English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Magická koule
Pokud potřebujete okamžitou ANO/NE odpověď, zeptejte se magické koule.
více...
Cikánský výklad Kříž
Klasická věštba pomocí cikánských karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

Koník- vztah včetně syna

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Koník- vztah včetně syna

kreta
10.06.18
22:10
Reg. před 2016

Prosím, chtěla bych se zeptat na vztah já 20.9.1970 (čas cca 18,00), partner 8.1.1956 a syn 13.9.2009. Jsme spolu cca 12 let a začaly před 3 lety problémy, zamíchala se do toho jiná žena 26.12.1969.
Děkuji
 
Koník
10.06.18
22:30
Reg.7.6.18

Dobrý večer,mělo by se to začít zlepšovat, Jupiter se vám Blíží k Venuši, do sextilu s Marsem a ten je právě teď v trigonu s Lunou, plus vělmi dobrý aspekt na Uran, zde opravdu dojde k příznivé změně, pokud to doposud bylo problémové, vše se zlepší.
 
kreta
10.06.18
22:44
Reg. před 2016

Velmi pěkně děkuji. Mohu to tedy chápat tak, že tu ženu opustí a bude jen s námi a budeme opět fungovat jako rodina?
A ještě mám jednu otázku a už nebudu rušit... zvažuji vlastní firmu, podnikání. Radíte ano či ne? Nebo se raději nechat opět zaměstnat?
Děkuji moc.
 
Koník
10.06.18
22:51
Reg.7.6.18

Ano vypadá to tak. Co se práce týče, Saturn vám prochází v oblasti kariéry, tzv středem nebes, vyžaduje velkou disciplínu, nadruhou stranou poté velmi dobře odmění za práci, takže, pokud máte jasno, že to zvládnete, počítejte s tím, že to bude dřina, ale s velkou odměnou.
 
kreta
12.06.18
16:03
Reg. před 2016

Dobrý den, omlouvám se, že Vás ještě obírám o čas... .k otázce na vztah, odpověděl jste mi viz výše... .jaký je to cca časový horizont? Žiju si svoje soukromé peklo 1,5 roku... .
Tu paní si dokonce za zády mého syna a mne vzal za ženu. Jestliže se má situace obracet v dobré, je součástí i rozvod? A vezme si mne?

Ještě jednou předem děkuji.
 
Koník
12.06.18
16:34
Reg.7.6.18

Dobrý den, do nového roku vás čeká plno důležitých transitu, bude tam i plno dynamických, které můžou přinést mrzutou náladu, ale posunou situaci dopředu, dobre je že můžete očekávat změny ve vztahu, Je to mnoho za málo času a nechci slibovat přímo rozvod a svatbu co nejdříve, ale určitě dojde k hluboké přeměně, zvláště půjde li Venuše přes Pluto a následně Uran, příkladně momentálně máte velmi dobré transity,mělo by by se to hnout.
 
kreta
17.06.18
20:07
Reg. před 2016

Dobrý večer, já bych se chtěla ještě zeptat. Partner mi odvezl syna, nejprve uvedl, že mi ho vrátí až na konci prázdnin a teď to vypadá nadějněji s tím, že mi ho přiveze 16.7.. Prosím, opravdu mi syna vrátí? Co ke mě cítí? A co cítí k té paní?
Já 20.9.1970 v 18,00hod, partner 8.1.1956, syn 13.5.2009 (předtím jsem se uklepla v datu) a paní 26.12.1969

Děkuji mnohokrát
 
Koník
17.06.18
22:15
Reg.7.6.18

Dobrý den, v ten den vám pravděpodobně syna vrátí Mars bude v trigonu na Lunu Jupiter vám půjde přes Venuši, to je v podstatě energie, domov dítě, radost, a co se týče té ženy, tak mezi sebou maji aspekty, které jsou zvláště v komunikaci ve velkém nesouladu, s vámi to má mnohem lepší.
 
kreta
18.06.18
08:00
Reg. před 2016

Dobrý den,
jestli tomu dobře rozumím a porovnám s tím předchozím výkladem, v okamžiku, kdy mi bude vracet syna by měly začít i ty pozitivní věci v našem vztahu?

