For english version go to: Magizzle.com
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
POZOR! Naše výklady nemusí fungovat podle očekávání, pokud máte ve svém prohlížeči blokované reklamy.
Stránka byla upravena programem, kterým blokujete reklamy. Chcete-li mít jistotu, že vaše věštba nebude nijak ovlivněna, vypněte prosím blokování reklamy našeho webu.
Více informací zde.
Dnes je neděle, 14.8.2022
Svátek slaví Alan, zítra Hana.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je neděle, 14.8.2022
Svátek slaví Alan, zítra Hana.Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Pyramida Venuše
Předpovědi lásky a přátelství na základě náhody.
více...
facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:Když budeš něco chtít velmi silně, bude Vesmír tvému přání nápomocen.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mé tajemství nebude odhaleno. ”


Myšlenky moudrých

Neznámý autor

Máme dvě uši, ale jen jedna ústa, abychom více slyšeli než mluvili.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes or No Tarotzpět

Křižovatka...

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Křižovatka...

Flíček
15.04.10
13:58
Reg. před 2016

Ahoj, nevím jaké kroky mě vedli se zaregistrovat na tyto stránky. Asi skutečnost, že už opravdu nevím, jak dál. Jsou to asi 3 roky, kdy jsem se seznámila s nynějším přítelem. 2 roky jsme spolu existovali jen jako kamarádi, trávili jsme spolu víkendy, máme společné zájmy, bavil nás spolu sex... bohužel já do toho zapojila i city a byl problém. On mě stále bral jako kamarádku, tak jsem to sama skončila. Bez sebe jsme vydrželi asi jen měsíc, vrátili se k sobě už jako partneři. Při různých společných hovorech z něho vypadlo, že nikdy nezažil oboustranou zamilovanost, a že v ní nevěří. Má mě rád, to ano, ale spokojený taky není. On se jednou jedinkrát skutečně zamiloval, ale ona ho opustila a od té doby prý nemůže nalézt lásku. Ráda bych mu nějak pomohla, aby konečně dotyčnou pustil ze srdíčka a začal konečně žít... Náš vztah není špatný, ale není naplno kvůli dotyčné lásce z jeho mladých let. Jak ho přesvědčit, že ona není jediná na světě? Asi je tenhle vzkaz trochu nesrozumitelný, ale nějak nevím přesně, jak to všechno formulovat. Děkuji za pomoc.
 
Theodor
15.04.10
19:24
Reg. před 2016

Ahoj Flíčku... snažím se najít slova, která by kreslila růžovou budoucnost, ale kamkoliv se podívám, jakékoliv vlákno, které projdu... nevede tam, kam by sis přála...

... možná ale přeci jen naději vidím... možná kdybyste oba trochu slevily ze své představy o dokonalé lásce, bylo by mnoho věcí najednou snazší. Co je to "pravá láska"? Ten pocit hřání u srdce, když na něho myslíš? Ty endorfiny, které navozují pocit blaha? Ty endorfiny, které nás nakonec všechny zradí, když se začnou vyplavovat u úplně jiného člověka, než u toho, se kterým se ráno probouzíme? Nebo ja pravá láska zvláštní souznění duší, kdy jeden harmonizuje s druhým. Nebo je to snad volnost a svoboda? Je to čerstvý vítr z jara? Nebo klidný večer u krbu za dlouhých zimních večerů?

Myslím, že pravá láska má tolik podob, kolik je duší a proto si myslím, že shoda nikdy nenastane. Vztah možná nemá být o naplnění ideálů. Možná má být o nalezení kompromisů... Možná nače představy o lásce jsou jen snem, který sice má být sněn, ale ne naplněn.

Nevidím vlákno, kde jsi jeho dokonalou láskou... ale vidím vlákno, kde jsi jeho životní partnerkou a příčinou jeho štěstí... ale je to jen pár vláken z mnoho... to po kterém půjdeš záleží na tobě... nebo vlastně... na vás.
 
liduna1
16.04.10
18:39
Nereg.

IP: .*
Theodor:
 
Flíček
19.04.10
13:24
Reg. před 2016

Theo děkuji moc za odpověď. Vím přesně co myslíš a snad se mi daří po této cestě jít. O něco takového se snažím..najít ty kompromisy. Je to dost těžké,ale u pár situací se mi zadařilo :-). Teď je otázka, kterou cestu si vybere přítel. Nevím, jestli mu to mám dát přečíst, aby se nad tím také zamyslel. Uvidím :-) Díky ještě jednou a přeji krásný sluneční den.
 
« zpět \ Přidat komentář

Nebo pokračujte třeba na:
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Láska podle zvěrokruhu
Vlastnosti znamení v záležitostech lásky.
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...


Visit this site in English:
Magizzle.com

Odwiedź tę stronę w języku polskim:
Mojeczary.pl

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)