English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 19.3.2024
Svátek slaví Josef, zítra Světlana.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Měsíční horoskop
Jaký má vliv na náš osud fáze měsíce v době našeho narození a jaký každý den?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska
Sny22.02.24 / Renesmee-Jacob v Láska



Přátelství je jako zlatá niť, která když se přetrhne, jde sice ještě spojit, ale uzel už navždy zůstane
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

Hemingway

Svět je hezký a stojí za to o něj bojovat.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Moje budoucnost

Kouzla a magie
I ten, kdo věří na čáry a kouzla dostal od nás místo se "rozepsat". Proto neváhejte a svěřte se se vším, co vás tíží v oblastech magie, ať už černé nebo bílé.

« zpět \ Přidat komentář

Moje budoucnost

Dagmar Flachsova
02.01.12
23:04
Nereg.

IP: 85.161.116.*
Dobrý večer.Chtěla jsem se zeptat,jestli budu do budounosti mít bydlení a děti??... Je mi teprv 13 let,ale hrozně mě to zajímá..děkuji..Dagmar
 
Dracizena
04.01.12
12:55
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Dášenko, holčino, nejsi planou větvičkou na Stromě Život... Budeš mít děti, ale nepospíchej, pak bys byla pod střechou rodičů a na hodně dlouho.O dětech přemýšlej až oslavíš 26 narozeniny a pak budeš vidět překážky a ještě chvilku počkáš... Prodlužuj si mládí, Tvůj Anděl si Tě dobře povede... Dej na svůj vnitřní hlas, ale nedávej na to, co Ti kamarádky dohazují a budou dohazovat... Vidím vedle tebe dítě se zlatou září, ale nepospíchej ani na kluky. Užívej si v mládí kamarádů, ty nezklamou...
 
andrea.g
14.01.12
22:36
Reg. před 2016

Dobrý večer,také bych se chtěla zeptat na mou budoucnost,mám již 1 dítě ale s manželem nám to dost skřípe.
Děkuji

Andrea 14.11.1985
Martin 28.5.1988
 
Dracizena
15.01.12
23:27
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Andrejko, nevěštím tomu kdo chce, ale skrze mou mysl Anděl hvězdný mnohé poví těm, koho si vyberou a mě k němu vedou... Musím vyciťovat pro koho mi odpověď teče shůry a pro koho ne.Necítila jsem, že Ti mám odpovídat, ale vyprosila jsem si milost shůry a o tom je má duchovní cesta…Není pobožná, jen zbožná... Mohu Ti poradit jen takto, posílej modlitbu do hvězd a přej si,aby se vaše manželství udrželo.Není třeba dlouhých slov, jen opakuj dokola světelné slovo ÁMEN a pak si přej a povídej si s hvězdami a postěžuj si jim. Vše má uši a vše je dimenzně živé a umí to jít nám lidem pomáhat svým paprsky...
Datum 14.11.1985 =5+2+5= 12=3... životní číslo máš 3 a to je trojúhelník který si Tě vede vše řešit od začátku, ale nesmíš se nechat strhnout druhou stranou do opakovaných začátků, pak to unavuje a k tomu by Tě strhávala 12 která umí být i tím začarovaným kruhem... Do určité míry toleruj, ustupuj, ale nevěř, že opakované začátky ve vašem vztahu budou přinášet ovoce.Chtěj vidět budoucnost, ona se Ti ukáže a ihned začni dělat změny v chování. Nekomentuj to, co normálně bys komentovala, až do hádky...
MARTIN... 28.5.1988=10+5+8=5... pětka vše ohýbá, ale i láme a pozor na to, aby nezlomil váš vztah a proto mu dej volnost a okatě ho nesleduj... Má dobrá čísla v datu rození, má Anděla Strážného který mu umí vytýkat, když něco přežene... On je mladý a blíženci když se ukotví a nemají svůj prostor, tak si ho chtějí vydupat... Dítě vás bude spojovat a držet u sebe.Poslechněte Anděla svého dítěte, vydržte období které vás oba bičuje.Vaše Dítě vás jednou překvapí něčím ojedinělým a proto vydržte, ale nechtěj manželství upevnit druhým dítětem, dnes ještě ne... Tvá 3 a jeho 5 je OSMIČKA NEKONEČNÁ... Budete se do nekonečna dohadovat když si neuvědomíte, že tím dítě vysáváte a díky tomu by v dospělosti nemělo vědění ... MÁ DAR JASNOZŘIVOSTI A VY MU HO NEBERTE... ***Zvládnete se, když sebe budete sledovat, ve kterých okamžicích přeháníte... Držím palce***
 
nikkibol
15.01.12
23:37
Nereg.

IP: 90.179.41.*
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat a své vztahy,chtěla bych vědět co pro mě budoucnost přichystala, byla jsem u kartářky ale to se nevyplnilo . jsem narozená 28.8.1990 děkuji
 
Dracizena
17.01.12
13:45
Nereg.

IP: 213.151.77.*
PŘESÝPACÍ HODINY... NIKIBOL... už to, že se výklad od kartářky nepovedl, Ti jasně říká, že se neptej duchovna a měň svůj život, své kroky, své nálady, své návyky... měň+měň+měň... Kdyby Ti kartářka řekla pravdu, tak bys dostala strach a strach zhmotňuje výklad... Dnes je doba, kdy máme obracet své přesýpací pomyslné hodiny a to jsou ty změny... Zajímej se o léčivou vibraci kterou používej častěji jak často... Sedej si do tureckého sedu a levou ruku si polož na krční obratle a pravou na pupík a ámenuj asi 5-10 minut a tím si vyrovnáváš energie v těle a nestane se to, čím by Tě Tvá karma bolestivá zasypala... Už tím, že budeš o své karmě přemýšlet, tak ji otáčíš jako své přesýpací hodiny a rozsvítí se Ti v myšlení tak, že svou budoucnost budeš jasně tušit a budeš vyciťovat jak se máš rozhodovat v životních krocích... Pokud cítíš, že bys měla dál pokračovat v samouzdravování, dej vědět, rozepíši další sestavy... a to platí pro každého kdo se ptá na svou budoucnost... Nikdo nemá budoucnost šťastnou, jsme vlnkami na moři poznání a proto jsi jednou dole a jednou nahoře, ale kdo se nechá zatlačit v podobě vlny až na DNO, pak trpí, když včas neotočí sebe ke hvězdám, v podobě přesýpacích hodin... .je rada od mého Anděla hvězdného který si mě zde na Zemi vede již 61 let…***
28.8.1990= 10+8+10=28=10... Životní číslo 10 Tě bude usměrňovat, je to číslo STVOŘENÍ SVĚTA, je to kosočtverec a JE I slovem ÁMEN... Když budeš smutná, vždy si sebe nakresli v barvách a kolem postavičky vykresli koročtverec a na bříško si nakresli číslo 10 a ámenuj a volej si svého Anděla ze své hvězdy... ON ČEKÁ NA KAŽDÉHO, KDO SI HO ZAVOLÁ DO HVĚZD, KAŽDÝ MÁME SVÉHO, ZE SVÉ HVĚZDY DIMENZNÍ... UCÍTÍČ HO, OBEJME TĚ LÁSKA***pak mi napiš... Přemýšlej, proč máš ve jménu BOL... čisti už dnes svůj bol, pak nebude bolet... Číslo 28 ti bude házet klacky pod nohy a několikrát za život sebou pěkně bouchneš o zem, ale číslo /ON JE TO ANDĚL/ OSMIČKA, si Tě vždy zvedne, opráší a popostrčí dál... .A o tom je Tvůj život...
 
os
17.01.12
14:10
Nereg.

IP: 46.13.78.*
Jak nám to půjde společně.Já 11.12.1982, on 25.8.1974 Děkuji.
 

andrea.g
18.01.12
00:27
Reg. před 2016

Dracizena- děkuji vám za vaše rady,budu se jimi řídit. Snad nám to s manželem vydrží,mam obavi,že se ma laska k němu pomalu vytrácí a jsem z toho dost nesvá. A také mam právě obavi abychom dcreku našimi hadkami nějak do budoucna neomezovali a to bych nechtěla.můžete mi říct ještš něco to tom daru jasnozřivosti co má má dcera?
ANDREA 3.11.2008

dĚKUJI
 
Dracizena
18.01.12
19:41
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ANDREA 3.11.2008 = 3+11+10= 15=6... Trojka ji dává do vínku pevnou myšlenku,svého přesvědčení, ale ostrost trojúhelníka ji bude dělat ochranu a bude svou... Číslo 11 symbolizuje katastrofy a proto nebuďte pro ni tím strašákem. Jsi to Ty, její matka která může ukočírovat přestřelky domácí, které by ji narušovaly psychiku... Ukočíruješ to, už proto,že si to dnes uvědomuješ... Jedenáctka je listopad a Andrejka se bude jevit povahově rozmanitá. Někdy bude jásat, ale pak zase bude chtít být sama, se svými myšlenkami a s anděly... neboj se horeček, horečky ji budou čistit velice dobře virózy které se zachycují i v pórech... Možná, že jich bude mít více jak jiné děti... A DESÍTKA ji přivede v dospělosti do jasného cítění…
Životní číslo má ŠESTKU a to znamená, že to bude i čertík, s častými odřenými kolen a boulí... ale vše bude v mezích...
Vizuálně si vždy po hádce vyčisti byt duhou, jako když duha je vítr který vymete slovní odpad, který se podobá černošedým mráčkům a když budeš jmenovat, vyrábíš i v bytě jasně stříbřité beránčí mráčky, které uzdravují i negativní zóny v bytech a domech…
Kvůli Andrejce dělejte doma změny, ona za to stojí... pááá
 
VeronikaJayFrayova
19.01.12
19:02
Nereg.

IP: 109.80.52.*
ahojky chtěla bych vědět svou budoucnost menuji se Veronika 1.6.1999 narozena v 3:35 hod..
 
naja-07
20.01.12
21:56
Reg. před 2016

Prosím mohla bych se zeptat jak se bude pokračovat náše manželství já 25.3.72 a manžel 22.11.70, manžel žije u přítelkyně a chystá se rozvést,čeká mě taky láska. Děkuji Jana
 
Dracizena
22.01.12
11:54
Nereg.

IP: 213.151.77.*
AHOJ vy, kdo se na mne obracíte...
Každý kdo je zvědavý na svou budoucnost, tak vás vede ANDĚL, aby jste na sobě začali duchovně pracovat, protože máte těžkou karmu…Každý ji má těžkou, ale lidé karmicky nezralí nemají zájem o kartářku ani o léčitele a žijí na houpačce která jim říká, buď bude, nebo nebude a s tím jsou smířeni... Ale lidé duchovně dozrávající, chtějí vidět i na ten druhý břeh.
Mnozí chcete vědět co vás čeká, ale nevíte, že když vám přečtu karmu, tak budete zhmotňovat ten negativní děj a byl by o několik stupňů bolestivější když by se naplnil...
Ptáte se na manželství, na lásku, na budoucnost, ale když nepozvete do svého těla Anděla Strážného vystupněného, který je Andělem HVĚZDNÝM,
tak nezměníte svou zónu která má tvar roztrhané pavoučí sítě do které chytíš zase jen toho muže, který Ti ze svých pomyslných děr vypadl...
Jestliže zakopáváš, Anděl Ti chce říci, obaluj se duhou která Ti navodí zónu štěstí a nezakopneš do úrazu zničujícího...
Duha musí mít aspoň tři zářivé barvy a Ty si sama urči které to budou... Časem budeš cítit svého Anděla hvězdného který Tě bude držet a povede i myšlenky, kroky,i slovo...
Obaluj pomyslně do pestré duhy i muže na kterého čekáš, aby Anděl jeho kroky k Tobě mohl vést a mohla ses s ním sejít tou náhodou, která náhodou nebude.Bude to andělský plán...

Naučte se čistit sebe a druhé od stagnujících energií, které vnímám v podobě blátivých mráčků kolem člověka, i v něm a tyto temné mraky drží každého v zajetí a pak nejsi na správném místě ve správný čas. Nedivme se, že temno lid přivádí do zoufalství když jim stagnující energie vládnou v mysli jako virus v počítači...
Mohu předat všem svou cestu vzhůru a komu nebude chutnat, tak mě nečti a nekrm se tím co je pro Tebe hnusné, pak bys mě kritizoval-a a začnou Tě obcházet zbloudilí duchové s kterými si nebudeš vědět rady... Proč Tě budou obcházet když nebudeš ámenovat? Protože v mých písmenkách jsou Andělé světla a kdo mě čte, tak rychleji duchovně zrajete a vše co je zralé, se musí udržovat v řádné teplotě, aby se dobře rozkládala karma která je těžkým kamenem úrazu. Malé kousíčky andílci snadno odnesou a Ty pak nebudeš tak moc obtížena únavou, nebo bolestí…
Tělo je jako to ovoce, které musí mít síťku před dotěrným hmyzem/zombíky/, aby si prodloužilo život...
Ano, má cesta, o které píši, prodlužuje životy, protože mě radí sám Anděl HVĚZDNÝ který je mou dimenzní HVĚZDOU a každý máme tam nahoře svou hvězdu naděje, lásky, učitele hvězdného, tak proč zde každý přešlapuje v nevědění, když navás čeká DAR VĚDĚNÍ...
Lidstvo je vedeno Andělem lunárním/Měsícem/, který dnes mnohé opouští a jde se uložit ke spánku věkostnímu a proto se mluví o Konci Světa...
Končí pouze andělské vedení a začíná vedení dimenzně hvězdné, které je dokonalejší a proto se hledají mimozemšťané.
Vše souvisí se vším….
I v duchovnu je andělská technika zastaralá a nastoluje se nově moderní... Proto nemusíme vydupávat kolem ohně a vyvolávat svého Ducha, když ON je dnes v TOBĚ a čeká, kdy Ty ho probudíš v tom dnešním lidském hrobě...
Dnes se nemusíme klanět božstvům, když je Bůh ve Tvém mozku v podobě počítačové absolutní dokonalosti…Stačí se jen o svůj tělesný počítač starat podobně jako se staráme o technický, podobně jako se staráš o svůj byt...
Kdo chce více poradit jak na tento úklid tělesný, aby k vám pravidelně mohl vstupovat Anděl hvězdný, napiš mi...
Tento Anděl Ti ukáže Tvou budoucnost, volej si SVÉHO ANDĚLA, SVÉHO DUCHA a posílej ho k lidem kolem sebe a pak budeš cítit v hlavě odpovědi na své otázky jako je slyším já...
1./ Ámenuj +jmenuj+jmenuj, je to má modlitba a je jednoduchá, ale magicky mocná. Jmenuj dokola a tím si čistíš díky tomuto světelnému slovu-toku, prostor aurický, do kterého vstoupí Anděl shůry, jinak nevstoupí, toto je podmínka... Každá modlitba má svůj zvuk a frekvenci rychlostní a slovo ÁMEN je černá+bílá polarita a proto Ty buď třetím úhlem a to barevným…
2./Obaluj se vizuálně do duhy z pestře zářivých barev…Duha je aurou Tvé Země a umí z Tebe čistit zombíky které si nese na sobě každý, protože každý má Ducha a DUCH je složen s DUŠÍ, i zemřelých které si Tvůj Duch nese, až z pravěků na šňůře Tvých minulých, i budoucích životů. Vše zbloudilé se posílá tunelem do Tvého znamení ve zvěrokruhu i toto si od nás DUCH žádá...
3./ Nauč se rovnat v těle nesrovnané energie které Ti postupně bude rovnat hvězdné světlo, které si zatím vizuálně vpouštěj hlavou do těla. Kdo plní své tělo hvězdným třpytem a balí se do duhy jako do stuhy, není nemocný...
je má rada a je na Tobě, jestli si chceš nechat poradit nebo ne...
NENÍ VAŠÍ CESTOU SE JEN OD DRUHÉHO DOZVÍDAT. VAŠÍ CESTOU JE, VŠE PODSTATNÉ SLYŠET VE SVÉ HLAVĚ KDE ČEKÁ VĚKY TVŮJ ANDĚLSKÝ DUCH,
TVŮJ ANDĚL, JASU+TŘPYTU+ZÁŘE***...

