Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je pátek, 14.8.2020
Svátek slaví Alan, zítra Hana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 14.8.2020
Svátek slaví Alan, zítra Hana.
Fórum:

Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Nazor

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

Nazor

Konstantin
16.07.20
03:23

O dracizene si myslim svoje ale zalezi na kazdem zvas zda si preje te odni vyklad.
Ja vam odpovim zdarma na konstantin7@centrum.cz

Gama
23.07.20
14:41

Ahojky, jaké výklady děláš?

Konstantin
23.07.20
14:55

Nejlépe umím přeložit sny.
Výklad karet také zvládnu.

Gama
23.07.20
15:44

Bezva zlato, co je spánkové propojení myslí víš. Takže jednomu subjektu se zdálo že bloudí s jistou osobou v bludišti a cítila strach. Druhý subjekt měl stejné tělesné prožitky až na to že té osobě ukousla nos. Ona osoba je muž a oba subjekty ho znají.?????

Konstantin
24.07.20
15:02

Nejsem zlato.
A také nesoupeřím tohle je hádanka na logiku nikoliv opravdoví sen .Navíc si neberu žádné peníze za překlad narozdíl od jiných.Bludiště je poznavaní svého já. U kousnutý nos je laska k osobě nebo společnosti a pokut se to zda 2 osobám stejně tak je to strach z jejich lásky a vyzrazení.Tohle by znamenalo překlad snu.Vy ale jste položila chyták.Pokut je to učebnicoví příklad odpověd najdete v knihách.
Nehodlám utrácet svůj čas zbytečnostma.

Gama
24.07.20
15:44

Za oslovení se omlouvám. Lituji není to žádný učebnicový příklad ani hádanka ale realita. Nikdo s vámi soupeřit nechce, nejste soupeř. Víte jsou sny a sny .Na tuto realitu nestačíte.Jen nás zajímal váš názor. Co se týče mé osoby nikdy jsem si nevzala žádnou odměnu natož finanční ! A máte pravdu vaše pýcha je problém i pro mou osobu a to jsem hodně trpělivá. I přes tyto překážky vám přeji hodně štěstí. A.W.W.S.

Konstantin
27.07.20
11:38

Podle sebe soudíte mě.
Nebudu svámy soupeřit!
Dalšíma vašima hloupostma si již nebudu zabívat.

Gama
27.07.20
15:41

První dvě věty jsou pouze váš názor. Já je opravdu v mysli nemám. S nikým nesoupeřím, pokud nemáte strach. Hlouposti? Jo, jo Karma je zdarma a to i pro vás. Jste ještě moc mlád na tyto úsudky o ostatních. Taky to přejde.

Petr Stacy Šulc
31.07.20
13:47

IP: 90.177.205.*
Do poklidného života v Kraji jednoho dne přišel kouzelník Gandalf a řekl Bilbovi Pytlíkovi, že má Jeden prsten, po němž pátrá Sauron - temný nepřítel. Bilbo odešel z kraje a předal prsten Frodovi. Ten jej s několika přáteli donesl přes nebezpečí černých jezdců, mohylových duchů a tak dále až do Elrondova domu v Roklince. Tady bylo vytvořeno společenství prstenu sestávající z devíti členů. Ti pak putovali mnoho mil skrz nebezpečí a divy až dorazili k Raurorským vodopádům, kde byli násilně rozděleni.

Konstantin
03.08.20
05:55

IP: 176.98.110.*
Gama:
Vůbec nemate tušení kdo jsem.Konstantin je mé křtěné méno nikoliv hlavní a proto nejsem redaktor ze strýmu!
Vmych 42 letech zas tak mlád nejsem ikdyž staří to také není.A mam dar který chci plně rozvinout a proto dávam věžby zdarma.Nejakeho odborníka jsem opakovaně hledal ale nikdo se neozval.
A co dělate vy???Pouze se snažíte mě zesměšnovat a urážet zjevně vám vadím.
A co dělam já? hledím si svého a pro rozvíjení mého daru hodně čtu a davam vyklady zdarma.

Konctantin
03.08.20
05:57

IP: 176.98.110.*
Petr Stacy Šulc:
Pana prstenů jsem vyděl.
Moc hezká fantazie

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Trojka na otázku ANO/NE
Odpověď na jednoduchou otázku pomocí cikánských karet
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu.
Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)