English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Partneři podle znamení
Žádný vztah není jenoduchý a předpovídatelný. Nebo ne?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Zola

Není malířství pro Tebe rozmar, který sis vzal do hlavy, když ses jednoho krásného dne otravoval?
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

nesmiem ho ľúbiť, no neviem ho prestať ľúbiť

Láska
Znáte nějaká kouzla, pomocí nichž lze očarovat milovanou osobu? Pak právě na vaše zkušenosti a rady všichni čekáme.

« zpět \ Přidat komentář

nesmiem ho ľúbiť, no neviem ho prestať ľúbiť

Anna1970
30.05.15
15:35
Reg. před 2016

Milujem zadaného muža. Máme za sebou super krátku avantíru, iba dve osobné schôdzky a to ešte v septembri 2014. Vídíme sa každý pracovný deň, je to môj kolega. Zakázala som si na neho myslieť, vyvýjať akúkoľvek iniciatívu. Odišiel na pár dní domov na Slovač, a ja som si uvedomila, že to nepôjde tak ľahko na neho zabudnúť. Pretože ho ľúbim naozaj aj keď je ku mne netečný, nepíše, nevolá, v práci zdvorilý. Už som prestala dúfať, že by z nás mohlo niečo byť, pretože on proti tomu úspešne bojuje. Pomôžte a poraďte ako prestať na neho myslieť. Videli ste film Babička? Ako tam Viktorka čo po nej pozeral ten vojak? Dostala škapuliar, no nepomohlo.
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď a prajem krásne dni, Anička
 
Radek_B
05.06.15
11:11
Nereg.

IP: 88.103.215.*
Mám opačný problém. Jsem ženatý, bez dětí, v manželství už delší dobu nespokojený, a miluji rozvedenou kolegyni, která má sice přítele, ale ten na ní totálně kašle. Neukáže se např. někollik měsíců, nekomunikuje apod.. Ze začátku vypadal náš vztah celkem OK, bylo pár schůzek, nějaké společné akce... Sice mi od začátku tvrdila, že mi nechce rozbíjet manželství, ale navenek se tak nechovala a myslel jsem, že mám šanci, že jsem konečně poprvé v životě našel tu pravou, a byl jsem ochoten i se rozvést. Nakonec to dopadlo tak, že jeden den vše OK, něžnosti a pusinky, a druhý den mi řekla, ať si ten vztah nemaluji atd.. Ozval se totiž po čtvrt roce ten její a poslal jí nějaký fin. obnos k narozeninám. Ode mně taky samozřejmě dostala dárek a kytici. Tak jsem jí řekl, ať si tedy ujasní, co vlastně chce a přestal jsem s ní komunikovat já. Kromě krátkých zdvořilých rozhovorů v práci. Jenže taky na ní nedokážu zapomenout a trápím se. Ale uvědomil jsem si, co jsem od začátku dělal za chyby. Ty samé, co dělá spousta chlapů. Byl jsem pro ní "hodný trouba", který jí dělal vše, co jí na očích viděl. Na tohle téma už dneska existují i odborné knihy "Jak balit ženy", apod., o kterých jsem bohužel nevěděl a přečetl si je příliš pozdě. takže te´d jsem v koncích, rád bych se s ní dal zase dohromady a nevím, jak na to.
 
Bytost
24.08.15
14:09
Nereg.

IP: 78.80.254.*
Jediná rada pro oba. Dejte jim čas si uvědomit, že vy jste už bojovali, teď je řada na nich. Kdo chce, tak pro lásku dokáže i skály lámat. TO je holý fakt. A pokud láska není opětovaná, pak to není láska, ta pravá. Je to smutné. Ale o to více si pak můžeme vážit té lasky, která je opravdová, oboustranná, krásná. Držím oběma palečky, ať jste štastni :)
 
Anna1970
25.08.15
15:18
Reg. před 2016

Mílí moji.

Ďakujem za vaše reakcie. Môj problém s kolegom už je za vodou. Tým, že si odo mňa požičal obnos peňazí a už rok mi ich vracia s rôznymi výhovorkami - zablokovali mu účet, dcéra vybielila účet, okradli ho na ubytovni a pod. som svoje túžby uvolnila, už sa ani netrápim nad pôžičkou, peňazí sa nevzdávam ale už nebojujem. City som venovala platonickému známemu s dobrovolníckej organizácie kde pracujem ako dobrovolník. No u neho už nebudem vyvýjať žiadne iniciatívy, len sa na neho pozerám, už si to všimol. Vidím ho pár krát ročne, takže je to pomalé. Neponáhľam sa. Prajem vám krásne dni a splnené sny...
 
Radek_B
09.11.15
16:22
Nereg.

IP: 88.103.215.*
I já děkuji za reakce. I moje situace se vyjasnila. Z kolegyně se vyklubala pouze flirtující koketa, která si hrála celou dobu s mými city a zneužívala mě. A jak jsem se nedávno dozvěděl úplnou náhodou, v práci po ní v minulosti letěli všichni chlapi z jejího oddělení. S nikým si nic nezačala, ale dělalo jí to dobře a zneužívala svojí krásy. Hrála hloupoučkou naivní husičku, které se musí se vším pomáhat. Prostě všechny chlapy zneužívala na práci a zábavu. Bylo mi řečeno, že já s ní byl asi nejdál, ale dopadl jsem stejně. Odmiloval jsem se, ale duše a srdce silně krvácí. nevěřím už na lásku, vztahy ani život. Jsem na dně.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Keltský horoskop
Keltové připodobnili podstatou člověka k vlastnostem stromům.
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)