NECHTĚJ OD DRUHÉHO, KDYŽ JSI TOHO SAMA SCHOPNA***
NECHTĚJ VÍCE, KDYŽ TO MÁLO JSI VE SVÉM SVĚDOMÍ NEUKLIDILA***
VOLEJ SVĚTLO KTERÉ V TOBĚ JEŠTĚ NESVÍTÍ A PROTO NEVÍŠ A JEN SE DOHADUJEŠ SE SVÝM NEVĚDĚNÍM***
 
andrea.g
22.01.12
21:13
Reg. před 2016

Dracizena - Dobrý večer, děkuji vám za výklad.Moc ráda bych navázala spojeni s andělem a hvězdami, už jsem se pokoušela k němu modlit,ale pokud mi můžete ještě nějak poradit, tak budu ráda.
Děkuji Andrea
 
jenifer59
26.03.12
13:47
Nereg.

IP: 90.176.109.*
jsem sama a potýkám se stále s nějakými problémy... .najdu někoho na stálo a povede se mi líp?
 
hejhulatko
28.03.12
16:21
Reg. před 2016

dobré odpoledne,také bych se chtěla zeptat na svojí budoucnost Jiřina 16.10.1958
 
Štěpka
02.04.12
14:27
Nereg.

IP: 93.91.147.*
dobrý den jmenuji se ŠTĚPÁNKA. je mi 13 let a zajímá mě jestli je to můj osud,že jsem ztratila ve 12 letech panenství s Vietnamcem? děkuju.
 
Václav14
07.04.13
03:26
Nereg.

IP: 83.240.73.*
Dobrý večer
Řekněte mi prosím co u mě vidíte. Ďekuji
14.1. 1990
 
Dracizena
08.04.13
17:09
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Můj Anděl Hvězdný mi jasně pro vás říká...

NEMÁŠ SVOU BUDOUCNOST, TU SI MUSÍŠ DNES POSTAVIT...

ČASTO CÍTÍŠ, ŽE NEJSI SVŮJ. TO PROTO, ŽE ŽIJEŠ Z VIBRAČNÍHO POLE TĚCH DRUHÝCH...

JEDEN DRUHÉHO VYSÁVÁ A NEBO DOBÍJÍ...

POKUD SE NENEUČÍŠ DOBÍJET SE OD SVÉ DIMENZNÍ HVĚZDY, KDE JE DOMOV TVŮJ,
TAK BUDEŠ MÍT TU BUDOUCNOST, CO MAJÍ LIDÉ KOLEM TEBE. A TA NENÍ RŮŽOVÁ...

STAČÍ SE DÍVAT KOLEM SEBE A UVIDÍŠ, KDE PANUJE STRACH, NEMOCI, ZLOBA, ZÁKEŘNOST, NENÁVIST... A STAČÍ TYTO LIDI OBALOVAT PŘÍRODNÍM ŽIVLEM A TO DUHOU, OHNĚM, DEŠTĚM, VĚTREM...
A SEBE, I JEJICH TĚLA DOPLŇOVAT HVĚZDNÝM TŘPYTEM...
ZMĚNÍŠ SVŮJ TÍŽIVÝ KARMICKÝ KROK A SVĚTLO TĚ OBSTOUPÍ, AŽ PŘIJDTE TVŮJ ČAS... .
NECHTĚJ VĚDĚT DOPŘEDU, KDYŽ NEVIDÍŠ, CO ZE ZADU SE NA TEBE TLAČÍ...
KDO CHCE VĚDĚT DOPŘEDU, STEJNĚ TO NENÍ TVŮJ OSUD, JEN SE TVÉMU BUDE PODOBAT, ALE PAK TI VŠE SPADNE NA HLAVU A BOLÍ A BOLÍ HLAVA...
CO JE LEPŠÍ, NAUČIT SE SVÍTIT SVÝM TĚLEM A NEBO UKOJIT SVOU ZVĚDAVOST, KTERÁ JE JEN A JEN KLAMEM ?...

 
marťa 23
08.04.13
21:26
Reg. před 2016

dobrý večer , také bych měla dotaz chtěla bych vědět , za cesta kterou měním svůj osud je správná 23.2.1980 Předem děkuji
 
priscila
09.04.13
19:24
Nereg.

IP: 145.255.146.*
dobrý večer, prežívam velmi ťažké obdobie... ., mohli by ste mi prosím povedať čo sa nachádza okolo mňa a že dokedy to ešte bude trvať... ., 20.06.1962dakujem
 
Soňka123
09.04.13
20:07
Nereg.

IP: 89.24.9.*
Krásný večer ti přeji Dracizeno,
jmenuji se Soňa a chtěla bych se tě zeptat, co u mě vidíš (tedy pokud něco vidíš). Teď prožívám období, kdy se cítím tak trochu ztracená a já nevím, jak z toho ven a ... .potřebovala bych ujištění ještě někoho jiného. Myslím si, že mě navštvívila dušička mé budoucí dcerky, ale nejsem si tím jistá na 100% (může se přeci jednat i o mé zbožné přání).
Narodila jsem se 15.11.1994
Děkuji za odpověď
 
Didina
10.04.13
10:19
Nereg.

IP: 194.228.11.*
ahoj chtěla sem se zeptat jestli mi to s partnerem vydrží dlouho a co nás všechno čeka ?
Moje narození 7.8.1994
Přítel 15.1.1993
 
Irenkaaa
10.04.13
13:16
Nereg.

IP: 77.237.130.*
Dobrý den v poslední době se mi ve vztazích s muži nedaří, chtěla bych se zeptat. zda v blízké době konečně potkám někoho ským bych mohla být štastná... díky za odpověd..
 
Karel
10.04.13
17:44
Reg. před 2016

Dobrý den , chtěl bych se zeptat zda li se ke mě vráti bývalá přítelkyně , má už nového přítele ale já furt doufám že si to rozmyslí a vrátí se ke mě Děkuji

Blanka 14. června
Karel 3. září
 
Dracizena
10.04.13
23:09
Nereg.

IP: 213.151.77.*
BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE...
Já abych viděla svou budoucnost a změnila jsem si ji, noci jsem promodlila a pobožná nejsem...
Později mně shůry vedli, abych vizualizovala kolem sebe, i v sobě duhovou barevnost...
Začni se modlit, stačí jen opakovaně ámenovat a tím se na mně budeš ladit a mé druhé -JÁ- Ti bude měnit to, co Tě tíží...
Když na sobě duchovně nepracuješ, nemohu si Tě+vás dávat na svá bedra...
Věštění není jen o tom slově, které zde napíši, ale já musím tvořit za vás rituály...
Když za Tebe budu dělat světelný rituál, myslíš, že mi mou energií vrátíš? ... přemýšlej o mych slovech...
 
Dracizena
10.04.13
23:50
Nereg.

IP: 213.151.77.*
KÁJO, chce to dát si rozum do hrsti a jít dál...

IRENKO, ámenuj si dokola a tím tu vzdálenost zkrátíš... .

DIDINA, vydrží vám to tak dlouho, jak si soužití sami natáhnete.Ale bez duchovního nasazení, vám bude ten pomyslný špagát praskat a praskat...

PRINSCILA... kolem Tebe je patogenní zóna a bude to trvat tak dlouho, dokud si tu zónu nevyčistíš.Všude možně se zde rozepisuji, jak se čistit v těle, i kolem těla. Čisti si lidi...

MARŤA... každá cesta je správná a když správná není, cítíš to jako prohru.proto se vrať na svůj střed a začni znovu... ámenuj a poznáš svou pravou tvář...

SOŇKA... ztracená jsi proto, že máš mít ztráty. Jsi brouček, který spadl ze své kytičky. Prostě se na ní vizuálně vrať a vylez a sedni si do prostřed své kopretinky a jdi ke svému Bohu-ámenuj a ámenuj...
pak ztráty budou jen z malé části... neboj, bude to dobrý... Vrať se v představách do svého středu a medituj...

VÁCLAV... co u tebe vidím? Obchází Tě strach.Posílej ho ven z aury...

ŠTĚPÁNKO... panenství s ... A ve 13 letech? Vedlo tě k tomu negativní proudění... I osud na nás působí dvěma polaritami. Záleží jaké dáváš přednost a pak poneseš následky...

HEJHULÁTKO... na budoucnost se nikdy neptej, tu si musí člověčí mysl vyhmotnit a proto si dělá člověk představy o životě a kdo si je nedělá, krade vibrační zónu druhému a jeho oslabuje... ale asi mně číst nebudeš, když reaguji značně opožděně...

MĚJTE SE VŠICHNI DOBŘE A POLEPŠETE SE... JE TO JEN V MYŠLENCE, VE SLOVĚ A ZMĚNĚ, I POHYBU TĚLA... DĚLEJ ZMĚNY...
Protože mám dnes narozeniny, tak se mně vás zželelo... .
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN, S KAŽDÝM ZDE***
 
Soňka123
11.04.13
06:38
Nereg.

IP: 89.24.14.*
Děkuji za odpověď a opožděně ti přeji všechno nejlepší k narozeninám
 
Dracizena
11.04.13
14:14
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Soní, děkuji Ti za přání... a má rada zní, i když pro mnohé je tvrdá, ale je světelná... ÁMENUJ A ÁMENUJ A ÁMENUJ... Toto slovo je světelné a čistí i děluhu, čistí mužské spermie a čistí i plod, aby potomek byl jednou jasnozřivý... A mít jasnovidné dítě, to je štěstí do konce života...
Ahoj***Alena-AKS-***
 
Pavel Kubášek
15.04.13
20:58
Nereg.

IP: 86.61.167.*
Dobrý večer, chtěl bych se vás zeptat, jestli udělám teď zkoušky na střední školu a jaká bude moje budoucnost? Děkuji Vám
 
klarakteramaotazku
25.04.13
08:45
Nereg.

IP: 109.231.133.*
Dobrý den prosím Vás zajímalo by mě jestli si vezmu svého kluka s kterým sem teď a nebude se už nic měnit. Já 21.6.1994 on 24.4.1992 dekuji :)
 
Anys511
06.05.13
22:21
Reg. před 2016

Dobrý den,chtěla bych se zeptat co mě tedkom bude čekat zda dodělám maturitu a najdu si nějákého přítele,přinde mi že mám na vše smůlu taky jsem si přála odjet někam do zahraničí Aneta 18.1.1994
 
Maika
07.05.13
22:12
Reg. před 2016

Hezký večer,chtěla bych poprosit o radu... Po deseti letech jsem se rozešla s expřítelem... Já chtěla rodinu,on budovat kariéru... .Byla jsem u něj zaměstnaná... Po rozchodu jsem přišla i o práci... .Po dlouhé době jsem si našla pro mě vysněné zaměstnání a mezitím se seznámila s novým partnerem... Po krátké době jsem otěhotněla... .Problém nastal po třech měsících,kdy mi sdělil jeho zdravotní problém... .Nechci zde psát jaký,ale já se rozhodla pro interupci... .A samozřejmě jsem přišla i o práci... .Jen bych ráda věděla,co mi to vše má říci... Kde dělám chybu... Štěpánka- datum narození je 8.11.1977... .Děkuji za odpověd... Přítel 12.5.1977
 
Aneta Šlitrová
07.05.13
22:25
Nereg.

IP: 194.12.42.*
Dobrý večer, také jsem se chtěla zeptat na svou budoucnost ohledně školy a práce, jak nám to poklape do příštích let s mím přítelem a jak na tom budu s dětmi, protože jsem měla takové komplikované období a nejsem si jista jestli bych mohla do příštích let otěhotnět. Děkuji Aneta.
 
Aneta Šlitrová
07.05.13
22:28
Nereg.

IP: 194.12.42.*
Ještě dodatek k předešlé zprávě:
můj přítel Matěj: 18.08.1991
já: 25.4.1997
 
Dracizena
11.05.13
19:01
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Štěpánko, napiš mi na meil... mám na lide profil...

Neodpovídám na dotazy na které si sami můžete odpovědět... .

Otázky typu MÁ BUDOUCNOST... když si vizuálně nebudete opravovat svou auru, tak každého budoucnost bude doslova kopat do zadku...

TYPU, UDĚLÁM ZKOUŠKU ? Když to flákáš, tak určitě ne...

OTÁZKY NEPODSTATNÉ... nebudu plýtvat svým světlem, když se stejně nerozsvítíš... Má odpověď je světelná a i já se světlem musím šetřit...

NEPTEJTE SE, KDYŽ SAMI MŮŽETE BÝT VĚŠTÍCÍMI LIDMI...
TATO SCHOPNOST JE VE VÁS VŠECH... ZKUS TO, JAKO TO DĚLÁM JÁ...
1.ÁMENUJ A DOKOLA...
2.VIZUALUZUJ A OBALUJ SEBE I SVÉ OKOLÍ DO DUHY...
2.KOMUNIKUJ S HVĚZDAMI...
a začne se Ti zdravě otvírat 3.OKO a poznáš to tak, že nejprve Ti půjdou živé a opakující se sny a pak přijde vnitří vidění... a to už Tě povede Tvůj Anděl Hvězdný a budeš vědmou, i svému okolí...
DRŽÍM VÁM PALCE... A KDYŽ DRŽÍM, TAK MŮJ DUCH KAŽDÉHO UDRŽÍ...
JE MIMOZEMSKÝ ... .ahojte...
 
