English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Sedmikráska
Miluje Vás... Ano či ne?
Zeptejte se sedmikrásek...
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Administrátorům".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Administrátorům

Nike
23.03.12
08:30
Reg. před 2016

Pánové,

dovoluji si vznést dotaz, zda k Vám přibyl další administrátor z řad řadových přispěvovatelů.

Protože, pokud ne a jeden z řadových přispěvovatelů dostává informace o druhých, které vidí jen admin, kdesi bokem, a ten to pak ještě klidně prozradí, aby ty konexe všichni viděli, tak váš obraz dostává pěkně na prdel.
Já vím, že i admin je jen člověk, ale pořád se stavíte, jako že si držíte odstup od lidí, nadhled, co to jde.
Tak do té diskuze vlezte, když máte problém. Protože o adrese to není, na to by stačilo hodit zpět zobrazování.

 
Red
23.03.12
14:13
Reg. před 2016

Zdravim,
asi 2 roky se administratori nemenili a nepridavali. Neni v mych silach procitat vsechny diskuze, proto na dobrovolnicke bazi administratori hlidaji porusovani pravidel.
Pokud se s nekym hadate, je to Vase vec :), mate vsichni moznost diskuzi kdykoli prerusit a odpovidat tem lidem, kterym chcete (tak jako v realnem zivote).

Co se pak tyce psani jednoho cloveka pod nekolika jmenama, to komentar nepotrebuje a tady by se dotycny mel chytnout sam za nos (necetl jsem presne co, je to na me moc dlouhe :).

Pravomoce administratora jsou zaslouzene dlouhodobym "objevovanim se" a historickymi duvody.
 
Nike
23.03.12
15:18
Reg. před 2016

Rede,
jestli jakože přesně nevíš co: pokud někdo z diskutujících, o kterém není známo, že by byl adminem, vyhlásí něco, co se nezobrazuje, pak je možné se pozastavit nad zákulisím, které se napohled jeví jako spíše trapné. Mulťačení samotné jsem do toho netahala.

Proto jsem se zeptala, kdeže to vlastně jsem.
Co z toho, že se hlídají pravidla, když samotná "hlava" nebudí důvěru?

Budu si tedy myslet, že Vám křivdím a že je Merit adminem na dobrovolné bázi. V tom případě před volbou smekám.
Nejde vůbec o hádky. Pokud já zaryju do lidské hlouposti, tak s reakcí počítám. Myslím, že moc dobře víš, o čem mluvím. Je hádka a hádka a příspěvek a příspěvek. I hádat se dá k věci, nevytočí mě ani nadávka. V propírání osobního života se tu však zachází za meze, které jsem popravdě ještě neviděla. Viděla jsem vzteklouny a sprosťáky, ale tohle je unikum. Pokud to považuješ za normální, pak vedle toho jsou Tvoje pravidla legrační.

Díky za "odpověď". Přesně takovou jsem čekala :)
 
astar kvasak
26.12.12
23:26
Nereg.

IP: 46.13.164.*
proč administátore, řekni mi proč.
 
Red
27.12.12
18:32
Reg. před 2016

astar: na jakoukoli otazku rad odpovim, pokud samozrejme bude polozena
 
karty-Soňa
12.01.16
01:06
Reg.11.1.16

Dobrý den, dnes jsem si do katalogu přidala novou registraci pro snad větší zájem o mé služby, zároveň bych byla ráda, kdybyste mi odstranili profil kartyacisla@seznam.cz a chytrevedmy@seznam.cz jde už o nepoužívané staré maily.Zkoušela jsem to sama, ale nějak mi to nejde. Nechci zbytečně někomu blokovat nefunkčním mailem místo. Děkuji za pochopení
 
Red
12.01.16
09:51
Reg. před 2016

Smazal jsem. Diky za info.
 

d
22.01.16
21:09
Nereg.

IP: 5.104.21.*
Dobrý den, mohli byste prosím smazat tento můj příspěvek?

Děkuji Vám moc... . vestirna.com/forum/prosim -pani-draczenu-o-radu-id1 42778.php
 
Red
22.01.16
23:24
Reg. před 2016

Smazano :)
 
kartarkasylva
24.03.16
23:54
Reg. před 2016

Prosím o vymazání karty-Sona007@seznam.cz již nepoužívám, děkuji.
 
Red
25.03.16
22:55
Reg. před 2016

Smazal jsem, díky za info.
 
kartarkasylva
11.04.16
13:10
Reg. před 2016

Prosím o zrušení kartarkasylva@seznam.cz ID 603 již nepoužívám. Děkuji za pochopení.
 