Jak celou situaci vnímá syn 13.5.2009?
Proč si tu paní bral, když tam jsou aspekty v komunikaci v nesouladu, kdylze očekávat ukončení jejich vztahu? Pořidili spolu byt, nevím kdo ho platí, ale prodá ho?
A chová ke mě partner ještě nějaké city? S tím, že si odvezl syna si odvezl i některé věci,je to z jeho strany pouze demonstrativní chování, aby mě donutil udělat změny ve svém chování?

Děkuji převelice, omlouvám se za otázky, ale už to trvá dlouho :-(
 
Koník
18.06.18
09:15
Reg.7.6.18

Dobrý den, vás syn má momentálně velmi dobre aspekty, Slunce v trigonu na Jupiter, má však také Pluto Luna, což znamená, že mu celá situace není volná a že mu chybíte. Ohledně té ženy, oni mají mezi sebou docela dobre vazby na to, myslím tím s vašim mužem,Venuše Pluto Jupiter, aby byli v takové situaci, v jaké jsou, ovšem i dost takových, aby to skončilo, je teď ve hře Uran a nedá se Tedy přesně určit jak to bude s domem, který mají, co se však týče vás, tak se bude situace lepšit,city k vám cítí a to že si odvezl věci, tomu nedávejte žádnou pozornost, muži jsou mistři v demonstracích a kdyby mu na vás nezáleželo tak by jste si toho nevšimla, také je možné že ty věci pouze momentálně potřeboval a Kdyby neměl k vám již žádný cit a tedy vztah k celkovému místu, věřte, že by se chová zcela apaticky a věci pořídil někde nové,to že dělá věci okatě tak demonstruje. Bude to dobré.
 
kreta
18.06.18
13:23
Reg. před 2016

Já se strašně omlouvám, ale toto jsem zcela nepochopila:

Ohledně té ženy, oni mají mezi sebou docela dobre vazby na to, myslím tím s vašim mužem,Venuše Pluto Jupiter, aby byli v takové situaci, v jaké jsou, ovšem i dost takových, aby to skončilo

a předtím jste mi psal toto:
co se týče té ženy, tak mezi sebou maji aspekty, které jsou zvláště v komunikaci ve velkém nesouladu

Jak to mezi nimi je? A skončí to s tou paní? Než jsem to "pokazila" tvrdil, že to nemá perspektivu, že mu vadí v bytě její syn a pak dokonce tvrdil, že to vůbec není tak růžové... .

Moc děkuji, moc mi pomáháte

 
Koník
18.06.18
13:47
Reg.7.6.18

Dobrý den, ano ty vazby tam jsou,takové, které zapříčinily to že se dali dohromady, zároveň tam ale komunikace způsobuje nesoulad,kdy vše směřuje k tomu že se vrátí k vám, bude tam Mars v trigonu na Lunu.
 

kreta
19.06.18
04:08
Reg. před 2016

No to by mě právě zajímalo, když tvrdil, že už se ženit nechce. Vypadá to, že to udělal z vypočítavosti, aby se na paní "zahojil" a dostal nějaké peníze z prodeje bytu.

Kdy bude Mars v trigonu na Lunu ;-)

Ještě by mě zajímalo... .a on má alespoň nějaký pocit viny z toho, kam to všechno dohnal a kam až dohnal mě?
 
Koník
19.06.18
08:02
Reg.7.6.18

Dobrý den přibližně v době kdy doveze syna začíná této transit, vlastně už bude aktivní, on může mít nějaké pocity ohlédně toho co způsobil, ale protože má v radixu Lunu blízko Saturnu, a Venuší s Merkurem ve Vodnáři, umí věci převést více do kalkulu a odprostit se od sebevýčitek.
 
kreta
26.06.18
09:39
Reg. před 2016

Omlouvám se velmi, že Vám ubírám čas.Celkově jaká je prognoza mého stav?Jde mi do života i někdo jiný kromě otce mého syna?

A ještě otázka: Jak se stavět k otci svého syna? Odvezl mi ho na 1,5 měsíce a já nechci dělat že se nic nestalo... .
 