Merit
12.05.13
01:54
Reg. před 2016

Zdravim Te Draci zeno! :-)) ..
ctu si tvuj prispevek co bude nad timto ode me ..
zasmala jsem se od srdce .. protoze MAS PRAVDU :-) ..
drzim palce vsem.. "kteri na sobe pracuji a nebo zacinaji pracovat a nebo se uz i chystaji" .. :-)

Tobe Draci zeno .. ze dekuji :-))

stejne mas s lidma trpelivost .. smekam pomyslny klobouk! :-)
mej se krasne, vy ostatni taktez :-) ;-)

 
wasa
25.05.13
14:28
Reg. před 2016

Dobré odpoledne,
měla bych prosbičku. Jak slušně ukončit mé dlouholeté manželstí.Manžel říká, že mě miluje, i když dělá to co dělá. U mě už to manželství zkončilo dávno.
Jen z vypočítavosti jsem zůstala, abych klukům zaplatila školy.Říkal,že mi nedá peníze na školy,tenkrát šel starší na vysokou. Starší má od 8/2012 práci v bance a mladší teď odmaturuje. Předem děkuji za odpověď. Jsem narozena 26.4.1971 v 15h
S pozdravem Wasa
 
Wendys
25.05.13
22:41
Reg.8.1.17

Dobrý večer, hledám práci a mám obavy , zda práci , kterou bych chtěla ještě někdy budu mít.
 
ALENA
25.05.13
22:55
Nereg.

IP: 85.70.89.*
DOBRÝ VEČER,chtěla bych se zeptat na svou budoucnost 24.11.1964.
MOC DĚKUJI
 
dracizena
25.05.13
23:51
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Kopretinko, napiš mi třeba do vzkazíku na lidech.Mám tam profil...
V karmě máš hodně sporů nevyřešených a ty jsou kotvou, která je doslova zaseknutá pod skálou a proto se nemůžeš hnout... Ale je toho více...

Wasa... myslíš, že máte s manželem vyrovnané účty z minulých životů?
Já vidím, že ne... Je těžké pochopit, že manžela vyfasujeme toho, který je v našem těle nemocnou buňkou a tím, že ho trpíme, si tu jeho buňku uzdravujeme. A to jsou ty účty z minulých životů... Všechny minulé i přítomné životy žijí v našich tělech a s kým žijeme, i komunikujeme, je ve Tvém těle důležitým buněčným světem kterého si vně všímáme a tím naše vibrace si ho léčí vně, ale i uvnitř těla...
A když sejde z očí, sejde z mysli...
Měla bys s ním vydržet aspoň ještě 3 roky... .
My lidé jsme si navzájem léčivými formami a víš co Ti v těle zrovinka léčí manželův Duch? Chceš-li Anděl planetární/Merkur/?
Má léčivý vliv na Tvé pohl. orgány. Je to vibrační vliv, ne pohlavní... Je to na Tobě, ale má rada zní, NEPOSPÍCHEJ...

Wendy, vždyť si sama odpovídáš... přeji Ti, abys byla v životě spokojená... .i když, bez bouřek a vichrů, není zdravého Sluníčka...

Alenko, budoucnost si přej do hvězd, ať se nemotáš v začarovaném kruhu. Stále opakuješ své zlozvyky... Pryč s nimi...
 
lewe
26.05.13
16:08
Nereg.

IP: 46.23.50.*
Bude mě ještě chtít... ?
 
lewe
26.05.13
19:39
Nereg.

IP: 46.23.50.*
Pardon, dodatečně přeji dobtý večer :)
 
ALENA
26.05.13
21:17
Nereg.

IP: 85.70.89.*
Také přeji dobrý večer.Děkuji Dracizeno.Máš pravdu.Nějak se mi hroutí život pod rukama,nevím co sama se sebou.Točím se v bludném kruhu.Hodně ovlivňuje i má nemoc.Vím nemoc jako cesta... ..cesta ke změně.Nějak dochází síla.Už od dětství se zajímám o věci mezi nebem a zemí.Mám i pár duchovních zážitků,snů co se dějí.Prosím každý den hvězdy,svého Anděla... ,že bych je už unavila.Jak dál... ?
 
Dracizena
27.05.13
15:54
Nereg.

IP: 213.151.77.*
ALENKO... také jsem Alena a písmenka jsou jinou formou andělíčků a když andělé mého jména drží mne s mnoha lidmi, udrží i Tebe...
Jistěže, pak ještě záleží jaká písmena nás podpírají v příjmení a jaká nás stahují provdaným příjmením a nebo rodokmenové...

Z písmen a z číslic a ze znaků je postaven náš svět a proto záleží, jaké písmenkové řady vypouštíme z hrdla a jak moc si všímáš číslic
a jestli máš číselnou řadu v barvách atd... toto a mnoho jiného je odrazovým můstkem...

Lidé se celé věky modlí otčenáše, ale nevšímají si, že svět se více a více hroutí... myslíš, že je to ta správná modlitba?
pro někoho ano, ale např. pro Tebe ne...

Má rada... 1. určitě 3x denně si sedni do klidu a vypouštěj z hrdla opakovaně slovo ÁMEN /je podobné tvému jménu/ ALEN...
jen se mění L v M...
L = je zemitá tíže a tu ty dnes cítíš...
M = je Anděl, který ukazuje lidem směr vzhůru/měli ho indiáni/. To véčko v písmenu, to nám radí, abys otevřela náruč ke hvězdám a držela se dvou madel,
jedno je černé a druhé je bílé... to nám říká tiskací písmeno M !!!
A slovo ÁMEN o tom mluví jasně... přečti ho po zpátku = NEMÁ =NE + MÁ a to znamená, že NE je ČERNÁ/zápor/ a MÁ je ano /klad/ a BÍLÁ...
Slovo ÁMEN má skrytou vibraci obrovské magické síly, stejně jako písmeno A+M+E ale i S+K+B atd...

Začni ámenovat a jen ámenovat a soustřeď se, že světelná síla tohoto slova Ti vysouvá čakerní anténu od srdíčka, skrze lebeční trojúhelník, ááááž do hvězd...
Náboženství vysloví jen jedno amen a to je chyba.Toto slovo je rozptýleno po celém světě jen proto, že je spásou lidstva a proto ho opakovaně vyslovujme.
Jedno amen, to hmotníme KONEC a nic nového nebude... a proto náboženství nám jde příkladem. Žádné změny a naopak, odkrývají se hrůzy pobožných,
co jejich KONEC zhmotnil a zhmotňuje...
ALE, OPAKOVANÉ ÁMENOVÁNÍ zhmotňuje KONEC a ZAČÁTEK ...
Dimenzní svět jménem ÁMEN nám svazuje KONEC se ZAČÁTKEM a to je velmi důležité a Ty sama si přemosťuj vizemi i dny, měsíce,
roky, pak to zlé ze včerejška, se nebude sunout do zítřků...
Takto mi vysvětlují bytosti shůry a proto mně dosunuly do vnímání 6. smyslu... a o tom to je... naučit se čistit své základní smysli,
A S KAŽDÝM SE PŘEMOSTIT, NE, NA NĚJ ZUŘIT... aby TEN 6. se mohl v rozoumku rozvinout, jako RŮŽE KVĚT...
A PAK VÍŠ, CO TĚ ZÍTRA ČEKÁ, KDYŽ NEUDĚLÁŠ ZMĚNY...
***ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***S TEBOU A S KAŽDÝM***
 
Dracizena
27.05.13
16:07
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Lewe... .pokud mohu poradit, udělej také změnu...
TY NECHTĚJ !!!
 
ALENA
27.05.13
18:21
Nereg.

IP: 85.70.89.*
Díky Tobě Ali ,jen když čtu rady je mi lépe.Dnes cestou do práce jsem Ámenovala,prozpěvovala svou formulku "Dělám si obal svůj z barevné duhy,léčí mou duši,léčí mé neduhy" Tak nějak mi dnes samo přišlo.Celý den při volné chvilce opakuji.A vážně,je mi líp.Ráda bych si s Tebou občas napsala a třeba svěřila i víc ze svého života.Takových asi je,viď :-)I já mám profil na lidech,nedávno založený.Prozatím dík
 
dracizena
27.05.13
21:55
Nereg.

IP: 213.151.77.*
nejsem zahlcena lidmi.. shůry mi lidi přivádějí, jako po schodech.
Ale je pravda, že denně odpovídám na hodně meilů, ale maximálně na 30 a zatím to hravě zvládám, ale na úkor domácích prací.Na ně nemám chuť a kupa žehlení roste a roste:))) ale to není podstatné, to počká:)))... .jdi na můj profil na lidech, mám ho pod tímto jménem... pááá
 
lewe
01.06.13
00:07
Nereg.

IP: 46.23.50.*
Děkuji za radu :) Ale je to moc těžké :/
 
Péťa
01.06.13
11:54
Nereg.

IP: 37.188.230.*
Pro Dracizenu - Dobrý den, v poslední době jsem se začetla ve Vašich příspěvcích. Vím, že máte hodně práce, lidí s otázkami je moc, času málo.. I přesto, myslíte, že bych Vás taky mohla poprosit, zda byste mi něco málo sdělila ke mě a mojí budoucnosti/karmě/osudu? 18.7.1990 Klidně si za to něco řekněte:) Předem děkuju, Péťa.
 
Evka123
01.06.13
22:41
Reg. před 2016

Hezký večer, chtěla bych vás moc poprosit, jestli by jste se nepodívala na moji budoucnost. Mockrát děkuji, E. (24.12.1990) :-)
 
Dena
06.06.13
08:52
Nereg.

IP: 90.176.18.*
Dobrý den,procházím pro mě těžkým obdobím,nevím jak z toho ven.Mohla by jste mě poradit,co bude dál a jak se k tomu postavi?Myslím si,že jsem silná osoba,ale... Děkuji Denisa
 
Artur
06.06.13
09:18
Nereg.

IP: 90.176.18.*
Zdravím Dracizenu,tak jsem si totálně podělal život.Co teď s tím?Nebyla by pro mě nějaká dobrá rada.Dík
 
NetskyG
07.06.13
10:00
Reg. před 2016

Dobrý den ,rozešli jsme se s přítelem (2.6.13.) byl za bývalou přítelkyní ,ale mě o tom nic neřekl vím to tajně. Ale nemůže s ní být,jelikož ona bývá jednou za 4 měsíce 1 až 2 týdny doma, sám říkal, že to nemá cenu. Jsem zoufalá , nemůžu se z toho vzpamatovat :-( Vrátíme se k sobě.
Děkuji
 
Dracizena
08.06.13
23:05
Nereg.

IP: 213.151.77.*
KDO MÁ PROBLÉMY /a má je každý/, TEN JE OBALEN ZBLOUDILÝMI DUŠEMI A NĚKTERÉ SE DAJÍ SETŘÁST, NĚKTERÉ ODVEDEŠ DO JEJICH DIMENZE OHNĚM, JINÉ VODOU A OSTATNÍ JE NUTNÉ VIZUÁLNĚ PŘEDAT SVÉ SVĚTELNÉ BYTOSTI...
KAŽDÝ ČLOVĚK JE PROPOJEN NEVIDITELNÝM PAPRSKEM SE SVOU DIMENZÍ A DÁ SE TO PŘIROVNAT K JABLÍČKU KTERÉ VYSÍ NA STOPCE A VYŽIVUJE HO JEHO VĚTEV A VĚTVENÍ..A TO VĚTVENÍ JE, JINOU FORMOU HVĚZDNÝCH DIMENZÍ...
TVOŘ, ABY TĚLO MOHLO NABRAT NOVÝ VÍTR DO PLACHET...
1./SETŔÁSEJ:
JAK SETŘÁST ZBLOUDILÉ DUŠE KTERÉ VYRÁBĚJÍ TĚLU ÚNAVU, OSPALOST,SAMOTU A NEKLID V ŽIVOTĚ...
Nedaří se ti, protože tě vysávají a auricky oslabují tebou neodvedené energie/duše zemřelých/... setřes je...
Vybav si je, že se tě drží, jako se drží těla klíště...
Začni poskakovat a zhmotňuj, že z tebe padají na zem a pak je posbírej, dej do dlaně a vyhoď z okna... .stačí když setřeseš 3-5 kuliček, podobné klíšťatům.Dej si je do barvy červené...
Ano, hrajeme si na něco, co nevidíš, ale nebude trvat dlouho a budeš to neviditelno cítit, i auricky vidět...
Tuto terapii prováděj téměř každý den a opakuj, jak budeš chtít...
2./ODVÁDĚJ OHNĚ :
Zapal si svíčku a 3x protáhni dlaně nad ohněm a opakovaně ámenuj.
Pak si začni třít dlaní kůži, třeba nad zápěstím do zahřátí a také ámenuj.
A pak si ofoukni ruce ze všech stran , ale zhmotni, že z úst vyfukuješ oheň a střídej s vodou...
V této chvíli jsi šamanem svému tělu a toho si cení tvůj andělský Duch. A co se cení, to se počítá, se nadarmo neříká...
3./PŘEDEJ ZBLOUDILÉ DUŠE SVĚTELNÉ BYTOSTI:
V této fázi, to chce pokoru a silnou představivost...
Zhmotni, že jedeš výtahem /duhovým tunelem/ až do hvězd kde se výtah sám zastaví, ty vastoupíš a ocitneš se v rozzářeném prostoru.
Určitě klekni na kolena a chvilku ámenuj a děkuj a zase se vrať...
Andělé světla si Tě sami očistí a ty budeš cítit jemné brnění na kůži...
Kdo řekneš, že je to bláznovství, sám jsi tím bláznem který sklízí od záporných energií kopance. Vždyť víš jak to bolí, mrzí,atd... .
ZAČNI TAKTO PRACOVAT SE SVÝM TĚLEM... JDE JEN O VIZUÁLNÍ TERAPII
KTERÁ JE SPÁSOU LIDSTVA... a proto šamani se zrodili na samém počátku lidství... Podržím každého se svým DUCHEM... ON je MIMOZEMKÝ, je hvězdný, je křišťálový... LIDSKÝ DUCH JE, ABY BYLO LIDSTVO..

