English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Cyklický horoskop
Vliv přírody na osobnost podle cyklického horoskopu.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Opakování čísel

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Opakování čísel

Sharoll
16.09.20
21:48
Reg.16.9.20

Dobrý den, od nového roku přesně jsem začala vídat stále se opakující čísla. Nejdříve to byla čísla a jedničkami a dvojkami (10:10, 22:22). Kolem května jsem začala hodně vídat také pětky a devítky (15:15, 19:19). Chvilku jak kdyby to utichlo, asi během července, když jsem měla dovolenou a pak opět čísla s jedničkou, ale také hodně sedmicek, osmičky tu a tam trojka. Například poslední dny 11:11, 12:12, 14:14, 17:17, 18:18, 19:19, nebo 21:21, trojky nikdy ne celé, spíše 23:32 a tak různě. Snažila jsem si jednu dobu čísla psát, ale význam byl vždy jiný, jelikož vídám hodně stejných nebo seřazených čísel a to i několikrát za den (většinou 2-3x denně) a opravdu to trvá od ledna 2020.

Touto formou bych ráda kohokoliv poprosila o nějaký výklad, či pomoc. Věřím, že se mi přihodí něco velkého, možná i něco, po celém toužím, cítím blízkost andělů strážných, ale neumím se na to napojit. Mám pocit, jak kdyby mi ta čísla říkala "řekni nám, co potřebuješ". A já se o to snažím, ale asi mi něco uniká. Nechala jsem si udelat písemný výklad na roční období, ale byl tak všeobecný, že mi neřekl nic, co by mě konkrétně zajímalo.

Je to určitě složitější téma, než na odpověď v pár větách, ale zajímají mě hlavně ta čísla, co mi chtějí říct?
Pomůže někdo? Budu moc vděčná.
 
Wraith
17.09.20
09:53
Reg.28.8.20

Dobrý den,
je to tak jak píšete, andělé s Vámi komunikují pomocí čísel. Na internetu najdete významy určitých čísel. Jsou to vzkazy pro dnešní den, kdy ty čísla vidíte, nebo pro období, když se Vám opakují pořád dokola v jednom měsíci.


Jste na skvělé cestě a budete těch znamení dostávát více.

Wrajtuše

wraithtarot.cz
 
Sharoll
17.09.20
10:14
Reg.16.9.20

Drahá Wraith, moc děkuji. Tušila jsem to takto. Ale už z toho trošku blázním. Je to 8 měsíců a každý den. Významy jsem si psala, na každé stránce jsou trošku jiné. Ale nedává mi to odpověď, navíc čísla se opakují a kromě čísla 6 jsou to skoro všechna čísla. Jen čísla 3 a 4 vidím méně často, jak 0,1,2,5,7,8,9. Nevěděla byste mi k tomu říct něco konkrétního, co dělat? Jak se tomu otevřít? Napsat si význam daného čísla mi nepomahalo.
Tím, že to trvá tak dlouho, tak se snažím nějak naladit. Myslela jsem, že to přijde samo, aniž bych pátrala, ale ne.
Děkuji, krásný den
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
Čtyřlístek štěstí
Věříte na štastné čtyřlístky ?...
Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)