English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Ionesco

Každý umírající umírá první.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Prosím o výklad snu ".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Prosím o výklad snu

Jájuš
16.11.14
15:58
Reg. před 2016

Dobrý den. Když zemřela babička, pár dní po pohřbu se mi zdál takový sen... Byla jsem s přítelem v kuchyni a válela jsem nějaké těsto na koláč. Šla jsem do sklepa pro něco, nepamatuji si už, co. Najednou jsem se hrozně lekla, neboť se rozrazily dveře a v nich stála babička a o francouzských holích se ke mě belhala s rozzlobeným výrazem. Couvala jsem. Babička najednou pronesla větu, na kterou v životě nezapomenu - "Za to zaplatíš." .. Pronesla to úplně cizím hlasem.. Nevím, jak si to mám přebrat.
P.S., teď máme v rodině skutečně krušné časy a mě napadlo se s ní nějak zkontaktovat - třeba ve snu. Myslíte si, že je to dobrý nápad?
 
Dracizena
03.12.14
16:03
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jájuš, určitě se s babičkou nekontaktuj, vždyť sen Ti jasně ukázal, že v ní bydlí hostující energie, nazvu ji predátorem, negativním duchem.
Babičce, její Dušičce jdi pomoci, skrze hvězdného Anděla...
Buď jako indián a volej hvězdy k babičce a vizuálně její tělo vyplňuj hvězdičkami a ten predátor uteče a babička se bude moci zase, ale až pak, rodit ve vaší rodokmenové větvi...
Když bys sen nechala bez povšimnutí, tak Duše babičky by se stala zbloudilou a rozpadala by se na kousíčky a to si naše duše nepřejí a proto vsází na dnešní své lidské nosiče, že opravíme pokažený řád našeho živého světa a světem je lidské tělo...
 
Kvetinka
14.12.14
10:21
Reg.11.8.18

Dobry den... dnes sa mi snivalo,ze som sa isla vydavat za mojho muza,skusala som si dvoje siat jedny biele a jedny cierno-biele a nevedela som sa rozhodnut,no priklanala som sa k tym cierno-bielym,lebo ciernu farbu mam moc rada na obleceni.Popri tom som stale myslela na to,ze este muzovi musim ist kupit oblek,lebo ten co ma je lacny a nemoderny.Vie mi niekto povedat co to moze znamenat?Zacinam mat strach,ze sa blizi nieco zle...
 
Dracizena
18.12.14
22:58
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Květinko... něco zlého by se stalo, kdyby jsi na tento sen vůbec nereagovala. Ale reaguješ a hledáš odpověď a to znamená, že Pan Osud Ti bude nakloněn...
Ve snu si chceš brát černobílé svatební šaty...
Ano, vypadá to, že je to smrt a život = černá + bílá...
Ale neboj, oslovuje Tě snově Tvá černá a bílá polarita a to jsou andělé vesmírní, kteří umí obrátit, i ten negativní osud...
Ale obrací ho těm lidem, kteří pro své tělo a pro bližního, něco chtějí udělat... Třeba se jen za něj pomodlit... a více na mém meilu...
 
Lucuš123
11.02.15
19:04
Nereg.

IP: 90.181.40.*
Zdravím, dneska se mi zdál sen, že mám svatbu, ale nemám šaty na ni,nakonec jsem si vybrala narychlo jedny červené šaty. Ale byla jsem celou svatbu nervozní že nemám co na sebe. Před měsícem se mi zdálo taky o svatbě, poté umřela moje babička. Ale tento sen byl jiný. Chci se zeptat co by mohl znamenat. Zda by spíš to nemělo spojitost s mým vztahem.
 
Dracizena
15.02.15
13:46
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lucuš...
Lucí, každý sen se dá vyložit pěti smyslově. Každý sen má tvar pěticípé hvězdy. Lidské tělo má tvar také pěticípé hvězdy a každý cíp je zástupcem jednoho smyslu a cípem je i hlava.
Tělo má tvar hvězdy a já se podívám co nám říká cíp, který teče skrze hlavu/smysl cítění/...
Tento sen Ti stíní Tvé budoucí duchovní cítění.
Svatba může být i duchovního směru a to, žes neměla co na sebe, to je nahota a to je duchovní směr.
Červené šaty, je to informace o Tvé červené barvě v auře, kterou u Tebe vidím. Máš sílu vůle, sílu slova atd.
Zdálo se Ti o svatbě a na to zemřela babička... určitě babičinu Duši odváděj do hvězdné dimenze.Stačí modlitbou a najdi si svá slova...
A pohled na svůj sen Ty vnímáš zase z jiného cípu /úhlu pohledu/ a proto Tě napadlo, že se to týká partnerství.Ano, týká...
 
Jitka41r
11.03.15
13:03
Nereg.

IP: 90.176.179.*
Dobrý den. Moc prosím o výklad snu. Byla u nás na návštěvě žena s dítětem v kočárku. Slabě si vybavuji jakousi oslavu. Dítě se večer ztratilo. Všichni jsme jej hledali. Otevřela jsem jakousi bránu a našla bílé kotě... Poté jsem se probudila...
 

Dracizena
11.03.15
20:59
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jitka, Tvůj sen také mluví o Tvé duchovní budoucnosti, o vyšším vnímání.
Jde o Duchovní Dítě, to je Tvůj Duch který je, jakoby tažen bílým koněm.
Kůň se duchovní sila a brána, je Boží bránou, neboli hvězdnou bránou...
 
halil
12.03.15
07:25
Nereg.

IP: 195.168.91.*
:-)))))))) ... . jáááj, ... no ale dobre ... :-)))

no, ale ... . jitko41r, .. dračí ma v podstate pravdu, váš sen hovorí o vašom duchovnom postupe, no v súčastnosti je iba poukázaním na fakt, že ste pod tlakom situácii, okolností v bežnom vnímaní vymenila citové vnímanie za pudové vnímanie ( teda z láskavosti ste napr. prešla k vyššej výbušnosti )
to je to stratenie dieťaťa, čoby symbol zjednotenia protikladov a prežívanie citovej roviny vnímania .. a objavilo sa tam biele mačiatko ...

je biele, čo znamená božskú čistotu a múdrosť ...

a i ked sen hovorí o páde z citovej roviny na pudovú, je to práveže dobre, pretože i dom staviame od základov, a teda bez správneho pochopenia našej pudovosti ( emocionálne správanie napr. reakčné chovanie, reakčné na situáciu ) sa nepohneme ... :-)

prajem krááásny a pokojom naplnený zvyšok dňa a nielen tohoto :-) všetkým
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)