English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner26.04.24 / Zuza v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Krása není jen o vzhledu. Krása je především o tom, jakým jsi člověkem, a jak se díky tobě cítí ostatní.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu spát zdravým spánkem a ráno se budu cítit svěží. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Když má žena dost peněz na utrácení, je šťastná. Ovšem doopravdy šťastná je teprve tehdy, když je všechny šťastně utratí.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



JanJan
31.01.22
22:46
Reg.19.1.22

Dobry den, chtel bych pozadat o vyklad.
Jde o vztah a lasku.

Jan, 27.02.86, Tereza 27.01.98, nejsme spolu, uz je to par mesicu.
Psali jsme si, ale od zacatku roku, po vzajemne dohode, jsme prerusli kontakt. Moc mi chybi.

Predem dekuji vsem, kdo by mohli pomoct. Hezky vecer
 
NicolaS
31.01.22
23:05
Reg.22.7.19

Dobrý večer,
moc se omlouvám, tohle se dělá špatně, ale vyšlo mi, že je tam nějaká třetí osoba. Zřejmě Vaše partnerka ještě ve vztahu není, ale přemýšlí už o jiném partnerovi. Máte velice malou šanci to zvrátit a i tak mi nevychází, že by to byl vztah na dlouho.
Mrzí mě to.

Pokud citově překonáte aktuální situaci a otevřete se případné nové známosti, máte šanci na nový vztah relativně brzy. Vidím kolem Vás několik náznaků, že jen sám blokujete případné další vztahy.

Držím pěsti, ať to nějak vyřešíte - především v sobě. Nejhorší je ztrácet čas tam, kde člověk není žádán. Upřímně Vám vážně Vaši situaci nezávidím a přeji hodně síly.

----
Vychází mi taky, že již brzy uděláte nějaké důležité rozhodnutí ohledně majetku nebo zaměstnání (ohledně Vašich budoucích financí obecně). Možná Vás teprve čeká nějaká výhodná příležitost, kterou by bylo dobré využít, tak buďte obezřetný.

Hodně štěstí přeji!
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)