English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Paní Hermit, děkuji

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Paní Hermit, děkuji

Lilianka
16.10.21
07:03
Nereg.

IP: 52.152.240.*
Dobré ráno.
Paní Hermit. Mám starosti s tatínkem a nevím, co s tím-jestli to řešit nebo se na to vykašlat a netrápit se tím.
Chytl se pití. Myslím, že je to z toho důvodu,že už mu to neklape v manželství. Jen je mi ho líto, protože má práci a příjem, ale svým chováním třeba ohrožuje trošku i mě. Chci se zeptat, jak to vidí karty, jak to bude dále pokračovat, jestli bude popíjet dál nebo to utne a svůj problém začne řešit. A co Já, mám se vůbec tím zabývat ?
Děkuji moc
Liliana, nar. 4.5.1989
 
Hermit
19.10.21
21:06
Reg.17.7.21

Milá Liliano,
nejdříve jak to vidím já:) podle věku byste měla být už "odstřižená" od rodičů a mít přinejmenším svou vlastní domácnost, to na úvod. Takže opravdu platí "co oči nevidí, to srdce /tolik/ nebolí... ..věřte, že nezlehčuji zcela zásadní problém jako je alkoholismus, ale buďte ráda, že nejste už školou povinné dítko, co to musí doma zažívat a vidět dětskýma očima... ..ten humus opilce.
Vašeho otce prostě obsedl nějaký ten alkoholový démon, a v jeho věku se z toho bez pomoci odborníků nevyhrabe, to je třeba si přiznat. Ano, "máte" se tím zabývat, resp. by vám to nemělo být jedno, ale taky ne se tím nechat zcela pohltit, protože to je boj vašich rodičů... ..Jste teď něco jako rodič puberťáka, co vidí, jak se jeho "krev" ničí, ale vy můžete jen to co má podle nepsaného zákona dělat moje milovaná a obdivovaná anglická Královna Alžběta, a to je: radit, povzbuzovat a varovat. Pokud bydlíte ještě s rodiči, tak radím osamostatnit se, nebo to nebude dobré pro vaše duševní zdraví. Vaše maminka ve své bezmoci si z vás snadno udělá "stěžovací sluchátko"... ..a to je pak šílené, co na na vás bude - nechtěně - nakládat... .
Karty jsem vytáhla:
9/Poustevník - Královna Pohárů - 12/Viselec... ..
to jsou moc pěkné karty pro tuto tragickou situaci, opravdu:)
Poustevník je samota, "zavření", pobyt někde... .čili léčebna. Takže ještě je možnost ho tam "dostat", ještě je schopen to pochopit, že by to měl řešit, pokud nechce skončit jako vypitá troska. Královna POhárů je vaše maminka, nebo někdo blízký vám a jemu, co už mele z posledního a v podvědomí to tuší, že tady se zadělává na velký průser. Viselec - ano, opět svázanost - podrobení se - pravidla. řád - denní řád v léčebně. Terapie.
Přeji vám, ať to společnými silami dáte.
Zdraví Hermit
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Archandělé
Podrobný přehled dvanácti Archandělů a jejich duchovních paprsků.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)