NETSKYG... .to co se stalo není smrt, tak nezoufej, ale obaluj váš trojúhelník vizuálně DUHOU... On se vrátí.Ono se opravdu nic nestalo, jen si povídali, o čem dříve neuměli... Vizuální terapie duhou-duhování, o tom jsem zde někde také psala... Hlavu vzhůru, ŽIVOT JDE DÁL...
SLYŠ TO, CO MÁŠ. A NENASLOUCHEJ
TOMU, CO TĚ TAHÁ ZA UŠI... Alena-AKS-***


ARTUR... podělat si život, to znamená, že sis ho dobře pohnojil. A co je pohnojené, to dobře roste... Neboj, vše dostane jiný směr...
Otoč své energie terapiemi zde vypsanými a čas ukáže, co neseš za skutečné kouzlo...
NELEZ DO DĚRAVÉHO HRNCE,
KDYŽ NEVÍŠ, JESTLI PROTEČEŠ... Alena-AKS-***

DENA... Těžké období není procházkou růžovým krajem, ale procházíš svým karmickým tunelem a na konci Tě vítá světlo...
Ta dnešní tíže si Tě připravuje na velké aurické změny a ty změny budou čistit Tvé vnitřní tělo...
HLAVU DÁT DO DLANÍ A PLAKAT NENÍ TREST,
ALE ZVRAT, KTERÝ ROZSVÍTÍ KAŽDÝ NÁŘEK***
A CO SE ROZSVÍTÍ TO JE ZDRAVÉ... Alena-AKS-***

EVKA... neříkám budoucnost, nejsem krutá... Čisti svou Duši, své tělo a jednou budeš šťastná... Zde jsem napsala terapie pro začátečníky, i pokročilé... DO DUCHOVNA SE NEKOUKÁ ZVĚDAVĚ, ALE ODDANĚ...

PÉŤO, jsi kouzelná a mám si o něco říci, že jsem si Tě všimla?
Tak já si o to říkám, ámenuj a ámenuj a ámenuj a tím se propojíš se svou skutečností a možná, že to budu já... Známe se z minulých životů
a sleduj a zapisuj si sny. Budeš mít přínosné sny...
Chceš znát osud? OSUD JE SUD KTERÝ DUNÍ PRÁZDNOTOU TĚM,
KDO V SOBĚ DUCHOVNĚ NETVOŘÍ SVĚTELNÉ VIBRACE...
Ámenuj i za mně a zaplatíš mi... děkuji...

LEWE... NIC NENÍ TĚŽŠÍ JAK TVÁ KARMA A VĚŘ, AŽ SI ZAVOLÁŠ HVĚZDNÉHO ANDĚLA, VŠE TI ON NADLEHČÍ... .


 
lewe
09.06.13
00:13
Nereg.

IP: 46.23.50.*
Omouvám se, ale ted to nechápu..
 
Péťa Dracizene
09.06.13
10:32
Nereg.

IP: 37.188.232.*
Já děkuji Vám:)
 
Dracizena
09.06.13
16:57
Nereg.

IP: 213.151.77.*
LEWE... teď nechápeš, ale jednou vše potřebné budeš vyciťovat...
Dnes stačí, že ses myšlenkou na mně napojil...
Vydrž se neptat a sen Ti vše poví. Dnes bych Ti musela zdlouhavě vše vysvětlovat a na to nemám čas... Zatím sleduj své myšlenkové pochody...
 
MiroslavaHolková
09.06.13
19:26
Reg. před 2016

hezký večer přeji, ráda bych se Vás zeptala jestli si ještě najdu nějakého muže. děkuji za odpověď
 
Dracizena
09.06.13
21:35
Nereg.

IP: 213.151.77.*
MIROSLAVO, mé duchovno neodpovídá na otázky tohopto směru...
Obrať se na kartářku... a nebo si zde najdi, co mi andělé diktují, aby jsi i Ty na sobě tvořilA změny a pak se Tě někdo všimne...
Mé duchovno neodpovídá na zvědavé otázky...
Co když Ti řeknu, že nenajdeš nikoho, tak budeš smutná A BUDEŠ SE TRÁPIT. A když Ti prozradím že najdeš, budeš zvědavá kdy a tímto spadne duchovní osuv do pomyslného sudu a čas sblížení se oddaluje...
NECHTĚJ VĚDĚT DOPŘEDU KDYŽ NEVÍŠ, ŽE BUDEŠ COUVAT...
VYČKEJ ZÍTŘKŮ, KTERÉ TI NAMALUJÍ TVŮJ SVĚT... Alena-AKS-***
 
maruna1950
10.06.13
02:10
Reg. před 2016

Dobré ráno,chtěla jsem se zeptat,zda se mně podaří vyřešit současné problémy.Děkuji a přeji hezký den.Marie
 
maruna1950
10.06.13
02:10
Reg. před 2016

Dobré ráno,chtěla jsem se zeptat,zda se mně podaří vyřešit současné problémy.Děkuji a přeji hezký den.Marie
 
Dracizena
10.06.13
17:45
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Pokud se ptáš Marie mne, tak lituji, ale na tyto otázky neodpovídám já, ale odpoví někdo ze specializovaných kartářek...
 
lencakonva
10.06.13
23:37
Reg. před 2016

Dobrý den,nevím jestli je to věštění ale maluji mandaly a když maluji pro někoho,oho neznám osobně tak do ní namaluji něco co je s ním spjaté,nevím jak je to možné že to dokážu ale jsem za to vděčná nebesům a vždy z toho mám obrovskou radost,kamarádka mi vyčetla z tarotů že si tak čistím svou karmu..chtěla bych vědět jestli jsem byla špatný,zlý člověk v minulosti a jaká mne čeká budoucnost,velmi děkuji,Lenka
 
lencakonva
11.06.13
00:34
Reg. před 2016

Dobrý večer ještě jednou,pročítám si Vaše zprávičky pro nás,zřejmě moje otázka budoucnosti je hloupá..:-D,víte milá vědmo cosi se ve mě před rokem změnilo,změnila jsem sebe,pracuji na sobě i pro ostatní,chci růst a chci vědět jen jestli má cesta jde správným směrem,proto dotaz na mou budoucnost,stála jsem dlouho na místě a už nechci... chci jít dál,chci růst a pomáhat nejen lidem svými obrázky mandal, ale tam kde je potřeba... .podaří se mi tento směr...
Vím že je mnoho takových dotazů na Vás,přesto prosím o odpověď,víte já nemohu ámenovat ale na má přání říkám ... a tak se staň... dočetla jsem se že je to rovné slovo s ámen... :-D
děkuji za odpověď
 
Sothis
11.06.13
11:27
Reg. před 2016

Pro Dracizenu – Dobrý den paní Alenko, před nedávnem jsem objevila na internetu tyto stránky. Pročítala jsem různé příběhy, dotazy i Vaše odpovědi. Velmi mne zaujaly, přiměly mě k tomu, že jsem hodně přemýšlela. O mém životě, problémech a vůbec o všem, co mě potkalo a trápí. Chtěla bych Vás poprosit o Vaši radu, či názor o mě, osudu nebo budoucnosti. Spoustu lidí,kteří zde píší své příspěvky, mají pocit, že se nachází v začarovaném kruhu a nějak netuší jak z něho ven…. Nebo mají pocit, že jsou kolem nich lidé, kteří jim nepřejí, závidí apod. I já mám takové pocity.Nevím často jak dál,čím začít... Jsem z toho smutná.Vím, že je to z velké části o nás samotných, o tom jak přemýšlíme o sobě, vnímáme sebe i své okolí. I když jsem člověk, který si dobře uvědomuje realitu a stojí, jak se často říká „ nohama na zemi“, vím i věřím, že existují kolem nás věci či síly, které nelze logicky vysvětlit , spoustu lidí jim nevěří , vše s tím spojené odmítají . Mám i osobní zkušenost, proto mohu říci , že tomu věřím .
Pokud k Vám vyšle Anděl hvězdný odpověď i pro mne ,budu moc ráda a velmi Vám za to už teď děkuji. Můj email : dream.danae@gmail.com
 
Dracizena
11.06.13
22:46
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Leničko zdravím Tě... stále jsi dlouho na místě, ale to proto, že sis stavěla své aurické hnízdo... Mnozí se mi ptají jak to, že zprvu cítili kontakt andělský a pak nic. A to je ono, jsme na drátkách, to je jasné a po těch drátkách nám do těla, i do myšlení tečou světelné vibrace a člověk je cítí i na kůži šimráním a jemným brněním a pod... Ale, když bytosti světla jdou se svými vibracemi čistit buněčnou hloubku, tak máme pocit, že jsme bez andílků a to vyciťuješ Ty... Člověk je sestaven z tolika hladin, kolik obratel má páteř. Začni se věnovat Atlasu-obratel. Podívej se do medicínská knihy a očima jezdi do nitra orgánů. Tvůj Anděl se dívá Tvýma očima a Ty mu říkej, který orgán chceš čistit... Tím začni...
Mandaly... ano, čistíš si kresbami lidi a lidé jsou v našich tělech energickou kuličkou. Takže ano, uzdravuješ vlastně sebe a zrcadlově lidi, které si vykresluješ do mandaly...
Co se týká toho ámenování... mně kdysi můj Hvězdný Anděl řekl, abych našla svaté slovo, které vyslovuje stejnými písmeny celý lidský svět.
Trvalo mi to 3 roky než mi naskočilo do rozumu, že je to slovo ÁMEN /které mi bylo odporné, nejsem pobožná/ a pak mně Anděl vedl dál, k dalšímu rozboru... Po zpátku NE+MÁ = černá + bílá a když se toto slovo opakuje dokola, stavíme si žebříček tvaru DNA a po něm se pak Tvůj Anděl dostane do hloubky rodokmenu, kde vyčistí karmu celého kmene, Tvého Stromu... ale to je na dlouhé psaní a to si nemohu dovolit...
Chceš zvednout svůj duchovní strop?
Tak začni ámenovat, aby se Ti mohl představit Tvůj Anděl Hvězdný, z Tvé dimenze.Jinak se z místa nehneš... Lidstvo je vedeno měsíčním Andělem a ten se už vzdaluje, protože, /řeknu to pohádkově/, jde odpočívat a proto se píše Konec Světa... A v tomto konci a začátku dělejme všichni ZMĚNY a proto Ti radím, ***ÁMENUJ JAKO O ZÁVOD. DOHONÍŠ, CO TĚ VĚKY HLEDÁ*** /Ti vzkazuje Tvůj Duch/...
Sama říkáš, že Tě to zastavilo, tak přemýšlej ze svého pohledu, proč Tě duchovno zastavilo. A já Ti říkám, že Tvá modlitba je nedostačující... Dnes je jiná doba. Dnes jsou v prostoru agresivní zóny, lidé se nemodlí a když, tak jsou fanatičtí... Ale ano, mnozí posílají prosby do hvězd, ale prosba nestačí, je třeba postavit vizí do nebe, svůj STROM ŠTĚSTÍ... ÁMENUJ+DUHUJ+VYPLŇUJ TĚLO HVĚZDIČKAMI... Život je hra, ale je to hra o život...
K ničemu Tě nepřemlouvám, ON si Tě přemluví Tvůj Anděl Hvězdný... měj se dobře... a sleduj ho, mluví na Tebe celé roky a Ty ho neslyšíš...
 
Leaaaa
11.06.13
23:39
Nereg.

IP: 82.117.136.*
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat co mě do budoucna čeká ohledně třeba školy..a lásky a dětí..jestli budu někdy taky už štastná..5.12.1993. Děkuji moc..Jinak bych se chtěla ještě zeptat moje mamka byla u kartářky a předpověděla ji moji budoucnost ,že bude velmi krátká a budu se věnovat umění(kreslení)..ale zatím jdu jiným směrem aspon mi to tak připadá ..co je na tom prosím pravdy. Ještě jednou děkuji.
 
lencakonva
12.06.13
01:00
Reg. před 2016

Dracizeno děkuji za Tvůj čas a za odpovědˇna můj komentář,asi jsi mne špatně pochopila ... ano stála jsem na místě cirka 30 let co jsem vdaná... ale před víc jak rokem jsem ,začala měnit sebe,já už nestojím na místě a již nikdy nebudu stát... chtěla bych toho napsat víc ale tady to nelze... ale děkuji moc.. <3 Lenka
 
sofia
12.06.13
15:58
Nereg.

IP: 81.109.137.*
dobry den chcela by jsem se zeptat co me ceka v budoucnosty a v lascec
 
Lexiel
12.06.13
17:32
Reg. před 2016

Dobrý den, měla jsem vztah s jedním mužem, přátelství s benefity a zamilovala jsem se, odmítl mne, ale já cítím a vím, že mne miluje. Chci se zeptat, jestli nakonec přestane popírat a odváží se. Hezký den
 
Chukwu
13.06.13
12:27
Nereg.

IP: 178.115.248.*
Dobry Den rozhodla som sa vam napisat narodila som sa 2.2.1982 som s manzelom uz 8 rokov bohuzial nevieme presny datum Jeho narodenia nakolko je z afriky, rada by som sa spytala anjelikov kedy nam dopraju dietatko pripadne v com je problem kde to viazne, tiez sa neviem Najst pracovne comu by som mala venovat akym smerom sa uberat.dakujem
 
Chukwu
13.06.13
12:27
Nereg.

IP: 178.115.248.*
Dobry Den rozhodla som sa vam napisat narodila som sa 2.2.1982 som s manzelom uz 8 rokov bohuzial nevieme presny datum Jeho narodenia nakolko je z afriky, rada by som sa spytala anjelikov kedy nam dopraju dietatko pripadne v com je problem kde to viazne, tiez sa neviem Najst pracovne comu by som mala venovat akym smerom sa uberat.dakujem
 
onka
14.06.13
13:07
Reg. před 2016

Dobrý den, již několik roků po sobě se na mě lepí smůla.Nic nejde normální cestou pořád je to s komplikacemi. Nedaří se ani mě ani mojim nebližším, a to jak zdravotně tak v osobním nebo profesním životě. I z banálních situací vznikají velké problémy. Začínám si myslet, že mě snad někdo proklel. Nejsem si ale vědoma, že bych někomu úmyslně ublížila a že by měl k tomu důvod.Ráda bych pro to věděla zdali mě opravu někdo proklel,a jak se eventuálního prokletí zbavit, nebo zdali a kdy se ta smůla odstěhuje a začne se mě a mojim nejbližším dařit? Děkuji
 
Dracizena
14.06.13
13:15
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Leaaaa... Leo, co mi to dáváš za otázky ve svých 20 letech?Jestli budeš už konečně šťastná...
Vždyť jsi žádné neštěstí ještě nepotkala a tu tíži, co prožívají mladí kolem učení a rozchody ml. láseček, to je jen procházka růžovým sadem.
Ptáš se na lásku.Dej si otázku, proč se mne na to ptáš? Odpověď je... když si budeš se sebou jista, tak budeš z nitra jasně cítit, že láska bude, děti budou zdravé a šlola nedopadne tvrdě...
Ale Ty si jista nejsi, tím pádem svou nejistotou, to své jisté BOURÁŠ.