Koník
26.06.18
10:19
Reg.7.6.18

Dobrý den, zcela určitě se nemusíte vázat jen myšlenkou na tohoto muže, začátkem Srpna a v jeho polovině jsou příznačné aspekty na jiné muže, stačí být naladěna, ohledně přístupu k otci vašeho syna se stavte zcela přirozeně, nukazujte mu žádné emoce, které by mu dávaly znát že vás to trápí, zbytečné by jste mu půjčovala klíč od své duše a jen by toho zneužil proti vám. Buďte nad věcí se střidmou ignorací, myslete na to, že je ovlivněn Uranem a že si neváží běžného přístupu.
 
kreta
02.07.18
04:25
Reg. před 2016

Dobrý den,

já bych se chtěla zeptat, pořád tomu nějak nerozumím... .skutečně vztah ženy 26.12.1969 s mužem 8.1.1956 skončí? Pro mne konec znamená nejen to, že se odstěhuje z bytu, který spolu pořídili, ale i to, že se rozvede. Zatím mám dojem, že to tak nevypadá.
A co proto můžu udělat já, aby se věci urychlily? Už to trvá opravdu moc dlouho
 
kreta
02.07.18
04:31
Reg. před 2016

A ještě se tedy zeptám nejprve koupil dům ve kterém bydlíme včetně syna a nyní asi rok má nějakým způsobem vlastníctví v tom bytě s paní. Asi před měsícem se vyjádřil, že ještě neví co z toho prodá?! Původně mluvil o bytě v Praze. Tak doufám, že nám neprodá střechu nad hlavou, protože plán byl, žedům dostane syn.
Pokud bych nezačala podnikat, rýsuje se mi nějaké lukrativní zaměstnání?
 
Koník
02.07.18
10:54
Reg.7.6.18

Dobrý den, u vašeho muže dojde k velké změně koncem Srpna kdy mu půjde Slunce přes Jupiter Pluto, změna nový start. Poté koncem Září, Tam by mělo být nějaké ustaleni ohledně domova Ženy Dítěte, kdy mu Saturn bude delat trigon na Jupiter, přijde nějaká stabilita, pro vás je to tam také dobré, půjde vám Jupiter přes Venuši, což pocítíte stoprocentně, jinak ohledně práce i podnikání máte Saturn v domě kariéry, což vyžaduje snahu, ale zato to přináší úspěch a stabilitu, Pluto půjde do 11, skvělé pro pracovní kontakty, kde budete mít vliv, Slunce také posílí energii.
 
Koník
02.07.18
11:00
Reg.7.6.18

Ona má celkem slušné transity, ovšem není jisté zda li již nemá někoho jiného, neb mezi nimi to nevypadá příliš láskyplně. On se chystá orientovat zpět na domov, ale ještě to musí dozrát, střechu nad hlavou vám neprodá.
 
kreta
09.07.18
12:41
Reg. před 2016

Mohla bych Vás ještě poprosit... .sestra 26.6.1974 byla u kartářky a ta jí řakla mj. že v jejím okolí vidí nějaký rozchod... .dá se zjistit koho se to bude týkat (příbuzný, kamarádka... .?)
 
Koník
09.07.18
12:47
Reg.7.6.18

Dobrý den, případný rozchod by se dal zjistit, týkal li by se jí samotné, ovšem okolí je široký pojem a tam jsou rozchody možné každou chvíli. Tím se zbytečně trápíte.
 
kreta
09.07.18
23:56
Reg. před 2016

Tak asi tušíte, že sestru hned napadlo, že to bude rozchod můj a otce mého dítěte.
Opravdu to u něj vypadá na to, že to s paní ukončí a budeme zase žít jako normální rodina. Ještě před týdnem se s ní tahal po golfu a kdo ví, jestli tento čtvrtek s ní nebude zase. A než mi odvezl syna, tak si vymýšlel služební cesty a opět byl s ní a vždy až večer napíše, že nepřijede :-(
A doma mi pak vykládal, že tam stejně nevidí perspektivu, že mu vadí její dítě... .
 
