English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Aura
01.07.18
10:04
Reg.30.6.18

Prosím o radu ohledně práce!
Práci mám pro lidi ozp, celkem jsem spokojena, ale firma a lidi v které pracuji jsou falešný a nevím komu věřit, jsem hodně citlivá a cítím, ale nevím si s tím rady, chci práci změnit, ale není pro mě výběr, kterou bych zvládla fyzicky, nebo i psychicky, jsem nemocná a mám hodně problém s energií, jsem pokaždé co se vrátím z práce hodně vyčerpaná. V úterý mám setkání na novou práci vrátného, ale problém je 12. hod. směny, práce o víkendu, nechci tam strávit zbytek života, ale peníze moc potřebuji, jako rozvedená. Teď v práci v které jsem, mi vyhovuje čas, který v ní strávím,jsem za počítačem ale mám velký pocit, že musím odejít, nic dobrého z ní necítím, mám pravdu? Mám ještě hledat dál? Děkuji
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)