NIKDY SE NEPTEJ DOPŘEDU,
KDYŽ SI NESROVNÁŠ TO,
CO ZA SEBOU VĚKY TÁHNEŠ... AKS*
Tvé životní číslo 30 je silová energie ve Tvém nitru. Opírej se o ní a ONO Ti to řekne do hlavy, že karty často lžou...

SOFI... neútoč zvědavostí na duchovní rozměr. Jednou by Ti Tvůj Duch za tento hřích musel podrážet nohy... Přečti si, co píši té předešlé Lee.
VĚDĚT OD KARTÁŘŮ DOPŘEDU, ZNAMENÁ,
BOŘIT SI SVOU ZLATOU CESTU..***AKS*
NE KAŽDÝ KARTÁŘ,
JE TVOU KARTÁŘKOU... ***AKS*
ŽIVOTNÍ CESTA JE PŘEKVAPENÍM, KTERÉ
SI MŮŽE KAŽDÝ UZPŮSOBIT K OBRASU SVÉMU... ***AKS*
Obracej se ke hvězdám, jako správný indián... a pak si sama na vše odpovíš...

LEXIEL... NEPLEŤ SI LÁSKY Z MINULÝCH ŽIVOTŮ
A PROTO, TY DNEŠNÍ TĚ NECHTĚJÍ... ***AKS*

CHUKVU... DĚŤÁTKO NEBUDE, KDYŽ JSI ZA 8 LET NEPOZNALA MANŽELA...
Chyba je v Tobě... nevíš datum narození manžela, nerozuměla bys ani vašemu dítěti... Ty jdeš rozumem, ale Tvůj Anděl má CIT a SMYSL.
Až se napojíš na jeho 6. smysl pak sobě porozumíš, i proč mi píšeš...
Otázka je, jestli zde čekáš odpověď ode mne... .

ERIKA... věřila bych Ti, kdybys napsala, že jsi SAMA čarodějka, ale Ty jsi SAMÁÁÁ čarodějka a stavíš si svůj život jen a jen na podvodech, lžích a srandičkách... Jednou Tě ale sranda přejde:)))protože máš kolem sebe samé čarodějky, ale ty nejsi... do čarodějky jsi ještě nadozrála, ale ti kolem tebe ano... Držím ti palce, ať dobře dozraješ..
Kniha kouzel tě zblbne, ale kniha hvězdná tě rozsvítí... jasné?
Ty dítko neposlušné:)))
 
kacenka.12
14.06.13
16:15
Nereg.

IP: 81.105.147.*
dobry den chci se zeptat jestli budu spatky ze svim pritelem moje datum narozenin je 11.1.1998 a jeho 25.9.1995 dekuji
 
ALENA
14.06.13
18:16
Nereg.

IP: 85.70.89.*
Ahoj Ali a všichni koho to zájímá ráda se podělím.
Ali,ještě jednou děkuji.Začíná se dařit.Je celkově líp,přichází štěstí v podobě malých,či větších změn.Řídím se tím co radíš.Ámenuji,čistím auru,dělám očistu ohněm... atd.Prostě jak jsem se dočetla zde.
Má poslední vize při čištění aury.Klečela jsem a zemi,z nebe se na mě vždy sypou jakoby stříbrnozlaté květy.Přiletěl velký orel,sedl si naproti,a dobu mě pozoroval.Pak mě objal křídly a odletěl.Ali co to znamená... .?Těším se na odpověď a díky Tobě ÁMEN*ÁMEN*ÁMEN
 
Dracizena
14.06.13
18:47
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zdraví Alena Alenu... Do duchovna se jde se svou silovou myšlenkou a ne jako dříve, Pane Bože prosím, pomož mi... Tím Bohem je Tvůj MOZEK a kdože Ti má tedy pomáhat? No, Ty sám a sama sobě, ale je třeba se propojit s mimozemskou Boží dimenzí, tam ve hvězdách.
Ale zde na Zemi si je bohem každý ve svém aurickém vajíčku...

Alen, opřela ses do stěny, kterou vlastně neviditelně procházíš a vede Tě to na tu druhou stranu.Je to cesta z nevědění do vědění...
OREL je vzdušná síla. Orel vyciťuje vzdušné proudy které ho zadarmo nesou...
A toto se musí naučit každý člověk, aby ho nesly životní proudy a nestálo Tě to žádnou energii...
Mnozí jsou unaveni, ospalí, depresivní a jen proto, že nežijí v toku svého proudění a jdou proti větru... jdou proti ODPORU...
A proč jsi unavený ty, co se jdeš hádat, proč své tělo rveš proti odporu. Ten druhý je Tvým odporem kde ztrácíš mnoho zlaté energie...
Nehádej se a těm výbušným prostě ustup, i oni se musí projevit, aby narazili na tvrdou zeď a příště neopakovali své chyby...
Alenko, tím ORLEM je Tvůj Anděl Hvězdný, Tvá hvězda, každý máme svou, se přec říká...
Bude Tě držet, i když budeš padat. Ale pády nebudou tvrdé, neboj, jen budeš čistit se svým Andělem Hvězdným svou karmu a stavět novou auru, abys jednou byla jasnozřivá...
To co zde vysvětluji, je hlavně pro vás, kdo čtete, i když mi nerozumíte... porozumíte až pak...
Alen, více na meilíku... ahoj...

 
ALENA
14.06.13
19:55
Nereg.

IP: 85.70.89.*
Ali dík.Těším se
 
Chukwu
14.06.13
21:29
Nereg.

IP: 77.116.246.*
Ja svojho manzela Poznam moc dobre lepsie nez ktokolvek iny ale ved za to on nemoze ked u nich sa datumy narodeni zapisovali Len v nemocnici ktora uz neexistuje a u nich sa narodeniny neoslavovali ako to suvisi s dietatom? Na 6 zmysel anjela neviem ako sa napaja ale Keby si bola taka mila a spytala sa za Mna kedze to vies Budem ti velmi vdacna. Pekny vecer.
 
DITA70
15.06.13
08:00
Reg. před 2016

Ahoj Dračíženo nějak se mi zdá,že stojím na místě a nevím jak dál.Můžeš mi poradit.Narodila jsem se 22.6.1970,Děkuji
 
Dracizena
15.06.13
23:26
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Chukwu... .tak to se omlouvám, neuvědomila jsem si, že nezaznamenali rodiče jeho den. Znám několik lidí z Afriky, ale Afrika má zřejmě i své kouty, kde se datum nesleduje, asi jako se nesleduje denní čas...
Ale stále mi shůry ukazují, že ne, že dítě ještě ne...
Nemáš propojení se svou dimenzí.Ono nestačí si jen přát, ale je třeba dát si do barev svou zónu, aby se dítě mohlo narodit do světelné zóny a ne do temné... Napiš mi na meil dracizena-seznam a trochu Ti obrátím směr aurických toků... Tam je ten zádrhel... Ale je třeba, abys začala se mnou duchovně pracovat.Nemohu vše hmotnit sama.Ukáži Ti směr a budu Tě sledovat, abys své štěstí hmotnila dobře a zdravě...
 
Dracizena
15.06.13
23:51
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Dito, ani se nedivím, že Tě to drží na místě...
Ono záleží, jakými slovy afirmuješ, jak a co vizualizuješ. S jakou skutečností se obracíš na své duchovní rádce. A neznáš jméno svého hlavního duchovního rádce... Nemáš rozložené celé jméno. Nepodívala ses, kolik slov Tvé jméno skrývá atd... je toho hodně, z čeho se splétá nová čakra, která Tě propojí s Tvou dimenzí a pak to jde samo... napiš mi také na meil...
 
DITA70
16.06.13
08:44
Reg. před 2016

Děkuji moc Dračíženo za odpověd,jestli bych mohla poprosit tvůj mejl,děkuji.
 
zdena1708
16.06.13
09:15
Nereg.

IP: 93.99.101.*
CHtěla bych se zeptat na mé manželství,já 17.08.1970 a manžel 05.12.1968.Děkuji
 
javus
16.06.13
12:54
Reg. před 2016

Dobrý den, ráda bych se dozvěděla, zda se ke mně vrátí můj bývalý přítel, který se se mnou rozešel. Bohužel ho mám stále moc ráda a nemohu se s rozchodem smířit, nebot se rozešel za nevysvětlených okolnosti. Já 6.7. 1965, on 21.3.1950. Děkuji.
 
javus
16.06.13
17:41
Reg. před 2016

Tedy to jsem ten dotaz divně formuloala, že bych se ráda dozvěděla... . jako kdybyste byla povinna mi to říci. Omlouvám se. :-( Ale jsem z toho rozchodu opravdu uplne psychicky vyřízená i když je to už půl roku co se s tím " smiřuji":-( děkuji.
 
magia855
16.06.13
20:15
Nereg.

IP: 88.102.107.*
Dobrý deň, odporúčam web skola-magie tečka cz výklad majú zadarmo, pomohli mi zachrániť môj vzťah a prešla som u nich niekoľkých kurzy ezoteriky - veľmi ich odporúčam

Majú aj druhý web tajnevedy tečka cz
 
Sothis
21.06.13
11:07
Reg. před 2016

Dracizena - dobrý den,chtěla jsem se zeptat paní Alenko,jestli máte pro mě nějakou radu či vzkaz..Vím, že denně odpovídáte na spoustu emailů a možná k Vám Hvězdný anděl na mě nic neposlal.Budu moc ráda, když budete mít radu i pro mě. Přeji Vám hezký a příjemný den,
 
Dracizena
21.06.13
12:56
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sothis:
NAJDEŠ SVOU ÚRODU, AŽ ZÚRODNÍŠ, CO LEŽÍ LADEM... ***
KAŽDÝ OKAMŽIK JE SVĚTELNÝ A PROTO SE HO VŠÍMEJ... ***
NENÍ POZICE NA KRERÉ BYS NEMOHLA BÝT. ALE JSOU
PŘEKÁŽKY, KTERÝMI MUSÍŠ PROJÍT... ***
od Anděla Hvězdného, skrze Alena-AKS-***
 
Dracizena
21.06.13
13:08
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Javus:
TO NEVYSVĚTLITELNÉ SE DÁ VŽDY VYSVĚTLIT...
CO UPLAVALO, SE DÁ CHYTIT, KDYŽ NEBUDEŠ STÁT NA MÍSTĚ...
SMUTKEM SE ČISTÍ TĚLO OD KARMICKÉ NÁKAZY, KTEROU ŽENY VYSÁVAJÍ TOU NEPŘEKONATELNOU LÁSKOU Z MUŽŮ... PAK ROZCHOD O TO VÍCE BOLÍ A DÉLE
SE TĚLO Z TĚCHTO KARMICKÝCH USAZENIN REGENERUJE...
PŘEJI NOVÝ ZAČÁTEK, KTERÝ BUDE ŠŤASTNĚJŠÍ DNEŠNÍHO KONCE...
 
Dracizena
21.06.13
13:22
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Zdeničko:
NIKDO NEZNÁ TVÉ MANŽELSTVÍ LÉPE, JAK TY SAMA...
VÍCE TI PORADÍ TVÁ HVĚZDNÁ DIMENZE, TVÁ HVĚZDA,
Z OHNIVÉHO ZNAMENÍ...
JSI OHEŇ, PROTO NEPAL MOSTY...
NECHTĚJ VIDĚT STRAŠÁKA, KTERÝ JE Z OHNĚ/ze zloby vyhmotněný/...
OVLÁDEJ SVOU LVÍ OHNIVOU TOUHU, ABY TĚ MANŽEL SVOU
OHNIVOU STŘELOU NEZRAŇOVAL... /slovně/
OHEŇ NESMÍ PROVOKOVAT OHNIŠTĚ, PAK VYROSTE POŽÁR... /z vašich ohn.znamení/
 
Jana H.
22.06.13
16:53
Nereg.

IP: 194.228.223.*
Dobrý den, chtěla bych vědět, co mi život přinese v lásce. Jsem vdaná, s manželem máme 1 dítě, vztah je relativně v pořádku, ale po citové stránce velmi strádám. Jsem ve znamení Raka a manžel je Vodnář. Neumí mi dát najevo své city a mám pocit, že začínám uvadat. Chybí mi opora a pocit, že mě někdo miluje a že jsem tu na světě pro někoho. Nemám pocit, že by manžel byl na světě jen pro mě. Nyní jsem poznala někoho, kdo je pro mne vysněným partnerem, ale bohužel je také ženatý a ani jeden z nás bychom nebyli schopni opustit zázemí, které máme. Sám mi však řekl, že kdyby byl sám, tak by do vztahu se mnou určitě šel. Mám pocit, že k sobě patříme a život s ním by mne naplnil, známe se půl roku. Co byste mi poradila? Děkuji za odpověd.
 
Dracizena
22.06.13
22:59
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Janičko, vidím kolem Tebe bledě modrou auru. Je to krásná barvička, ale chybí Ti ještě odstíny sytější modré... Hmotni ji kolem sebe prostou představou a jednou Tě Tvé energické pole odvede ke štěstí...
V této své cestě nechtěj nikým radit. Jen Ty si ručíš za svůj život. Manželství je o přátelství, ne o lásce. Láska trvá krátce a pak dáváme lásku dětem...
LÁSKA/laso/ je ve skutečnosti LASO, které když začne oba škrtit, je po lásce...
Téměř každé manželství není po letech naplněné a proto se hledá láska jinde...
 
draculka
23.06.13
07:44
Nereg.

IP: 212.79.105.*
Dobré ráno,chtěla bych se zeptát na moji budoucnost,jestli se konečně pohnu z míst,kde momentálně žiji,ale začíná mě to táhnout tam,kde bydlí mí rodiče a sourozenci. Děkuji
 
nada3
23.06.13
13:05
Reg. před 2016

Dobrý den drací ženo, zavítala jsem na tyto stránky a zaujalo mě, co píšete. Už jsem četla knihu tajemství, a vím, že stále pochybuju a mám strachy, nevěřím si, ani v životě, v lásce, která není, ani jako matka. Měla jsem práci, studuji, chtěla bych něco dokázat, ale zase jsem na začátku, bez práce s velkým strachem z budoucnosti. Vím, že mnoho věcí jsem si zavinila sama, to je ta moje povaha výbušná. Můžu něco udělat, aby se vše změnilo, ustálilo a navedlo mě k tomu, k čemu jsem určená?? POřád mám pocit, že začínám a zase padám. Určitě začnu AMENOVAT jak radíte a co dál? nar.30.7 1974 Děkuji moc Nada
 
Chukwu
23.06.13
15:29
Nereg.