Koník
10.07.18
08:28
Reg.7.6.18

Dobrý den, nechte to plynout, víc už udělat nemůžete, zbytečně si jen drasate nervy a on se někde usmívá, počkejte do 17 a uvidíte co a jak. Nedávejte mu znát že se trápite.
 
kreta
10.07.18
14:05
Reg. před 2016

Já děkuji za trpělivost Vaší. Máte pravdu, měla bych si vypnout mozek a relaxovat. Omlouvám se, ale jak říkám celá situace už trvá dlouho a já jsem na tom tak, že dítě je pryč, nová práce se zatím také nerýsuje :-( Syna by měl přivéztalespoň dle slibu už 16.7. a já doufám, že třeba snad už v neděli a nebo v sobotu.
Myslíte, že je někde spokojený a nebo v hlavě situaci řeší? A co bude 17.7.? Budou už nějaké náznaky pozitivních změn? Já vím, psal jste, že velké změny začnou až ke konci srpna... .
 
Koník
10.07.18
15:02
Reg.7.6.18

Dobrý den ano 17.7 Mars trigon Luna, energie ohledně dítěte, domova Luna sextil Jupiter Venuše, to bude pěkně, bude tam i energie Mars Jupiter. Určitě situaci v hlavě také řeší.
 
kreta
11.07.18
20:14
Reg. před 2016

Dobrý den, prosím, mám ještě otázku. Po opětovném přečtení mailu, jsem zjistila, že ne 16-17.7. by mi měl syna partner přivézt, ale 15-16.7. Platí stále to co říkají hvězdy? A přiveze ho i když se mi ještě úplně 100% nepodařilo splnit všechny podmínky, které mi dal?
Strašně moc děkuji.
 
Koník
12.07.18
07:50
Reg.7.6.18

Dobrý den nebojte Orbis platí cca dva dny minus plus
 
kreta
12.07.18
11:24
Reg. před 2016

Dobrý den,

moc děkuju. Tak já Vám pak dám vědět... ..strašně se bojím a jsem nervozní. Bojím se, jestli splní slib a přiveze syna a pokud ano, tak jak to dopadne. Čím víc se to datum blíží, tím hůř mi je :-(
 
kreta
18.07.18
18:41
Reg. před 2016

Dobrý den. Tak jste měl pravdu. Syna mi přivezl jak slíbil. Ale zatím to na žádnou změnu k lepšímu nevypadá. Začal nosit snubní prstýnek ( s bývalou ženou snubák dávno nenosil a když si vzal tuhle "pochybnou paní, tak ho taky celý rok nenosil) a dnes přivezl synovi vysvědčení a říkal mu, že chce aby syn chodil do školy v Praze.

Prosím, co to s tím snubákem znamená?
A co to znamená, že řeší přestup syna do školy do Prahy i když už je přihlášen v místě bydliště?

Děkuji moc
 
Koník
19.07.18
08:51
Reg.7.6.18

Dobrý den, vůbec si s tím nedělejte těžkou hlavu, jemu jde teď Slunce přes Uran v trigonu na Lunu, Mars a pouze potřebuje dělat a vnímat nezvyklosti, za pár dnů snubák zase schová a syn také bude s váma.
 
kreta
21.07.18
05:28
Reg. před 2016

Dobrý den, kéž by to tak bylo .

Včera další "rána pod pás". Syn se těšil na tátu. Od pondělí mu vzlyká do telefonu, jak nás chce mít oba a že dříve byl s námi víc a dnes odpoledne SMS, že na víkend nepřijede... .
Prosím, co to znamená? Držím se Vaší rady ... nic nekomentuju, k ničemu se nevyjadřuju, v hlavě snad srovnané už správně... ..?!
 
Koník
21.07.18
07:39
Reg.7.6.18

Dobrý den neznamená to nic z čeho by jste si měla dělat těžkou hlavu, jde mu teď na pár dnů Slunce přes Uran,trigon na Lunu takže nejistoty a různé nedorozumění berte s nadhledem. Stejně tak jako i to že vás i naopak něčím překvapí.
 
kreta
22.07.18
05:53
Reg. před 2016

Děkuji moc. Takze asi mam cekat na druhou polovinu srpna?!

Zatím se nic nezměnilo, tedy rozhodně pro mě(náš život).

Co muzu delat jat ja, abych situaci "posunula"... .zatim se jen drzim Vasi rady a nic nekomentuju a neresim... .

Syn byl proti mé vůli 'nevěděla jsem to) u paní prodtitutky (paní kterou si táta mého syna vzal) a vypadá to, že "tatínkovi" se tam líbí a je tam dál.

