English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Andělské čtení
Články s andělskou tématikou.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Poustevnice pro VŠECHNY

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Poustevnice pro VŠECHNY

Hermit
17.07.21
16:18
Reg.17.7.21

Milí přátelé, mám na vás dvě věci:
ta první je, že jsem se musela přejmenovat, neboť jsem se nějakým svým nepozorným kliknutím odhlásila či co... ... heslo samozřejmě nepamatuji... .mám movou mailovou adresu. A na nějaké kejkle s počítačem nejsem, tak jsem se prostě musela přihlásit z nového mailu po novým, ale vlastně "stejným" jménem... .

ta druhá je trošiku delší, ale snad ještě více důležitá pro vás všechny:

Moji milí přátelé, jistě jste zaregistrovali, že moje výklady dělám zcela zdarma a ve svém volném čase. Což je moje rozhodnutí, neboť to beru jako myšlenkový tréning v rámci své Cesty... ..Všechny moje výklady berte prosím jen jako náhled max. na půl roku dopředu, pokud tak neučiním jinak. Je proto zcela zbytečné, aby se kdokoliv z vás, poté, co jsem mu vyložila se ptal na další a další otázky.
"A bude mít ty žuby nahóru?!"
Jistě chápete, co tím myslím. Proto si důkladně promyslete, na co se chcete zeptat, vaše další a další otázky mě jen utvrzují v tom, že ta původní otázka vás zase až tak "nežrala", když chce vědět zase něco dalšího a dalšího pro vaši vaši zvědavost.
Pokud si někdo založí další falešnou indentitu a ptá se na něco dalšícho coby fiktivní nováček zde - je to právě on, kdo podvedl sám sebe a moje věštba je mu samozřejmě k ničemu, pokud si nevšimnu, že podobné datum narození tu nedávno bylo.
Ostatní poctiví tazatelé tak musí zbytečně čekat.
Děkuji vám všem za porozumnění a pokud mi to okolnosti dovolí, hodlám zde praktikovat i nadále.
Mějte se všichni dobře a přejte dobro všem.
Zdraví vás Hermit
 
Hermit
17.07.21
18:07
Reg.17.7.21

Posunuji dopředu.
 
anetka
17.07.21
18:23
Nereg.

IP: 185.151.252.*
-- -- -- --
Uživatel byl zablokován pro opakované porušení pravidel či zneužívání diskuze.
-- -- -- --
 
Hermit
18.07.21
11:06
Reg.17.7.21

Posunuji ještě jednou dopředu.
 
Hermit
25.07.21
13:17
Reg.17.7.21

Posunuji vpřed.
 
Hermit
09.08.21
19:05
Reg.17.7.21

Znovu zdůrazňuji, že nemám čas a ani chuť vracet se stále k někomu, kdo se dožaduje nových a dalších upřesnění. Případně si zakládá nové nicky a ptá se pořád dokola.
Je to jeho boj, jeho karma... ..dostane, co chce. Jeho svěodmí, jeho zodpovědnost. Zdraví Hermit
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Magická koule lásky
Pokud potřebujete nakopnout správným směrem :) Novinka!
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)