Red
11.04.16
23:05
Reg. před 2016

603 smazano
 
vesteni.Vanda
27.04.16
21:25
Reg.27.4.16

Dobrý den snad pro větší zájem jsem si zadala novou e- mailovou adresu.Prosím o vymazání esoterikasona@seznam.cz již nepoužívám. Děkuji moc.
 
vesteni.Vanda
27.04.16
21:25
Reg.27.4.16

Dobrý den snad pro větší zájem jsem si zadala novou e- mailovou adresu.Prosím o vymazání esoterikasona@seznam.cz již nepoužívám. Děkuji moc.
 
vesteni.Vanda
27.04.16
21:26
Reg.27.4.16

Dobrý den snad pro větší zájem jsem si zadala novou e- mailovou adresu.Prosím o vymazání esoterikasona@seznam.cz již nepoužívám. Děkuji moc.
 
Red
28.04.16
10:50
Reg. před 2016

Dobry den,
zaznam jsem z katalogu odstranil.
Red
 
Tomáš
18.12.16
09:07
Reg.23.3.18

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat na důvod mazání příspěvků v diskuzi " Kartářka Praha". Děkuji za odpověď. Tomas
 
Red
18.12.16
10:05
Reg. před 2016

Dobrý den,
podle pravidel není dovoleno vkládat zjevné reklamy (viz pravidla pod každým vkládáním příspěvku). Navíc mažu příspěvky, kde si sám sobě diskutující odpovídá úžasné rady a kontakty na někoho dalšího. Čili zjevné lži a snahy o oklamání návštěvníků.

Nijak často mazání neprobíhá, předpokládám tedy, že Váš příspěvek spadal do této kategorie.
Pokud budete vkládat příště, je třeba dodržet tato jednoduchá pravidla.
 
Šámot
18.12.16
17:40
Reg.18.12.16

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, z jakého důvodu byli odstraněny příspěvky ve fóru " kartářka Praha" díky za odpověď. Tomas
 
Šámot
18.12.16
17:47
Reg.18.12.16

Omlouvám se, nevšiml jsem si odpovědi. Napsal jsem pouze co jsem sám zažil a kontakt na paní Sofii. Kontaktů je zde spousta tak nechápu v čem je problém?
 
Šámot
18.12.16
17:51
Reg.18.12.16

"Navíc mažu příspěvky, kde si sám sobě diskutující odpovídá úžasné rady a kontakty na někoho dalšího. Čili zjevné lži a snahy o oklamání návštěvníků." ... ... ... ..a toto souvětí už jsem nepochopil vůbec ;-)
 
Red
18.12.16
19:49
Reg. před 2016

Pokud podle IP adresy vidím, že se někdo zeptá, pak si sám pod jiným jménem odpoví a vychválí nějakého kartáře, tak nejsem až takový trouba a hned mažu :)
Rád bych, aby si referenci kartáři udělali sami svou prací a nemuseli si ji vymýšlet tady v diskuzi. Myslím, že je to fér.

Tolik k Vaší otázce. Co konkrétně vedlo ke smazání onoho postu nevím, mažu jeden/dva za měsíc a je jich tak málo, že si je nezapisuji. Buď to bylo výše uvedené, nebo to byla reklama.

Třetí věc co mažu je, když je někdo sprostý nebo hnusný na ostatní, ale to počítám asi nebyl Váš případ (to byste se asi neptal :).
 
Carlos21
14.03.18
17:22
Reg.14.3.18

Dotaz Činskému horoskopu pro rok 1985 je uveden vepř, ale všude jinde i v cizině je to býk. V čem je chyba. Děkuji Karel
 
Red
15.03.18
13:21
Reg. před 2016

pro Carols: máš pravdu, zrovna roky 1984 a 1985 v tabulce chyběly, takže to naskočilo hned sousední datum.. sypu si popel na hlavu, už je to opraveno, projel jsem všechny roky do 2090..

Jinak pozor na to, že rok začíná nepravidelně, někdy v našem lednu a někdy v únoru, proto je třeba zadat celé datum.

Ještě jednou díky za odhalení problému :)
 

17.11.18
12:48
Nereg.

IP: 89.102.40.*
Prosím o vymazání v katalogu nefunkční adresy vestecka.poradna a vykladaci.karty děkuji
 
Red
17.11.18
17:46
Reg. před 2016

Smazáno. Dík za info.
 

English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)