Mám ještě počítat se změnou? Zatím to vypadá vše ve prospech paní prostitutky. :-(
 
Koník
23.07.18
07:29
Reg.7.6.18

Dobrý den, Slunce u otce všeho syna je stálé v Orbisu konjunkce Uran, buďte trpělivá, dojde ke změně, uvolněte se a udělejte si nějakou radost pro sebe.
 
kreta
28.07.18
09:40
Reg. před 2016

Dobrý den,u nás zatím žádná změna. Tedy rozhodně ne v můj prospěch... :-( Mohla bych se zeptat... syn by teď měl být 14 dní na táboře. Bude k nám jezdit jeho táta a nebo budes paní, kterou si vzal? Loni se tu po dobu tábora ani neukázal.
 
kočkapočka
28.07.18
15:19
Nereg.

IP: 213.195.201.*
Důvodem nevěry je, že je syn silna osobnost, ktera je uprednostňovaná nad otcem a vždy to tak nějak bylo.
 
kreta
28.07.18
15:41
Reg. před 2016

Aha... .a budeme zase fungovat jako rodina. Skončí to s tou paní (rozvod)?
Mám obavy, že mě navíc bude chtít ještě připravit o syna... .
 
kočkapočka
28.07.18
15:43
Nereg.

IP: 213.195.201.*
syn je silná osobnost a má svůj názor, o něj se nebojte.
máte to víceméně ve svých rukách, ten vývoj budoucnosti.
muž se necítí doceněn.
 
kreta
28.07.18
16:47
Reg. před 2016

Hmm, ale teď je to ve fázi, kdy já bych chtěla a syn chce žít s námi oběma, ale vypadá to, že táta mého syna se zatím vracet nehodlá k rodině... .:-(
 
kočkapočka
29.07.18
19:39
Nereg.

IP: 213.195.201.*
ano, zatím ne, ale máte to ve svých rukách a můžete na tom zapracovat, protože víte, v čem byl problém... no a nebo to nechat být a darovat ho té druhé paní.
 
kreta
29.07.18
19:51
Reg. před 2016

OK, Souhlas. Ale kdy teda? Je to spojitá nádoba. Já se snažila maximálně věnovat synovi... .ale ta "prasárna" co nanás zkouší on... ..
Když bude z mé strany "část hlavní" OK... .kdy bude rodina fungovat a "vypoví"paní?
Můžeme si případně napsat mailem? Pošlu svůj?
 
kočkapočka
29.07.18
20:00
Nereg.

IP: 213.195.201.*
Ale ono to je celé o Vás, cítíte se ukřivděně, nicméně Váš muž taky. chtěl více pozornosti a být na první místě, ne aby tam bylo slovo vašeho syna. změňte toto v přístupu k Vašemu muži a uvidíte, co se bude dít dál. Chce to čas a změnu u vás. Pak to vyjde. Pokud to nedokážete nebo se na to necítíte, tak se smiřte s tím, že za stávajícího stavu nebude s manželem nic dalšího.
 
kreta
29.07.18
20:10
Reg. před 2016

Tak já souhlsím s Vámi, že jsem mu neprokazovala patřičnou pozornost a úctu a nevážilasi dostatečně toho co nám dával... .., ale na to, že je syn jedin áček ho nestaVÍM NA PIEDESTAL. Přiznám se, že nejsem nejsem matka, která by se modlila k bohu aby otěhotněla. Stalo se to a miluju ho. Ale i jeho otce. Udělala jsem chyby... viz výše a nevysvětlila mu, že i moje práce je náročná a zvláš\´t když tu není. A ta paní, je milenka z minulosti, která pracovala v bordelu a hezky mu vymyla mozek.
Vím že musím udělat změny u sebe (rady vítám), ale jak se zbavit jí ( za mými zády si jí vzal) a jak zajistit, aby rodina fungovala ( syn nás logicky chce oba)
já 20.9.1970; syn 13.5.2009; on 8.1.1956; ona vetřelec 16.2.1969
 
