoci
 
TarotHunter
01.08.22
11:14
Reg.1.8.22


Dobrý den, výhra Vás podle karet sice čeká, ale musíte si dát pozor, protože o vše můžete stejně rychle přijít. Karty také upozorňují na nespravedlnost. Osobně bych to radši už neriskoval, ale rozhodnutí je na Vás. Hodně štěstí. :)
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)