English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je středa, 24.4.2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Prazdne pneumatiky".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Prazdne pneumatiky

hanyska
19.02.15
09:34
Nereg.

IP: 82.145.220.*
Uz podruhe behem 2 tydnu se mi zdal sen o prazdnych pneumatikach. V prvnim snu jsem jela svym autem a kdyz jsem zatocila videla jsem ze predni pneumatika je uplne prazdna. Vystoupila jsem a zjistila ze i druha predni je prazdna. Pomyslela jsem si , ze nemuzu nikam jet kdyz jsou prazdne. Dnes se mi zdalo, ze jsem prijela na kole a zaparkovala na parkovisti pro auta. Kdyz jsem kolo uvazala zjistila jsem ze ma uplne prazdne pneumatiky. Rikala jsem si jak jsem na tom mohla prijet kdyz jsou prazdne.
Muze to neco znamenat? Dekuji.
 
Dracizena
19.02.15
16:37
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Hanyska, ne jenom, že to může něco znamenat, ale ono to znamená...
Vysvětlím Ti to z jednoho úhlu pohledu...
Zastav se a sleduj, koho plníš svým povídání a přemýšlej, jestli to má smysl...
Pozor na kamarádky a nesvěřuj se jim, když Tvé problémy vykecají jinam a tím se Ti nevrací Tvá energii, ta povídavá...
A proto Ti Anděl snový ukazuje, že Ti ubývá vzduch a jím je energie Tvých zpovědí.Kdo se zpovídá faráři, ten se za ovečku pomodlí, ale kamarádky ne a pak dochází k úbytku energie.
Drž své zpovědi na uzdě a své starosti, nebo i prožitky vypisuj do sešitu bez linek a neříkej je jiným lidem... I mezi těmi usměvavými jsou ti, kteří Ti nepřejí a tím Ti jejich vibrační pole nevrátí energie, které jsi do nich vypovídala.
A to je velmi důležité si tyto upovídané své energie hlídat...
Pokud mi nerozumíš, napiš mi na meil, jsem seznam.cz
Jednou bys byla moc a moc utahaná a bylo by to tím, že ses zbavovala nevědomky své slovní energie...
Snadno své aurické pole necháváš jinými lidskými duchy okusovat a za 10 let bys byla jako okousaným jablíčkem, až po ohryzek.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)