kreta
30.07.18
06:04
Reg. před 2016

já 20.9.1970; syn 13.5.2009; on 8.1.1956; ona vetřelec 16.2.1969
 
kreta
11.08.18
14:00
Reg. před 2016

Dobrý den,

tak nevím, ale nějak to neklaplo.Vycházelo Vám, že mi syna jeho otec přiveze Otec Toma si ho vyzvedl na táboře a napsal mi, že si ho bere a bude ho chtít do péče.Napsal, že si ho odvezl z tábora a odjíždí na dovolenou. Sice si ještě říkám, že mi ho třeba ještě večer přiveze... ..:-((
já 20.9.1970; syn 13.5.2009 a otec 8.1.1956

přitom to, že ho budu mít doma kromě Vás vycházelo i dvěma kartářkám
 
Koník
11.08.18
14:10
Reg.7.6.18

Dobrý den,Venuši máte skoro na Uranu, v trigonu na Lunu,měla by jste vámi hodně ješte přivést.
 
kreta
11.08.18
14:15
Reg. před 2016

Co to znamená Venuši máte skoro na Uranu, v trigonu na Lunu

Myslíte, že přesto, že napsal takový mail (že v podstatě o syna přijdu) mi ho dnes ještě přiveze?
 
Koník
11.08.18
14:26
Reg.7.6.18

Dobrý den, Uran je planeta šoků, změn a nenadálých událostí,tím že je konjunkce tak vetšinou příznivá, trigon je 120 stupňů,nejpříznivější aspekt v horoskopu a Luna (dítě Matka,domov..)
 
kreta
11.08.18
14:51
Reg. před 2016

ještě prosím co tam má otec mého syna? (jen blafuje?)
 
Koník
11.08.18
15:01
Reg.7.6.18

Dobrý den, momentálně má velmi nepříjemné tranzity, Mars v opozici na Uran, v kvadratuře na Neptun, plus Slunce opozice Venuše, Touha šokovat, být krutý, chladný a lhát. Je plný zloby a nevyzpytatelnosti, pravděpodobně je ve sporu i s tou ženou.
 
kreta
11.08.18
15:39
Reg. před 2016

Děkuji za odpověď. A jak ta jeho krutost a zloba koresponduje s tím, že mi ho dnes nakonec přece jen přiveze?
 
Koník
11.08.18
15:59
Reg.7.6.18

Dobrý den, tak že je u Vas obou aktivní nevyzpytatelný Uran, úplně nejlépe uděláte, když synovi zavoláte hned a budete mít jasněji. Tak či onak, jemu (otci) půjde zítra Luna přes Jupiter, kdy by měl být emotivnější, dále neberte jeho dnešní slova vážně, když je Uran v napětí s Marsem, lidé většinou jednají zkratovitě, hloupě a poté toho lituji a věci se zcela mění.
 
kreta
11.08.18
17:16
Reg. před 2016

Bohužel synovi zavolat nemůžu. Telefon má doma a jeho otec mi nebere telefon, jen poslal SMS. No zatím to vypadá, že mi jej nepřiveze. Mluvila jsem s vedoucí z tábora a prý si ho skutečně otec vyzvedl a údajně ho veze do Prahy. Tedy víc jak 200 km ode mne.:-( Tak nevím, zda by to vypadalo na to, že ho třeba ještě v noci přiveze... ..bohužel to vypadá navíc, že je syn zpracovaný otcem a za matkou ani nechce :-(
 
Koník
11.08.18
17:33
Reg.7.6.18

Dobrý den, nechápu jen momentální postavení Venuše trigon Luna, u vás, chápu Uran, který způsobil úplně neco jiného něž jste čekala, to on takto dělá, ale trigon na Lunu by vám měl přinést radost a proto je to divné, mělo by se něco pozitivního stát.
 
kreta
11.08.18
20:34
Reg. před 2016

Dobrý den,

víte ono je divné už i to, že Vaší prognozu potvrdily na sobě nezávisle i další kartářky, z toho 2 tento týden. :-(
Jak dlouho bude u mě to postavení planet, které mělo přinést to, že se mi syn z tábora vrátí? Tedy Venuše v trigonu na Lunu a případně jak dlouho v tom postavení bude Uran?
Pravdou je, že už je pro mě jedinou prioritou přítomnost syna a nic jiného teď pro mě nemůže být dobrá zpráva. Tedy co se týká vztahů.
A prosím, když se zkusíte ještě na ten návrat k biologické matce přes syna? Jak to vypadá? Syn se narodil přesně v 17,45 Brno 13.5.2009
 
