English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Odejít či zůstat

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Odejít či zůstat

Pipajs
09.02.20
00:15
Nereg.

IP: 37.188.173.*
Dobrý večer, prosím kohokoliv o radu, nemohu se rozhodnout zda odejít z pizzerie z práce, či zda mám zůstat? Děkuji 10.4.1987
 
Kett
09.02.20
07:48
Reg.5.2.20

Dobrý den,

Pokud se rozhodnete zustat, bude potreba se zamerit na nejakou vudci osobnost/ nebo se ji budete muset stat. Cesta ktera ukazuje kudy jit primo vyzyva ke karte ucitele. Cele to vede k odmene financni. Takze by se vam mohlo darot.

Pokud se rozhodnete odejit, bud tim urovnate vztahy v rodine, nebo budete mit moznost rodinu zalozit. Cele to vede ke karte Sila- to sice ukazuje na dobre zdravi, ale taky na potrebu zjistit sve stinne stranky a potrebu vyjednavani. Nicmene karta vam tu silu prekonat prekazky dava.

Tak asi zalezi co prave chcete vy.
 
Pipajs
09.02.20
14:52
Nereg.

IP: 37.188.173.*
Dobrý den, děkuji za odpověď. Pracuji zde 8 let, jediný problém je ten ze šéf by si nechal pro cent provrtat koleno a bohužel šetří i na zaměstnancích, jediný problém. Chodím do práce proto abych si vydělala ne proto abych dělala na jiné, nevím jak je myšleno Zaměřit se na vůdci osobnost, jak mám přimět šéfa aby nebyl zgrt a zaplatil me tak jak má?
 
Kett
09.02.20
16:45
Reg.5.2.20

Zkousela jsem vylozit cestu- nic moc mi to nereklo.

Vestirna-karty-cikanske karty

Tento vyklad se podoba tarotove ceste, kterou vykladam ja.

Zkuste jestli vam reknou jak na nej zapusobit. Soustredte se na to, jak na nej zapusobit aby on zmenil uhel pohledu.

 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Metoda zvaná "7 dní"
Výklad na nejbližších 7 dní pomocí hracích karet.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Čínský horoskop
Čínská astrologie rozeznává 5 živlů, každý s jeho vlastním významem.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)