IP: 77.117.247.*
Dnes som mala cudny sen ja ich mavam hodne cudne a zive boli sme v nejakom skleniku kde sme Mali ist dole a vyjst Von nevedeli sme ale kam tie dvere idu a ja som neverila ze sa da ist Len dole ze musi byt aj cesta hore tak sme sa splhali vyssie a vyssie az sme uvideli jasnu modru oblohu a sedeli sme na kopci na zelenej Luke a vdaka mne so Mnou aj vela inych ludi islo hore az som zacala tlieskat a Potom som behala po stromoch este s niekym ako by som bola vevericka ;) druhy sen Bol trochu Viac tajomny bola som na operacii kde asi zo Mna vybrali vajicka a Dali ich do kozy aby sa tam narodilo dieta a Potom chceli aby som to zobrala ja som povedala ze sa kozy nedotknem v zivote to iste hovorim aj muzovi ked vari s kozacinou ze ja sa Toho nedotknem lebo to smrdi a este v Tom sne som rozmyslala ved to dieta bude smrdiet od tej kozy ked v nej bude rast ;( tak neviem co to tak Mohlo znamenat este raz pekny vikend a prepac ze ti zas pisem ale mam pocit ze si jediny clovek ktory mi vie vysvetlit taketo veci a trochu ma viest.Dakujem Chukwu
 
Sothis
24.06.13
09:00
Reg. před 2016

pro Dracizena - moc děkuji paní Alenko za Vaši zprávu. Pochopila jsem, nicméně mám na Vás prosbičku, chtěla bych se s Vámi poradit, ale nechci to psát na veřejné forum. Můžete mi prosím napsat na tento můj email: veronica.129@email.cz
Moc děkuji.
 
lewe
26.06.13
10:41
Nereg.

IP: 46.23.50.*
Ahoj Dracizena, tak jsem tu zase.. Zdál se mi sen a já nevím, co si o tom mám myslet. Šla jsem zrovna domů a najednou potkala svého bývalého přítele s nějakou holkou. Pozdravila jsem ho, on odpověděl a měl radost, že jsem pozdravila první. Pak jelo auto, chytnul tu holu za ruku, aby uhnuli, myslela jsem, že už jde pryč, ale mě chytnul za ruku taky. Pak šla ta holka pryč a my jsme zůstali spolu, povídali si a tak. Pak mě chytnul do náruče a políbil, prý aby věděl, jestli mě pořád miluje. Stalo se to potom, co jsem mu zrovna vyprávěla o jednom malířovi (ptal se mě na to a tak jsem mu řekla, že má úžasné obrazy). Potom mě vzal opět za ruku a šli jsme se sami projít. Byli jsme spolu a povídali si, občas se jen tak vyfotili a pak tam přišli nějaké holky. Chtěly se s ním taky vyfotit a tak jsem to udělala a chtěla už jít pryč a nerušit je, ale on nechtěl, abych šla, chtěl, abych tam zůstala. A pak ten sen skončil. Nerozumím tomu.. Když se někde potkáme, tak mě nepozdraví, čeká až pozdravím já jeho. Ale vím, že mu vadí, když jsem někde se svýma kamarádama, né kamarádkami. Jsem tvrdohlavá a nezdrvím, takže nakonec vždycky on pozdraví mě, i když čeká, až to udělám já. Poradíš, co ten sen znamená?
 
Petanyska
26.06.13
22:25
Nereg.

IP: 88.101.106.*
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat zda budeme s přítelem do budoucna spolu, v sobotu 29.6. spolu budeme pět let.Překonali jsme spolu plno překážek a mám pocit že některé z nich náš vztah velmi posílily.Velmi bych si přála zda má náš vztah naději i do budoucna. A ještě mám jednu otázku velmi mě baví zpívat,když zpívám žiju cítím se výjměčně a krásně.Jenomže si sebou nejsem pořád jistá zda mám ty správné předpoklady i když mě moje učitelka zpěvu podporuje, chtěla bych se zeptat zda je možné že zpěv bude jednou mým povoláním.

Petra: 21.5. 1994
Michal: 21.2. 1991
 
Lexiel
27.06.13
16:01
Reg. před 2016

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat ještě na jednoho muže. Vstoupil mi do života a mám dojem, že je temný a jeho úmysly jsou nečisté. Pokušení je velké a on je zasnouben, ale stejně ho přitahuji. Je štír 3.11.1975 a já kozoroh 12.1.1987. Poznali jsme se už před sedmi lety, ale myslím, že si to nepamatuje. Důležité je, že potřebuji vědět, v co se situace s ním vyvine. Jaká jsou rizika a čeho se vyvarovat.

Hezký den
 
Dracizena
30.06.13
12:18
Nereg.

IP: 213.151.77.*
LEXIEL... proč se ptáš, když to víš... je temný,úmysli nečisté, je ženatý... co více chceš vědět?
 
Dracizena
30.06.13
12:25
Nereg.

IP: 213.151.77.*
LEWE... toto není sen pro mne... tento sen je jen pro Tvé povšimnutí se, svých planých energií v myšlenkových tocích... Nauč se čistit myšlenky a pak Anděl jménem Sen Ti pošle sen důležitý, s kterým opravíš svou budoucnost...
 
Dracizena
30.06.13
12:32
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Sothis... najdi si mně na lidech pod tímto jménem.kdo hledá najde...
 
Dracizena
30.06.13
12:42
Nereg.

IP: 213.151.77.*
NAĎO... stojíš na duchovním PRAHU a to je stav, kdy sebe sleduješ a Ty se už sleduješ...

ÁMENUJ JAKO O ZÁVOD. DOHONÍŠ,
CO TĚ VĚKY HLEDÁ...

NEUTÍKEJ OD NESNESITELNÝCH LIDÍ,
DOKUD SE S TEBOU NESNESOU...

ROZTÁČEJ VNĚJČÍ TĚLO, KTERÉ
ZÁKONITĚ ROZTOČÍ, I TO VNITŘNÍ...
 
Dracizena
30.06.13
13:07
Nereg.

IP: 213.151.77.*
DRÁKULKO... člověk je obklopen třemi základními kruhy...
ten vnější, ten nese to lidské štěstí a mnozí ho vnímají, ale neumí do něj vejít, ani snově...
Ten vnitřní kruh, ten je z materiálních vibrací a tlačí se na člověka, jako tvrdá skála, je sevřen... a pak tělo bolí, není nálada, člověk je otrávený z každého, i kolem jdoucího...
Ten prostřední je UZLÍKEM, je Tvým Duchem a kdo jím projde s úctou k bližnímu, bude mít jasnozřivé vnímání...
VYJDI ZE SVÝCH TEMNÝCH STÍNŮ A VEJDI DO ROZSVÍCENÝCH KUŽELŮ...
Je to důležitá terapie...
Dělej si vize, že na stropě máš 3 bíle svítící světla a 3 černě svítící a 3 svítí duhově... Jeden den vyjdi ze sebe a procházej pod bílými světelnými sloupy... druhý den pod barevnými, jako když si stoupneš do duhy a třetí den pod černými kužely a vyciťuj stav na kůži...
Můžeš projít těmito světly i v jeden moment, ale pomalu a s citem a s ochranou slova ámenovacího na rtech... určitě mi napiš na meil své pocity... oni budou velmi citlivé...
Tato terapie je důležitá pro každého, kdo ví, že musí změnit své kroky...
Budu s Tebou při této terapii, ale i s každým, kdo do ní vstoupí s pocitem... pomož mi Duchu-AKS-... a kdo je Duch? Jen mé aurické ruce ze světla slunečního, kde si podává ruku bílé světlo s černým a spojuje je uzlíček barevný...
 
Viktor791
03.07.13
02:29
Nereg.

IP: 81.200.55.*
Milá Dracizeno. Právě procházím těžkým obdobím. Opouští mě žena se 2ma dětmi a mě padl na hlavu dluh a samota v cizím městě. Prosím, rád bych věděl, jestli se se ženou k sobě někdy vrátíme, nebo jak to všechno vlastně dopadne. Pokud by bylo možno odpovědět na mail můj mail je viktor791@centrum.cz. Díky za odpověď.
 
Dracizena
03.07.13
11:30
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Viktore... je mi líto, ale já nevěštím budoucnost... protože tu lepší budoucnost si každý hmotní ve své rozumové místnosti sám se svou dimenzí...
A když cítím, že bys myšlenkově nedokázal dělat změny, neodpovím, protože bych Tvou budoucnost musela vyčíst z Tvých minulých životů a tam jsi zůstával sám... proto dělej změny, aby se neopakovalo to, co ve Tvých minulých životech... Hledej své chyby a volej do hvězd, aby tyto trhliny byly opraveny... Hvězdné dimenze jsou živější, jak si myslíš...
Vím, že nejsi jen tím zvědavcem který se mně chce ze srandy ptát a proto Ti na dálku pomohu srovnat rodinnou zónu... a časem uvidíš...

NEODPOVÍDÁM NA TÉMA, MÁ BUDOCNOST... MOHU JEN PORADIT, JAK SI POSTAVIT CESTU DO SVÉ BUDOUCNOSTI... a o tom jsem zde na věštírně už rozsáhle popisovala...
 
Viktor791
03.07.13
12:16
Nereg.

IP: 81.200.55.*
Milá Dracizeno.
Díky za odpověď a doufám, že časem pochopím i obsah. Přeji hodně štěstí.
Se srdečným pozdravem Viktor
 
Jozefina
29.08.13
18:12
Nereg.

IP: 78.102.132.*
Dobrý den! Máme s přítelem už dvouletý vztah a už asi rok mluvíme o svatbě, ale zůstává to jen u keců. Zajímá mě jestli v blízké budoucnosti (třeba na budoucí rok)mě požádá o ruku nebo budeme mít svatbu. Jak to u nás vidíte? A jestli zvládnu bakaláře, státnice a školu příští rok.
Předem děkuji!

Já: 13.08.1991
On: 05.09.1986
 
JUDITH
29.08.13
20:18
Nereg.

IP: 212.79.105.*
Chtěla bych se zeptat na budoucnost mě i dcery . Mě co se týče zdraví,lásky a peněz děkuji a dceři co jí bude čekat ve škole a tak.

Judita 20.5.1980
Justína 10.8.2000
DĚKUJI
 
JUDITH
29.08.13
20:18
Nereg.

IP: 212.79.105.*
Chtěla bych se zeptat na budoucnost mě i dcery . Mě co se týče zdraví,lásky a peněz děkuji a dceři co jí bude čekat ve škole a tak.

Judita 20.5.1980
Justína 10.8.2000
DĚKUJI
 
kacka51
30.08.13
10:49
Reg. před 2016

aho jmenuju se kacka a chtěla bych vědět vědět jestli se můj milí do mě zamyluje a vezmemese. jmenuje se slávek
 
anastasie75
01.09.13
17:17
Reg. před 2016

Dobrý den,chtěla jsem Vás poprosit o výklad.Chtěla bych zlepšit náš vztah,ale nevím jak.Poradíte mi prosím.Dana
 
Vaneskaa
02.09.13
16:09
Reg. před 2016

Dobrý den chtěla bych se zeptat, na Budoucnost 7.6.1996 děkuji
 
wasa
10.09.13
21:32
Reg. před 2016

Dobrý večer,
děkuji Vám moc za odpověď,
s pozdravem Wasa
 
Čendaa
13.09.13
16:31
Nereg.

IP: 78.45.123.*
Ahoj, je mi 19 let a bohužel musím přiznat že se trápím i když vím že je mnoho lidí kteří se trápí víc než já... Z mého okolí vím že jsem jednoduchý člověk nebo tak aspoň na mnohé působím, bude to možná i tím že od svých 14 let hulím trávu,cigarety občas se napiju a poslední dobou zjišťuji že to není pro mne dobré a pro mé okolí a blízké taky ne.Chci se změnit ale není to tak jednoduché... nevím co pro to mám přesně udělat a bojím se o svou budoucnost... včera jsem se štěstím odmaturoval a večer se mi zdály hodně divné sny, které byly jako živé... když jsem se probudil něco před třetí ráno cítil jsem se jako bych byl někým nebo něčím sledován a cítil jsem strach. Zvědavost mne táhla po bádání zde na net a dovedlo mne to až sem... pokud mi odpovíš budu rád :)
 
DRACIZENA
13.09.13
21:10
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Viktore... na koho se zaměřím, tomu rovnám rozházené, zacuchané, energie a to jsou ty překážky, které nedovolují porozumět druhému...
Já Ti poslala nějakou skladbu písmenek/odpověď/ a to je druh živého vibračního toku, který se časem postará o otevření, o vyjasnění Tvých smyslů...
Vím, že porozumíš, až nějaké ty Tvé překážky můj Duch/má síla vůle/ odtlačí... Vím o Tobě a to je důležité... Ahoj...
 
evakub
23.09.13
11:44
Nereg.

IP: 85.119.88.*
Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o výklad vztahu
Budeme spolu někdy žít ve společné domácnosti?
Eva 16.12.1957, Zdeněk 3.12.1955
Děkuji Eva
 
Sueee
23.09.13
21:10
Reg. před 2016

Dobrý den, chtěla jsem Vás poprosit, řekla by jste mi jak to bude v následné době se změnami v mém životě? Zda už vše špatné skončilo, zajímá mě jaký je můj osud v nejbližších pár měsících či týdnech a nebo i dnech. Krásný večer a děkuji :)))) Zuzana A. 25.1.1989
 
petronek
24.09.13
21:23
Nereg.

IP: 95.173.86.*
Dobrý večer,byla by tam prosim vás odpověd aj pro mě?Chtěla bych se zeptat,jestli se nám podaří ještě miminko... děkuji moc za odpověd... Martina(3.5.1971) a Petr(23.1.1974)
 
petronek
24.09.13
21:23
Nereg.

IP: 95.173.86.*
Dobrý večer,byla by tam prosim vás odpověd aj pro mě?Chtěla bych se zeptat,jestli se nám podaří ještě miminko... děkuji moc za odpověd... Martina(3.5.1971) a Petr(23.1.1974)
 
Pavlina
25.09.13
20:05
Nereg.