Koník
12.08.18
07:37
Reg.7.6.18

Dobrý den, je třeba brát v podtaz že v astrologii je energie která se nutné nevztahuje na konkrétní okamžik neb Orbis má sílu vždy na více stupňů a tedy na základě rychlostí planet, muže jít příkladně o tři i čtyři dny, Venuše teď u vás bude fungovat tak Pět dnů než opustí tlak z Uranu, co je však dnes velmi dobré u vás postavení Luny, blíží se se k Marsu, Merkuru doma sextil na Jupiter měl by jste dnes zaznamenat kontakt, s můžeme dítětem a mělo by být váš to nějak potěšit, je však třeba stále počítat s Venuší blízko Uranu. Kde se dočkáte v techno dnech nějaké vzpruhy, překvapení, to vám můžu slíbit.
 
kreta
12.08.18
08:01
Reg. před 2016

Znova děkuju za Váš čas. Ano rozumím, že to je otázka nějakého časového úseku. Stále tedy doufám.
Mrknete ještě prosím ze strany syna, kde bude.

Je to hnusná situace mění se před očima, tyhle tahanice udělali z veseleho človíčka smutného a zamlklého, který navíc lže bez mrknutí oka.
 
Koník
12.08.18
08:43
Reg.7.6.18

Dobrý den, Mars mu stojí přímo na IC (domov) v trigonu na Merkur , řeším tedy domov, probíhá o tom komunikace, řeší sex to Lilith prochází 4, pocit prázdnoty ohledně domova, neví kde je doma, Pluto blízko Luny, problém s Matkou, cití hloubku a trápí ho to, muže alespoň i cítit nějaký tlak, manipulaci. Luna mu vstupuje do 12 cití izolaci, stejně j tak i vnímá vaší bolest, velikou roli Ted u něho tedy hraje Pluto, kde on muže sám ovlivnit situaci, tím že je v blízkost Luny, to vás zblizuje nejvíc a dlouho ještě buďe, Určitě ale netlačte to může působit opačně tak, že budete chytit zůstat rádši u otce který ho naopak manipulativně udržuje v pocitu že u něho je lépe.
 
kreta
12.08.18
09:09
Reg. před 2016

trašně děkuji. Já nevím kdykoliv předtím, když jsem plakala spustil on taky a teď je jak vyměněný... tupě hledí :-(
Já nemám možnost jak ho ovlivňovat a ani být s ním v kontaktu.
Mluvila jsem s ním naposledy 7.8., plánovali si čas až se uvidíme... .

Má tam nějaký kontakt (fyzický) s matkou. Reálně to vypadá, že skutečně ne... .
 
Koník
12.08.18
10:18
Reg.7.6.18

Dobrý den, omlouvám se za překlepy, které občas nastanou. Co se blízkosti s Matkou týče tak Luna je rychlá planeta, v jednom znamení bývá jen pár dnů, dva, max tři, ty aktivace můžou probíhat vždy do měsíce několikrát, proto nezoufejte.
 
kreta
12.08.18
11:14
Reg. před 2016

Děkuji za vysvětlení ale on má tedy setkání s biologickou matkou (aby se nám tam nepletla paní, která se udajně vdala za otce, ale pole mě jí jde o moje dítě jen aby si ho připoutala a získala finance)
 
Koník
12.08.18
11:19
Reg.7.6.18

Dobrý den, horoskop odlišuje tyhle záležitosti velmi přesně, jeho matka(Luna) jste vy.
 
kreta
12.08.18
11:56
Reg. před 2016

OK děkuji za vysvětlení... .., ale když u mě nastal někde "renonc", tak jak to vypadá u něj. Kde bude?
 
