English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 23.4.2024
Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří.
Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner17.04.24 / ALENA v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Muž chce být první láskou ženy, žena poslední láskou muže.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Prohlédnu lži, které mě ohrožují. ”


Myšlenky moudrých

Horatius

Představuj si, že každý den, jenž se rozzářil, je tvůj poslední; vděčně pak přijmeš každou hodinu, se kterou tvoje naděje již nepočítala.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět

Litujeme, odpověď v sekci věšteb zdarma můžou vložit pouze přihlášení uživatelé.

Pokud nemáte registraci na našem serveru zřízenou, můžete to zde napravit.

Jedná se o opatření proti zneužití a rovněž se připravuje zasílání odpovědí i na email tazatele.
Věříme, že to povede ke zkvalitnění služby. Děkujeme za pochopení.



Sharoll
16.09.20
21:48
Reg.16.9.20

Dobrý den, od nového roku přesně jsem začala vídat stále se opakující čísla. Nejdříve to byla čísla a jedničkami a dvojkami (10:10, 22:22). Kolem května jsem začala hodně vídat také pětky a devítky (15:15, 19:19). Chvilku jak kdyby to utichlo, asi během července, když jsem měla dovolenou a pak opět čísla s jedničkou, ale také hodně sedmicek, osmičky tu a tam trojka. Například poslední dny 11:11, 12:12, 14:14, 17:17, 18:18, 19:19, nebo 21:21, trojky nikdy ne celé, spíše 23:32 a tak různě. Snažila jsem si jednu dobu čísla psát, ale význam byl vždy jiný, jelikož vídám hodně stejných nebo seřazených čísel a to i několikrát za den (většinou 2-3x denně) a opravdu to trvá od ledna 2020.

Touto formou bych ráda kohokoliv poprosila o nějaký výklad, či pomoc. Věřím, že se mi přihodí něco velkého, možná i něco, po celém toužím, cítím blízkost andělů strážných, ale neumím se na to napojit. Mám pocit, jak kdyby mi ta čísla říkala "řekni nám, co potřebuješ". A já se o to snažím, ale asi mi něco uniká. Nechala jsem si udelat písemný výklad na roční období, ale byl tak všeobecný, že mi neřekl nic, co by mě konkrétně zajímalo.

Je to určitě složitější téma, než na odpověď v pár větách, ale zajímají mě hlavně ta čísla, co mi chtějí říct?
Pomůže někdo? Budu moc vděčná.
 
Wraith
17.09.20
09:53
Reg.28.8.20

Dobrý den,
je to tak jak píšete, andělé s Vámi komunikují pomocí čísel. Na internetu najdete významy určitých čísel. Jsou to vzkazy pro dnešní den, kdy ty čísla vidíte, nebo pro období, když se Vám opakují pořád dokola v jednom měsíci.


Jste na skvělé cestě a budete těch znamení dostávát více.

Wrajtuše

wraithtarot.cz
 
Sharoll
17.09.20
10:14
Reg.16.9.20

Drahá Wraith, moc děkuji. Tušila jsem to takto. Ale už z toho trošku blázním. Je to 8 měsíců a každý den. Významy jsem si psala, na každé stránce jsou trošku jiné. Ale nedává mi to odpověď, navíc čísla se opakují a kromě čísla 6 jsou to skoro všechna čísla. Jen čísla 3 a 4 vidím méně často, jak 0,1,2,5,7,8,9. Nevěděla byste mi k tomu říct něco konkrétního, co dělat? Jak se tomu otevřít? Napsat si význam daného čísla mi nepomahalo.
Tím, že to trvá tak dlouho, tak se snažím nějak naladit. Myslela jsem, že to přijde samo, aniž bych pátrala, ale ne.
Děkuji, krásný den
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)