IP: 83.208.38.*
Dobry vecer... ja vlastne nechci obtezovat sama vidim,ze toho mate asi dost a nestihate:(..ale dnes,uplne nahodne jsem narazila na tyto stranky a myslim,ze je to znameni!..jsem dost nestastne zamilovana,sama si vykladam karty od ivy hunterove,delam kavu... avsak sama vse vidim zkreslene... vsugerovavam si to lepsi... MOC VAS PROSIM O RADU... jak to semnou bude..mam pritele,ktereho nemiluji,tri male deti... jsem nestastna a zkousim to drzet abych nerozbijela rodinu..mele jsem milence a zamilovala se... jak uz to byva,no... co uz!:(Jsem narozena 26.5.1984 a milenec 1.4.1977... on ma pritelkyni,nemiluje mne..asi... uz se nestykame,ale je mezi nami zvlastni pouto,silna chemie... citim to... POKUD MI ODPOVITE,BUDU VDECNA ZA JAKOUKOLI ODPOVED... JEN POTREBUJI VEDET,ZDA HO JEDNOU BUDU MIT,NEBO PRO MNE PROSTE NENI... STRASNE MOC DEKUJI... Paja
 
Malá
26.09.13
10:46
Nereg.

IP: 88.100.217.*
Dobrý den, bylo by možné položit otázku ohledně budoucnosti soukromě? Přes e-mail, například? :)
 
Evina
08.01.14
15:45
Reg.27.7.17

Dobrý den, mohu vás poprosit - uz nekolik let se mi nedari v lasce a vzdy, kdyz nekoho potkam, koho bych mohla milovat, chce me jen kratce a pak vyjde najevo, ze je zadany... najdu konecne i ja sve stesti? Dekuju moc
 
Pavlíček
08.01.14
22:01
Reg. před 2016

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat na budoucnost svého syna Zdenka 24.08.1981, má nějaké problémy v práci.Jestli to dopadne dobře a co ho čeká.Moc děkuji.
Jitka 13.04.1959
 
mmmmmmm
09.01.14
08:25
Nereg.

IP: 46.135.60.*
Dobry den, zajimalo by me, co me v zivote ceka. Resp. na poli vztahu se mi nejak porad nevede. Za odpoved predem dekuji.

milan 10.7.1981
 
Dracizena
09.01.14
23:41
Nereg.

IP: 213.151.77.*

ZDRAVÍM... KDO ČEKÁTE VĚŠTBU BUDOUCNOSTI OD DRAČÍŽENY, NEDOČKÁŠ SE, KDYŽ SI NENAPROGRAMUJEŠ DO ROZUMU SNAHU ZMĚNIT
MYŠLENÍ+CHOVÁNÍ +NÁVYKY +I STYKY...

NIKDY SE NEPTEJ NA BUDOUCNOST, KDYŽ TY SÁM A SAMA NEBUDEŠ DĚLAT SE SEBOU ZMĚNY.PAK VĚŠTBA TĚ STÁHNE, MÍSTO ABY VYTÁHLA.

MĚ SE LIDÉ MUSÍ PTÁT CO DĚLAT, ABY SE NEDĚLO TO A ONO...
ALE NEPTEJ SE MĚ CO TĚ ČEKÁ, KDYŽ ZMĚNY DĚLAT NEBUDEŠ... PAK SE TĚ SMŮLA BUDE DRŽET STÁLE ZA PATY...
SMŮLA JE ŽIVÁ ENERGIE A JE ŽIVĚJŠÍ JAK SÁM ČLOVĚK A PROTO, KDO DĚLÁ SE SEBOU ZMĚNY, SMŮLA SE HO PUSTÍ...
SMŮLA JE DUCH A VELICE OBTÍŽNÝ...


Odpovím jen krátce...
mmmmmm... co Tě čeká když budeš mít ruce stále svázané jako je máš?
NIC NOVÉHO A TO STARÉ SE BUDE OPAKOVAT...

PAVLÍČEK.Jituško, co syna čeká?
TO CO PROŽÍVÁ DNES, NA NĚJ BUDE ČÍHAT V DALŠÍCH LETECH...
když nezměníte pohled na život...
Naučte se oba komunikovat se ŽIVOTEM, je to váš osudový stín a ON čeká, kdy si ho aspoň Ty, zavoláš... je to Tvůj Anděl jménem Osud...
Modli se za syna a zkus mou modlitbu. Půjčím Ti ji, i s mou silovou vibrací... Začni ámenovat a budeš cítit sílu tohoto slova, potečou Ti slzy... opakuj toto slovo a před spaním určitě.
Tvá karma syna blokuje a proto ámenuj, pak budou změny...

EVINO... přečti si co zde na vláknech lidem píši a dočteš se, proč Ti štěstí uniká... nemohu se dlouze opakovat...
UNIKÁ TI ŠTĚSTÍ, UNIKÁ TI ENERGIE.
JE ČAS ZASTAVIT TO, COS MĚLA POSTAVIT UŽ DÁVNO...

MALÉ...
TVÁ BUDOUCNOST JE NEKONEČNÁ
A PROTO DNES NAJDI ZAČÁTEK,
ABY SE TI PŘÁNÍ NEVZDALOVALO... jsi léčivá forma... .

PAVLÍNA... Pavlínko snaž se volit správná slova... Píšeš, že jsi narazila na tyto stránky... Nediv se, že někde do něčeho pak narazíš.
každé slovo se zhmotňuje... Ani výklad z kávy se NEDĚLÁ, ale vyciťuj svého Anděla citu,jaký výklad Ti do rozumu servíruje.Pak budeš číst sedlinu dobře...
Nejdřív si dej do pořádku polarity a pak přemýšlej o chlapovi, ale nečekej na toho, který Tě nechce.Polarity máš rozházené...
Ten na koho se ptáš, je jen někdo, kdo měl na Tebe sáhnout a očistit Tě od určité stagnující energie, aby Tě jednou nebolela dlouhodobě hlava...
My lidé jsme sobě léčitelem, ale i v mileneckém spojení a když Tě druhý z toho něčeho vyléčí, tak ho Tvůj Anděl pošle pryč... Promluv si se svým Andělem Hvězdným, je má rada...

PETRONEK... Martinko, spíše si dej otázku, proč se vám to dítě NEDAŘÍ... Nic není náhoda...

SUEE...
Zuzanko, má odpověď je... změny+změny+změny a čti si zde ve vláknech, o jakých změnách píši...
PROČ ZAHRADNÍKOVI NEROSTE ÚRODA?
PROTOŽE JI NEPOHNOJIL A ŘÁDNĚ NEZALÉVAL
A TOBĚ MOŽNÁ I NĚKDO STÍNÍ... ÁMEM+ÁMEN+ÁMEN***... ámenuj... ***

 
Rosnicka2
10.01.14
21:50
Nereg.

IP: 78.45.136.*
Ahoj, mohu se Vas zeptat, zda me muz, do nehoz jsem zamilovana, chce? Zda mame spolecnou budoucnost? Dekuji moc
 
Alzbeta
11.01.14
00:09
Nereg.

IP: 82.145.208.*
Chtela jsem se zeptat na moji budoucnos ?
 
21markyza
13.01.14
13:20
Nereg.

IP: 194.228.20.*
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na svojí budoucnost,skrz karieru,zda mi půjde prodávání po barácích a zda s tím budu pokračovat,děkuji za odpoved ... já 13.10.1987 .. když tak odpověd prosím na 21markyza@seznam.cz a popřípadě teda sem ... děkuji
 
lobenka
09.04.14
21:49
Nereg.

IP: 37.48.42.*
dobrý večer. Moc bych se chtěla zeotat, jestli se už konečně vedle mě objeví ten pravý muž. Bude mi už 27 let, tak se bojím, jestli se ještě objeví a jestli vůbec budu mít děti :( Moc děkuji za odpověd... nar. 28.5.1987
 
josef gina
06.11.14
21:53
Nereg.

IP: 80.3.28.*
dobri vecer chtl bich vedet jkou budu mit budoucnost jeli si najdu zenu a jesli budu mit deti dekuju jesli se budu mit dobre
 
Dracizena
07.11.14
11:55
Nereg.

IP: 213.151.77.*
PRO KAŽDÉHO, KDO SE PTÁ NA SVOU BUDOUCNOST...

Zamysli se nad sebou, proč se na svou budoucnost ptáš.
Protože nejsi spokojený-á s přítomností a ani s minulostí...
Minulost + přítomnost + budoucnost je trojicí, je trojúhelníkem,
který je živou energií... a tento trojúhelník když si vyrovná svá ramena, pak tě čeká v budoucno to, co jsi včera prožil a prožila.
Proto dělej změny a tím rozbouráš stavbu tomuto svému karmickému trojúhelníku.A tím, budeš stavět nový a na silnějších základech...
Proč se ptáš na budoucnost, když minulost a přítomnost ti jasně ukazují, jaká budoucnost tě čeká, když nebudeš dělat změny...
Pokud budeš stále dělat stejné chyby, budeš žít ve stejné zóně a chybou např. je, že si nenajdeš jiné kamarády, že nejdeš mezi jiné lidi, že se nejdeš projít tam, kudy normálně nechodíš atd.
A z pohledu duchovního, volej si do hvězd pomoci, které sis nikdy nevolal-a a to je ta prvořadá změna...
Zkus to, jako jsem to zkusila já před mnoha lety.
Volala jsem do hvězd to, co mě zde stvořilo a pak to ke mě přišlo a změnilo život...
Neměla jsem špatný život, ale volala jsem tenkrát svého mimozemšťana, spíše ze srandy a bum a bác, ON přišel a dal mi druh světla a od té doby mám vědění a vím dopředu, co mám udělat, aby na mě negativní osud nespadl. A tím sobě i jiným stavím lepší budoucnost...
Ale nemohu se dřít za jiné lidi, ukazuji vám směr...
Jste to vy, kdo se musí propojit s hvězdnou energií a pak se ti změní život...
Když si ptáček nepostaví nové hnízdo, pak z toho starého mu vajíčka propadnou... a to samé se týká i tebe... štěstí uniká, protože nemáš postavenou novou zónu, nové hnízdo, novou auru s novými lidmi kolem sebe...
Pročítej si zde mé zvýrazněné věty a třeba jen představou se snaž spoji svůj konec se začátkem a ámenuj... pak má hvězdná bytost pomůže každému.
DRŽTE SE STŘÍBRNÉHO SVĚTLA,
ABY SE TI ŠTĚSTÍ VRÁTILO...
PROJDI BAREVNOU DUHOU A DÝCHEJ JI,
ABY SE TI TĚLO A MYŠLENÍ OKYSLIČILO...
AŽ PAK, K TOBĚ PŘISTOUPÍ ZLATÉ SVĚTLO,
KTERÝM JE ANDĚL TVÉHO ŠTĚSTÍ...
ON SE NEVOLÁ, ON PŘIJDE SÁM A K TĚM,
KTEŘÍ NESEDÍ DOMA A NETROUCHNIVÍ, JAKO TO DŘEVO...
ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN***S VÁMI SE VŠEMI***
 
anabela
26.04.15
10:10
Reg.2.1.23

dobry den,chcela by som vediet ako sa bude vyvijat moja buducnost,som anna nar.18.2.1956
 
Dracizena
26.04.15
16:27
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Anabel, žádnou změnu u Tebe nevidím, pokud Ty sama se nezměníš.
Co tím myslím? Choď tam, kam bys normálně nešla, dotýkej se toho, čeho by ses normálně nedotkla, ale vše si musíš uvědomovat, poslat to, jako elektrický výboj do smysluchtvivé místnosti, ve Tvém těle.
Začni po mém ámenovat a časem se ledy pohnou. nesmíš stagnovat, těchto lidí se andělé nevšimnou, nejsou vidět... Lidi musí auricky svítit, aby se nás shůry všimli a modlitba ámenovací umí rozsvítit lidské vyhaslé tělo... Tak do toho... ámen+ámen+ámen za Tebe a Tvé okolí***
 
Nicki
27.04.15
20:02
Nereg.

IP: 93.99.78.*
Krásná slova posíláš. Vskutku... plná energie. :-) Potřebovala bych jen radu nebo popostrčeníčko pro mé srdíčko. ! Přeji Ti nádherný den!
 
Nicki
27.04.15
20:02
Nereg.

IP: 93.99.78.*
Krásná slova posíláš. Vskutku... plná energie. :-) Potřebovala bych jen radu nebo popostrčeníčko pro mé srdíčko. ! Přeji Ti nádherný den!
 
Jozo
07.05.15
18:59
Nereg.

IP: 89.177.234.*
Ahoj, rád bych věděl co mě čeká v nejbližší době?
 
Dracizena
07.05.15
21:02
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Nicky... ÁMEN+ÁMEN+ÁMEN ZA TEBE A TVÉ OKOLÍ***
 
Dracizena
07.05.15
21:08
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Jozo, Ty to nevíš? Tak se podívej do včerejšků a to samé Tě čeká zítra, pokud sám nebudeš dělat změny... a Ty je hned, tak dělat nebudeš...
Ty se ptáš duchovna, co tě čeká zítra... jsi jako včelička, která si udělala pohodlí v úlu a ptá se své královny, kdy dostane med...
Bez práce nejsou koláče, že?
 
Izabela
12.05.15
20:59
Reg.9.5.22

Drahá Dracizeno,
čtu komentáře a jenom mě zajímalo, jestli mi něco odkazují andělíčky. Děkuji.
 
luisa75
12.05.15
22:03
Reg. před 2016

dobry vecer chtela bych se zeptat na svuj vstach ktery mam uz 7 let dost to mezi nama de dolu k vuli jeho povaze premislim o rozchode muzete mi poradit jak to bude dal dekuji.
 
luisa75
12.05.15
22:03
Reg. před 2016

dobry vecer chtela bych se zeptat na svuj vstach ktery mam uz 7 let dost to mezi nama de dolu k vuli jeho povaze premislim o rozchode muzete mi poradit jak to bude dal dekuji.
 
Lida
13.05.15
19:20
Nereg.

IP: 85.71.231.*
Potká mě ještě v životě láska?
 
Michaela 79
29.06.15
09:40
Nereg.

IP: 109.43.128.*
Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda budu mít druhé dítě nedávno jsem spontánně potratila povede se mi otěhotnět a donosit zdravé dítě děkuji za odpoved Michaela 79
 
Nikkyty
15.07.15
00:02
Reg. před 2016

Dobry vecer, rada bych se zeptala, zda li najdu zivotniho partnera a jestli mam zustat v soucastnem zamestnani nebo prijmout jine nabidky. Momentalne ziji v zahranici.Mnohokrat dekuji.

