English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

kniha Talmud

Nejlépe poznáme charakter člověka při peněžních záležitostech, při pití a v hněvu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Divný sen".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Divný sen

Jájuš
30.12.14
17:40
Reg. před 2016

V noci se mi zdál hodně podivný sen, na který nemůžu zapomenout, bude to trochu chaotické.
Nejdříve jsem se ocitla na takovém kamenném kruhovém náměstí, byla tam i moje máma. Ta mi řekla, že jestli chci, můžu se jít napít. Tak jsem šla, a dorazila jsem k čajovně, myslela jsem, že za pultem bude moje kamarádka, jejíž mamka čajovnu vlastní. Místo toho jsem se objevila v jakémsi baru, kde za barem stála blonďatá holka, kterou jsem neznala, ale kdesi v nitru jsem cítila, že je to má kamarádka. Protože mi bylo jasné, že to není čajovna (i když na štítu bylo ozdobně napsáno čajovna), tak jsem si objednala whisky. Najednou jsem ale z baru vypálila jak namydlený blesk, a objevila jsem se v hospůdce u lesa, kde se to jmenuje U Malířských, kde seděla moje kamarádka se šálkem čaje před sebou.
Přemluvila jsem jí, ať si jde dát tu whisky se mnou, že sama ji nevypiju. Na vypití whisky ale už nedošlo, jelikož jsem se uviděla, jak uháním nocí na kole takovým jedním strašidelným parkem směrem k domovu.
Co ten sen má symbolizovat? Děkuji za výklad a hezký večer :)
 
Dracizena
01.01.15
14:19
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jájuš, sen Ti ukazuje dvě misky, jedna je závislost a druhá je pohoda u čaje... Ve skutečnosti, i čaj je drogou, ale tělo toto malé množství drogy potřebuje.
Sen Tě protahuje zónou, která je závislost a pak skončíš u čaje a proto si dej do myšlení, že to zdravější musí u Tebe vždy zvítězit. A co si v myšlení zasadíš, to Ti tam vyroste...
Až ta pozitivní energie u Tebe v myšlení vyroste, do podoby stromu, pak budeš mít silný vliv i na své okolí, které spadlo do závislostí, kam patří alkohol, cigarety, ale i káva...
Neměj slitování se závislými lidmi a jdi tvrdě do nich a neboj se jim říct, že spadli do žumpy, z které se špatně vrací, když jim někdo nepodá pomocnou ruku... Přeji štěstíčko do Nového Roku***
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)