For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je sobota, 31.7.2021
Svátek slaví Ignác, zítra Oskar.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 31.7.2021
Svátek slaví Ignác, zítra Oskar.
Fórum:

Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Láska-paní Poustevnice

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Láska-paní Poustevnice

Gabula
28.09.20
19:20

Dobrý den, najdu k sobě blízkou duši, která mě bude mít ráda.
V životě jsem ještě neměla pořádný vztah, vždycky mě chlapi odkopli a bojím se, že zůstanu sama a ani neměla dítě. Děkuji. Gábina, blíženec, 1989

Poustevnice
28.09.20
20:07

Dobrý večer,
Ano, čeká vás poměrně dlouhodobý vztah, je tam i stěhování a spokojenost. Později nějaké stále se opakující hádky, zřejmě děláte pořád stejnou chybu a chodíte se stejným typem mužů... .Dítě ANO, ale zdá se, že ho vychovávat budete sama.
Víte, v dnešní době, kdy se rozvádí téměř 50 % sezdaných párů, o těch nesezdaných nemáme statistiku, to ani karty nedovedou zařídit, aby to bylo do "skonání věků"... .
Zkuste porovnat jednotlivé předchozí známosti, jestli to bylo stejné a v čem... .
Mějte se hezky a nezoufejte, určitě přijdete na to, co děláte špatně.
Zdraví P.

Gabula
28.09.20
20:14

Dobrý večer, děkuji za bleskovou odpověď. Vím to přesně, kde je chyba.
Jako malá jsem trpěla nedostatečností, pak se to semnou táhlo a bojovala jsem se sebehodnotou, taky pociťuji za špatný vztah k otci, kdy mě často kritizoval, dělá to i dnes, za nic mě nepochválil, a úplně stejně se chovali ke mě mí partneři, tak nevím, co mám udělat ve vztahu k sobě, abych přestala zrcadlit něco, na jehož základě jsou muži ke mně bez úcty.

Gabula
28.09.20
20:16

A ještě jsem se chtěla doptat, na kdy ten vztah vidíte, myslím za jak dlouho, děkuji ...

« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Osobnost podle zvěrokruhu
Vliv znamení na rysy naší osobnosti.
více...
Koláček štěstí
Nechte se inspirovat tajemnou věštbou z koláčku.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...

Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)