Veronika
04.05.1987
 
Dracizena
15.07.15
18:43
Nereg.

IP: 213.151.77.*
Izabel, už to, že Tě tato myšlenka napadla, tak se k Tvému myšlení Anděl blíží a co Ti vzkazuje? Vysleduj si ho sama, je to jednoduché... denně, než usneš, sleduj své myšlenky, sleduj sny a sleduj třeba i své prsty... Budou se hýbat aniž bys je Ty ovládala... i toto dělají andělé, aby si jich jejich člověk všiml... Časem Ti Anděl sám řekne, co Ti říci chce... Učím tomuto spojení a proto sleduj, co se bude dít... ahoj...
 
JARUNA
17.09.16
01:25
Reg.30.10.16

CHTĚLA BYCH VĚDĚT JESTLI JESTLI ZNOVU OTĚHOTNIM
 
JARUNA
17.09.16
01:26
Reg.30.10.16

CHTĚLA BYCH VĚDĚT JESTLI JESTLI ZNOVU OTĚHOTNIM
 
samanta
04.10.16
18:49
Reg.19.4.17

dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda se ke mně vrátí můj přítel, který mě kvůli jiné ženě opustil, a zda mě začne opět milovat, máme spolu ročního chlapečka, a těžce to nesu, děkuji.
 
katarina73
04.10.16
19:13
Reg.10.9.16

Dobrý večer chtěla bych se zeptat jaká mě čeká budoucnost.
 
škorpion
07.10.16
01:49
Reg.23.11.17

Dobrý večer, potrebovala by som priblížiť vzťah medzi priateľom a mnou, môj dátum narodenia 19.11.1960 a jeho 10.5.1960.ĎAkujem
 
divoška
08.10.16
16:32
Reg.23.3.17

Nová láska mi vlétla do života jako dravá řeka,vydrží nám i přesto že je mnohem mladší?
 
ERIKA
17.11.16
14:02
Nereg.

IP: 194.228.11.*
Ahoj chtěla bych se zeptat na svou budoucnost už me hodne dlouho trapí láska se Šimonem nevím co si o tom mám myslet a co si on mysli o mě a chci se vás zeptat na svou budoucnost snim. Děkuji
ERIKA: 7.2.2003
ŠIMON: 6.1.1998
 
luisa75
17.12.16
02:03
Reg. před 2016

chtela bych se zeptat na svoji budouctnost dekuji 26.12 75
 
luisa75
17.12.16
02:03
Reg. před 2016

chtela bych se zeptat na svoji budouctnost dekuji 26.12 75
 
Eduska
19.07.17
23:13
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý večer ja se chci zeptat na jestli budu mít nějaký vztah v nejbližší době
 
Kamík
20.08.17
22:03
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli najdu nekdy jak se rika "Toho praveho" uz delsi dobu mam proste strasnou smulu na muze a nanachazim tu dusi, ktera mi je souzena a mam obavy, ze to tak zustane. Zmeni se neco? A navic k tomu koncim v praci a zacnu v jine a nevim jesti je to dano osudem spravne.

Dekuji 27.10.1989
 
Alexandrine
14.06.18
15:23
Reg.14.6.18

Dobrý den, řízením osudu mám dva byty. Jeden ve kterém bydlím a druhý jsem zdědila. Nyní stojím před rozhodnutím, do kterého se přestěhovat. Zůstat ve větším nebo jít do menšího? Záleží také na zdraví mého manžela. Je nemocný a zhoršení jeho stavu se dá předpokládat. Opravdu nevím, jak se rozhodnout. Můžete něco vidět v budoucnosti? Děkuji.
 
janinka
14.06.18
18:52
Nereg.

IP: 188.175.35.*
Dobrý den Dracizeno, mohla bych poprosit co vidíte u mne?14.9.1967... ... rok změn a změny jsou... dříve materialistka jen a nyní.letos jsem odpustila a něco se změnilo a jakoby se otevřely nějaké dveře... .plánuji i regresi protože cítím že ji potřebuji... změnit staré vzorce a přeprogramovat je... Moc děkuji
 
dulik
22.06.18
19:13
Nereg.

IP: 79.98.157.*
... objeví se v mém srdci ještě někdo další, koho budu milovat? Zklamání po tolika letech se mi nedaří vymanit... chtěla bych se od všeho už odstřihnout... ale nějak mi to nejde... .
 
Aldi
22.06.18
21:22
Nereg.

IP: 217.149.161.*
Dobry vecer rada by som vedela či sa mi splni sen o hojnosti financii a dobreho zdravia ... dakujem
 
Danavi
23.06.18
19:02
Nereg.

IP: 185.186.161.*
Dobrý večer. Prosím o nahlédnutí do mojí budoucnosti. Můj život se rozsypal a potřebuji si ho poskládat znovu a lépe. S manželem se rozvádíme, jsem zamilovaná do muže, který se chová jako můj stín- když jdu za ním utíká mi, když odcházím já, přibližuje se. Nevím jak se budou věci odvíjet v práci a jak se bude dařit dcerám. Moc prosím o odpověď, protože už dlouho přešlapuji na místě a nevím kudy dál.
Dana 4.3.1976
 
Roman 23.5. 1970
01.07.18
20:27
Nereg.

IP: 78.102.203.*
Dobrý večer strašně rád bych se zeptal na to , zdali po mých odsloužených letech v uniformě a jednom prohřešku , za který jsem zaplatil se dočkám vyplácení renty. Pro uniformu jsem žil a moje práce mi byla nade vše. Jedna chyba a vše se zhoutilo. Dále by jsem chtěl znát zdali se mým dcerám v životě povede dobře , jsou to bezvadné a hodné holky. Děkuji moc.
 
Roman 23.5. 1970
01.07.18
20:29
Nereg.

IP: 78.102.203.*
Dobrý večer strašně rád bych se zeptal na to , zdali po mých odsloužených letech v uniformě a jednom prohřešku , za který jsem zaplatil se dočkám vyplácení renty. Pro uniformu jsem žil a moje práce mi byla nade vše. Jedna chyba a vše se zhoutilo. Dále by jsem chtěl znát zdali se mým dcerám v životě povede dobře , jsou to bezvadné a hodné holky. Děkuji moc.
 
Jiřina
03.07.18
18:18
Reg.22.8.18

Dobrý den prosím najdu ,nebo potkám v mém životě lásku , štěstí... již dlouho jsem sama .. děkuji moc..Jiřina
 
Jiřina
03.07.18
18:22
Reg.22.8.18

Omlouvám se ale nedala jsem datum narození..20.3.1951 děkuji Jiřina
 
Aja1
03.07.18
23:08
Reg.12.12.16

Dobrý večer,chtěla bych se zeptat na svou budoucnost.
Předem děkuji.
Datum narození: 12.3.1958
 
renatka
13.09.18
11:28
Reg.10.8.18

Dobry den ja bych se chtela zeptat na buducnost mam 2 deti a ci budeme bydlet ve vlasynym ?tet bydlime v podnajme 28.8.1992 dakuji
 
DanaPy
20.07.19
13:04
Nereg.

IP: 93.153.72.*
Dobrý den, prosím,zajímalo by mě,zda v srpnu udělám zaverecky na řidičák.Momentalne mám 3 děti a strašně moc to potrebuji zkrze školku,školu a práci.Bydlime na vesnici a spoje minimální.
 
DanaPy
20.07.19
13:06
Nereg.

IP: 93.153.72.*
Zapomněla jsem datum narození 14.3.1992
 
Alena Jančaříková
21.07.19
17:15
Nereg.

IP: 81.161.72.*
Dobrý den,už jsem se jednou ptala na svou budoucnost(3.7.2018),ale žádné odpovědi jsem se nedočkala.Tak bych se chtěla zeptat znovu:co mě čeká v blízké budoucnosti?Datum narození: 12.3.1958.
 
Lucik
11.08.19
12:59
Nereg.

IP: 188.134.184.*
DOBRÝ den chtěla sem se zeptat jestli budu Mít dite a budoucího partnera
 
Lucik
11.08.19
13:00
Nereg.

IP: 188.134.184.*
Sem narozena 19.2.1991
 
jaja58
12.08.19
09:39
Nereg.

IP: 89.144.214.*
vrati se moje laska.dekuji moc
 
Natali
02.09.19
15:30
Nereg.

IP: 89.102.205.*
Chtěla bych vědět kdy budu mít kluka.
 
Natali
02.09.19
15:30
Nereg.

IP: 89.102.205.*
Chtěla bych vědět kdy budu mít kluka.
 
Rakonama
06.09.19
14:48
Nereg.

IP: 88.101.184.*
AHOJ,POTŘEBUJI POMOCT, KDYSI SEM MĚLA SCHOPNOST VĚDĚT CO KDY SE STANE,SICE ŠLO O PÁR SEKUND PŘEDEM ALE I TAK, PAK SEM MĚLA I VĚŠTECKÉ SNY, NEBO SNY O DĚSIVÝCH UPÍRECH..A MOHLA OVLIVŇOVAT POČASÍ(NEHODLÁM TO ROZEBÍRAT,PROSTĚ MOHLA), NYNÍ MI PŘIJDE, ŽE O TYHLE SCHOPNOSTI PŘICHÁZÍM, CO MÁM DĚLAT?
 
23
30.09.19
19:35
Nereg.

IP: 213.168.179.*
Dobrý den, chci se svěřit. Mám závislého syna a trápím se tím, teď spolu nejsme v kontaktu, ale myslím na něj a v koutku duše věřím, že to zvládne, a jednou bude tato etapa za ním. Nechci aby jeho problémy semlely naši rodinu. Pochybnosti, pocity viny, smutku, ty budou stále. Děkuji za možnost se vypsat. A všem pisatelům přeji jen to dobré.
 
23
30.09.19
19:36
Nereg.

IP: 213.168.179.*
Dobrý den, chci se svěřit. Mám závislého syna a trápím se tím, teď spolu nejsme v kontaktu, ale myslím na něj a v koutku duše věřím, že to zvládne, a jednou bude tato etapa za ním. Nechci aby jeho problémy semlely naši rodinu. Pochybnosti, pocity viny, smutku, ty budou stále. Děkuji za možnost se vypsat. A všem pisatelům přeji jen to dobré.
 
Karolina123
18.03.20
21:20
Nereg.

IP: 193.165.237.*
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jakou profesi budu jednou v životě vykonávat. A jestli najdu v životě pravou lásku, popřípadě kdy. Předem děkuji za odpověď.
 
alena
31.03.20
17:16
Nereg.

IP: 188.175.156.*
co me ceka v budoucnu
 
Lucik
06.04.20
17:02
Nereg.

IP: 188.134.184.*
Dobrý den chtela bych se optat jestli přijde nakej partner a budu Mít deti dekuji je me 29
 
DANCEK22@seznam.cz
15.09.20
23:01
Nereg.

IP: 194.228.11.*
Dobry vecer chci se zeptat na svoji budoucnost.Najdu pravou lasku? Dekuji
 
Andrea Mirgova
05.10.20
23:51
Nereg.

IP: 85.70.240.*
Dobrý večer prosím o výklad budoucnosti. Mám 2 syny a jsme natom spritelem finančně špatně. Prosím o výklad jak to snama do budoucna. 9. 5.1990.Andrea Michal 19.5.1989
 
Zdr&amp;amp;#241;ka
06.10.20
21:21
Nereg.

IP: 93.185.58.*
Prosím, chci vědět, zda-li zůstanu v práci, kde momentálně jsem.? Děkuji😘💕
 
Harpa
07.10.20
19:52
Reg.6.10.20

Zdravím, ráda bych se chtěla zeptat zda se zbavím všech dluhů.Hodně mě trápí. A ještě druhou otázku a velké přání.Jestli se mnou vydrží můj přítel Honza a bude mě mít stále rád.
Děkuji.
 
Vladimir
08.10.20
00:19
Nereg.

IP: 90.244.106.*
dobry den chtel bych se zeptat na should budoucnost ohledne vstahu rodiny a co mne potka dekuji
 
H.
08.10.20
05:35
Nereg.

IP: 73.178.120.*
Vsichni se na neco ptame a zadna odpoved aspon je ale videt,ze kazdy ma nakou starost tak vazeni hlavu vzhuru, vsechno dobre dopadne ,ve finale zjistime,ze jsme se kolikrat trapili hovadinou. Teda pokud to neni smrt ditete
 
maria
09.10.20
00:32
Nereg.

IP: 91.114.195.*
Čaká ma súd opäť 10 ročného syna ktorého môžete nechcú zveriť chcela by som vedieť ako to dopadne či ako jedy vôbec budem medzi zasa zo synom spolu. prípadne poradiť čo zo živou ton ďalej som zúfalá. Dakujem
 
Poustevnice
15.10.20
18:37
Reg.17.7.21

Milá Maria,
ANO, karty hovoří jasně, že budete mít na soudu veliké štěstí a dopadne to pro vás dobře. Nezapomínejte, že děti od cca 10ti let mají možnost se vyjádřit sami, s kým chtějí být a k jejich názoru musí být přihlédnuto.
Tak držím palce.
Zdraví P.
 
Samanta
15.03.21
22:13
Nereg.

IP: 178.255.168.*
Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli do budoucna půjdu do Turecka a a jestli se mi splni přání že nebudu mít děti a svatbu děkuji za odpověď
 
Sona v
16.03.21
10:24
Nereg.

IP: 85.28.75.*
Dobrý deň chcela by som sa spýtať či budem mať ďalšie dieťa s manželom , on totiž nemá záujem vôbec!! Hovorí ze uš vôbec nechce..A či má ma rat, alebo či má nepodvaza .mám totiž podozrenie, sme spolu už 20 rokov.
 
Sona v
16.03.21
10:24
Nereg.

IP: 85.28.75.*
Dobrý deň chcela by som sa spýtať či budem mať ďalšie dieťa s manželom , on totiž nemá záujem vôbec!! Hovorí ze uš vôbec nechce..A či má ma rat, alebo či má nepodvaza .mám totiž podozrenie, sme spolu už 20 rokov.
 
aja1
16.03.21
13:53
Nereg.

IP: 81.161.69.*
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svou budoucnost ohledně zdraví. Mám nějaké zdravotní problémy. Tak se ptám, jak to vidíte? Předem děkuji za odpověď.
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Týdenní horoskop
Váš horoskop pro aktuální týden.
více...
Hodiny smrti
Zajímá vás, jaký čas vám byl na tomto světě vyměřen? Zjistěte si svůj předpovězený čas.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)