For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je sobota, 31.7.2021
Svátek slaví Ignác, zítra Oskar.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 31.7.2021
Svátek slaví Ignác, zítra Oskar.
Fórum:

Čerstvá láska
Výklad pro začínající vztahy. Například, zda pokračovat ve vztahu s osobou, které jste ublížili.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Nevera - prosim Wraith

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Nevera - prosim Wraith

Markys89
12.09.20
11:38

IP: 94.66.221.*
Dobry den Wraith. Nedavno jsem se Vas ptala na svuj vztah v cizine, psala jste, ze to bude zivotni partner. Ja tomu dosud verila a i stale verim. Jen ted mame takove horsi obdobi. Priteli docasne zmenili prac. dobu (drive jsme pracovali stejne a tak spolu travili cas). Nyni ja jdu do prace, on skonci a jde za kamarady. Takze se vlastne vidime az doma v posteli. Cca 3 tydny zpet jsem zacala mit pocit, ze to mezi nami neni uplne ok. Pritel tvrdi, ze je to jen blbe obdobi, ze me miluje a o nic nejde. Ja samozrejme zacala dumat zda v tom neni jina... narovinu jsem se ptala, porad ta sama odpoved - ne neni, proto jsem s tebou... jen blbe obdobi. Je sice mozne, ze jsem ted citlivejsi a mozna premyslim nad blbostmi. V tydnu mi ale prisel anonym. Odesilatele neznam a ani nemam tuseni kdo by to mohl byt. Pritel me pry podvadi. Nic vic... zadne info kde a s kym nebo dukaz jako fotky, konverzace nebo cokoliv. Ted jsem z toho uplne rozlozena. Tak se chci zeptat, podvadi me pritel? Co ke mne citi? Chce jen nekdo skodit nebo co si mam myslet. Predem dekuji, ja 21.3.1989 a pritel 20.11.1989

Wraith
14.09.20
13:40

Dobrý den,
někdy jsou karty strohé, řeknou jen co v té chvíli máte vědět.
Nějaká osoba tam je, která se asi kolem něj motá, ale z jeho strany nevidím lásku, ani nijak špatné úmysly.

Teď v tuto chvíli.

Karty odpovídají vždy tak , jak to má člověk nastaveno nyní.

Vaše Wraith
wraithtarot.cz

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Zvířecí horoskop
Znalost astrologického znamení vašeho mazlíčka vám pomůže porozumět jeho osobnosti.
více...
Polibky podle znamení
Jakou vášnivou povahu skrývají rty znamení zvěrokruhu?
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)