English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Twain

Skutečnost předstihne každou fantazii, poněvadž fantazie přece jen musí počítat s jakousi pravděpodobností.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Kouzlo na přivolání úspěchu v konkrétní situaci?".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Kouzlo na přivolání úspěchu v konkrétní situaci?

nuki
23.03.14
14:35
Nereg.

IP: 82.100.3.*
Zdravím. Tak si říkám, jestli náhodou neexistuje nějaké kouzlo pro úspěch v konkrétní situaci, ale ne tak, aby to bylo pro mě nejlepší, ale tak, aby se situace stala tak, jak chci já. To znamená, že vím přesně čeho dosáhnout, ale jsou tam jistá omezení a hodně hodně velké překážky. Chtěla bych, aby ty překážky zmizely. Vlastně už čekám svým způsobem na zázrak. Možná je tato situace pro mě z jistých důvodů lepší, ale toto jsem nechtěla.

Existuje tedy nějaká magie na to, aby se stalo to, co si přeji, abych dosáhla toho, co si přeji a tak jak to chci? Jsem už ochotná zkusit cokoliv.
 
petr54
23.03.14
19:19
Reg. před 2016

Dobr den. Každá překážka má svůj smysl. Pokud budete za každou cenu prosazovat svoji vůli, pujdete "hlavou proti zdi" a hrozí, ře si ji "rozbijete".
Zdravím: Petr.
 
Camie
24.03.14
20:15
Reg. před 2016

... osvícení lidé vědí, že jediná cesta je Let it be. Není to snadné, právě naopak, ale pokud chceš, aby to dopadlo,jak má, tak Let it be.
 
Nuki
27.03.14
07:33
Nereg.

IP: 82.100.3.*
Ale jak mám tedy přivola to co si přeju, aby přišlo, jak bych to chtěla?
 
EvaLeana
27.03.14
15:25
Nereg.

IP: 31.7.242.*
Ahoj, já mám několikaleté zkušenosti s kartářkami. Tak dvakrát do roka jsem vždycky šla zjistit, co mě čeká nového a tak. Vyzkoušela jsem asi tři. Žádná mě nezklamala. Pak jsem ale objevila další, tedy dostala jsem na ní kontakt od kolegyně v práci, zbavila mě strachu z veřejného vystupování před lidmi, dělá magii, věští, mám od ní i magický amulet. Jestli ji chcete vyzkoušet, tak můžete na SaraVedma@post.cz. Některé služby dělá zdarma, ale většina se platí. Zkuste někdo černou magii a pak sem napište, jaký to bylo. Mě to zajímá, ale bojím se do toho jít. Eva
 
Camie
27.03.14
15:59
Reg. před 2016

... Nuki, ale život nedává, to co chceme, ale co potřebujeme. Je to klišé, ale z pohledu pár let to poznáš. Navíc si pamatuj, že vzývání či modlitba je magie- kdykoli začneš vzývat, tak někdo přijde - někdy je to anděl, ale někdy taky Ďábel.
 
Nuki
28.03.14
07:14
Nereg.

IP: 82.100.3.*
Už zase další dva, kteří to dokázali? Kde je spravedlnost?
 
Red
28.03.14
13:53
Reg. před 2016

Nuki: Kde jsi vzala, ze spravedlnost existuje? Myslím, doopravdy, odkud to máš? Z jakýho důvodu by měla existovat?
 
Nuki
29.03.14
13:17
Nereg.

IP: 82.100.3.*
Red: A proč by existovat nemohla. Nic se přeci nikam neztrácí. Chci jenom to, co dostal každý krom mě a to, aby byla moje snaha také oceněna stejnou měrou jako těm ostatním. Zvlášť, když jsem do toho dala ještě víc. Nic víc.
 
Rosemary
29.03.14
21:51
Reg. před 2016

Ahoj, vyzvi Bohyni měsíce o úplňkové noci, je to rituál, ale pozor musí se správně vykonat a nezapomeň za vyplnění svých přání bohyni poděkovat.
Jak postupovat najdeš v knize Jak kouzlem získat lásku - nenech se zmást názvem knihy, jsou tam rituály nejen na přivolání lásky, ale na splnění přání. Nebo se dá najít postup na internetu. Mě se prosba vyplnila.
 
Theodor
30.03.14
19:29
Reg. před 2016

Nuki: Myslím, že existuje několik způsobů, jak "vylepšit" šance. Jako nejspravedlivější mi přijde pečlivá příprava. Metodou vizualizace se dá taky mnoho dosáhnout, protože tě připraví na různé možnosti. Pokud máš jen trochu schopnost předvídat vývoj událostí, je vizualizace dobrou metodou.

Nevím, nakolik jsi schopná reálně "vidět" své představy. Pokud si nedokážeš představit při zavření očí svůj oblíbený hrnek včetně stínů a odrazů světla, pak tato metoda pro tebe nebude.
 

Theodor
30.03.14
19:29
Reg. před 2016

Nuki: Myslím, že existuje několik způsobů, jak "vylepšit" šance. Jako nejspravedlivější mi přijde pečlivá příprava. Metodou vizualizace se dá taky mnoho dosáhnout, protože tě připraví na různé možnosti. Pokud máš jen trochu schopnost předvídat vývoj událostí, je vizualizace dobrou metodou.

Nevím, nakolik jsi schopná reálně "vidět" své představy. Pokud si nedokážeš představit při zavření očí svůj oblíbený hrnek včetně stínů a odrazů světla, pak tato metoda pro tebe nebude.
 
Camie
01.04.14
21:47
Reg. před 2016

... Theo, u tohoto je velké nebezpečí, pokud si nedovedeš zachovat odstup, že se upneš k vizualizaci, která Ti nejvíce vyhovuje. Pak, jak to bývá, vše dopadne jinak, a můžeš být zklamaný ještě víc. Ale metoda je to dobrá
 
Nuki
06.04.14
08:37
Nereg.

IP: 82.100.3.*
Vizualizace... Já nevím. Upřímně už se fakt bojí si něco přát, protože se mi buď přání nesplní a nebo splní naprosto jinak, než jsem chtěla. Kéž by se alespoň jednou stalo to, co si přeji a tak, jak si to přeji. O nic jiného mi nejde. A vizualizace mi moc nepomůže, když to závisí na mě.
 
Nuki
06.04.14
08:38
Nereg.

IP: 82.100.3.*
Oprava: ... když to NEzávisí na mě.
 
Caroly
10.04.14
11:29
Nereg.

IP: 78.45.41.*
Zkus jednu čarodějku (SaraVedma@post.cz). U státnice jsem si vytáhla přesně číslo otázky, které jsem chtěla. to nemůže být náhoda. asi dokáže i větší věci:-) Karolína
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)