English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Tarot na 6 karet
Klasický výklad tarotu na jednoduchou otázku.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Neklidné bydlení

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Neklidné bydlení

janab
06.10.21
11:02
Reg. před 2016

Dobrý den p.Hermit, chtěla bych vás také poprosit o náhled do karet. Bydlím v domě,jinak v hezkém prostředí, blízko je pěkná příroda. Byty máme koupené. Mám ale problém v domě se sousedy. Je tu jen pět rodin, jsou zákeřní,falešní.Vše vychází od sousedky,která ostatní ovlivňuje. Nejsme nikde sdruženi. Peníze z fondu se používají víceméně na jejich opravy.Když já něco potřebuju,nastává problém - nikdo nic nechce řešit,už jsem si i platila opr.střechy sama. nyní opět ten samý problém.
Už z toho nespím. Tak bych se chtěla zeptat jak to vidíte v kartách, nedojde k nějakému zlepšení? Nevím už jak to řešit,jsem na vše sama a mám ještě doma v péči starou maminku. Změny bydlení se bojím,že bych třeba šla z "bláta do louže"a byty jsou drahé.Ještě jsem myslela,že bych mohla řešit jiné společné bydlení s přítelem,kamarádem kterého ale nemám. Tak jestli třeba někoho takového nepotkám, že by mi pomohl. Moc děkuji za vaši odověď.
 
Hermit
07.10.21
21:11
Reg.17.7.21

Milá Jano,
to je velké trápení, já tam vidím i porušování předpisů a zákonů, musí se vést účetnictví a všechno to okolo. To jen na okraj.
Ohledně vývoje situace:
2/Disky - Královna Mečů - 3/Poháry - Král Holí... .
Tak vyvstanou ještě nějaké problémy, ta Královna Mečů - to bude ta hádavá ženská, co se do všeho montuje, ale vy nabudete větší jistotu a argumentační smělost, nebojte se jí. Její "vůdcovství" by mělo do konce roku skončit, protože Král holí ukazuje na mužskou figuru, která jí "utře" a situaci vezme do rukou. Také se zbývajícími sousedy se váš vztah zlepší. Nevzdávejte to.
Ohledně případného stěhování:
21/Svět - 12/Viselec - 6/Disků... .
Tady je to pro mě trošku nejasné, Svět by mohl ukazovat, že jste ukončila jednu etapu života a je třeba se posunout dál - tj. do jiného bytu, ale zřejmě se o toto nejedná. Spíše dojdete klidu a bydlení si budete více užívat. Viselec by mohl být jako rada, abyste zatím nic nepodnikala, ale držela se toho, co máte. Muž tu bohužel v nejbližším půl roku není. Ale popravdě řečeno - já bych se na nějakého kamaráda nebo přítele rozhodně nespoléhala, že mi někdo takový poskytne střechu nad hlavou, to je strašně riskantní. Zvláště v dnešní době.
Nebojte se, situace se v domě zklidní.
Zdraví Hermit
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarotový výklad vztahu
Pokud máte podezření, že se ve vztahu věci mají jinak, než navenek vypadají. Novinka!
více...
Cikánská Magická sedmička
Výklad budoucnosti pomocí cikánských karet. Novinka!
více...
Geomantie
Význam budoucnosti z hozených kamenů. Novinka!
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)