English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 23.2.2024
Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 23.2.2024
Svátek slaví Svatopluk, zítra Matěj.
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Začátek".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Začátek

Lass
30.12.17
20:48
Nereg.

IP: 188.120.212.*
Zdravím!^^
V magii jsem nová a ještě jsem nic nezkoušela.Něco jsem si našla, ale než se začnu učit bych ráda dostala pár rád o tom, u čeho je dobré začít.
Nemám v rodině nikoho kdo by se magií zabýval, přesto ale myslím, že bych magii dobře využila a nadpřirozeno mě vždy fascinovalo a cítím jistou touhu se naučit.
A jelikož jsem mladá a nemám moc šanci zkoušet rituály, vůbec mi nebude vadit, když mi poradíte co si přečíst, ráda si to prostuduju než začnu.
Nejvíc mě trápí otázka, kterým směrem se mám vydat.V magii je spousta kultur, způsobů jak si vyrobit hůlku, druhů rituálů a všechno je to krásné svým vlastním způsobem.Proto mi dělá problém si vybrat.Ocením, pokud mi řeknete, kterým směrem jste se vydali vy a něco málo mi o tom řekli, moc by mi to pomohlo s vybíráním.
 
Lumpino
31.12.17
20:48
Reg. před 2016

Dobré je, když si probereš chytré knížky o magii, je jich volně na netu habakuk. A probereš si zásady magické praxe. Mezi ně patří např. Nechlubit se = mnoho mágů to chrakterizuje jako mlčet. Mlčet o tom co pácháš. Neprezentovat svou osobní cestu každému na potkání. Jiank je mnoho diskuzních fór kde se lidičkové přímo magií zaobírají. Jako příklady z Česka např. grimoar (cz), frabato a další (nebere to tu odkazy, zagůgli).
Co se rituálů týká, pokud mají být úspěšné chce to dlouhou praxi a duševní výcvik. Ale ten je základem každé magické praxe.
Než se pustíš na skutečnou cestu, měla by jsi si rozmyslet co chceš docílit. Jak "vysoko koukáš".
Nejdřív je asi dobré si pročíst nějaká chytré knížky a to spíše od starších autorů, protože v dnešní době je to komerční záležitost a mnoho předmětů vymýšlí různé ptákoviny, jen aby zaujali čtenáře a vydělali preníze na lidech hledajících poznání. Doporučuji ti zlehka pročíst od Josefa Durra, Experimentální démonologie, je volně např. na ulozto. Ne pro to aby jsi volala diblíky, ale aby jsi věděla co obnáší třeba evokační magie. Dále od Františka Bardona Brána k opravdovému zasvědcení. Je sice zbytečně složitá a překombinovaná, ale zhruba ukazuje magický výcvik. Tedy, pokud chce člověk opravdu zvládnout magii = řada let každodenní tvedé praxe.
Jinak je možné, pokud budeš koukat opravdu vysoko, obrátit se na některou z "mocností onoho světa" v Meditaci s prosbou o vedení. Meditaci na takové mocnosti páchají např. bhaktijogini, viz Ramakrišna a jeho vize bohyně Káli, nebo to páchali adepti antických mystérií, viz Jamblichos z Chalkidy, O mysteiích egyptských a další.
 
English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)