Koník
12.08.18
13:53
Reg.7.6.18

Dobrý den, myslíte kde bude syn?Dynamičtější aspekty na domov ho cekaji v polovině Října, plus Neptun v sextilu na Lunu, Jupiter bude v napětí, Neptun přinese nějaké splnění snu, ale teď je ve hře Pluto, které vždy značí, tlaky, manipulaci, moc, bezmoc, je příliš ovlivňován, na to, aby svobodně jednal. Je třeba myslet pozitivně a věřit v sílu a energii,přestat uhánět tlačit, hlavně sebe.
 
kreta
12.08.18
14:02
Reg. před 2016

No to aso není pozitivní a hlavně v rozporu s tím, že od včera měl být u mě.
Nějak si to neumím představit... ... musí někam nastoupit do školy, je přehlášen na Brno venkov... ..znamená to že bude chodit do října v Praze? A já ho uvidím až v řijnu?
 
Koník
12.08.18
14:19
Reg.7.6.18

Dobrý den, aspekty které syna čekají, bohužel nejsou schopny sdělit takové detaily, musel bych opravdu navštívit pohádkovou říši a poprosit o věšteckou kouli, je tu otázka domova, tlaků a možných energii, synovi jde Lilith přes 4 pole, tedy domov, jsou to problemy ohledně domova, Pluto je v konj s Lunou, problém Matka dítě, jeho otec má momentalne aspekty na psychotické úrovni, chápete tu síť problémů?
 
kreta
12.08.18
14:38
Reg. před 2016

Nechápu. Kdybych měla jasno ... .kéž by.

Tak mě vycházelo, že syna uvidím a a jemu jde, že snad až v říjnu... .noooo jestli to tak bude, tak jak se školou... .je nyní přehlášen z Brna na Brno venkov.
Jediné co chápu, že ho jeho otec ovlivňuje...
Tak když to dáte dokopy s mým ... .kdy tedy syna uvidím
 
Koník
12.08.18
14:55
Reg.7.6.18

Dobrý den, syna uvidíte dřív, psal jsem o dynamickych aspektech, které ho čekaji v Říjnu, ne že ho uvidíte až v Říjnu, syna máte šancí vidět v příštích dnech, klidně i dnes, ta energie tam je, ale Uran teď bude hodně aktivní a v týdnu je teď šance hodně velká. Dnes by mohl vyjít i nějaký kontakt, spojení, nebo nějaká dobrá zprava.
 
kreta
12.08.18
17:55
Reg. před 2016

Nepřinesl ho do teď, tak už ho asi nepřiveze... .:-( jak ho znám
Jen je divné, že se s Vámi shodovaly i kartářky zatím mě skoro vše vycházelo
Jediná možnost, řešit to soudně... ..na čí straně je výhra
 
Koník
13.08.18
07:33
Reg.7.6.18

Dobrý den, nesmíte se divit, kde působí Uran, je veškerá předpověď nevyzpytatelná, charakter Uranu je rebelie, svoboda, nový vítr, plus úplně něco jiného, než člověk čeká, a teď si představte že vy Jste měla Uran v napětí a otec syna taky, tam muselo nutně dojít ke zvratu i přes všechny možné jiné tendence, stejně jako vás překvapí teď Když jste plná zmaru. Pokud si vzpomenete, psal jsem vám o možném soudním sporu, kde bude šance na vaší straně.
 
kreta
13.08.18
16:11
Reg. před 2016

je trochu škoda, ŽE JSEM O TÉ "REBELII" NEVĚDĚLA. JINAK BYCH PRO NĚJ JELA. :-(

Co jde prosím synovi. Ským bude do soudu?

Já se sakranechci soudit, jen asi není jiná možnost :-(
 
Koník
13.08.18
16:50
Reg.7.6.18

Dobrý den, on teď má na dlouho Saturn v opozici s Neptunem, to je rozpuštění starých struktur, ale zároveň mu Neptun začíná pomalu dělat sextil na Lunu, plus to Pluto, které bude také dlouho přinášet manipulaci,a různé pocity ohledně domova,není vůbec snadné určit s kým bude, Pluto dává naděj i beznaděj, on může reagovat zmanipulovaně, Neptun na Lunu by ho však mohl víc přitáhnout na vaší stranu, je třebas zeď ješte počkat co přinese Uran. Máte ho teď velmi aktivní.
 
kreta
13.08.18
22:31
Reg. před 2016

Děkuji. A jak dlouho u mě bude ten Uran aktivní?

A v případě soudu, pokud bych do toho šla výsledek by byl v čí prospěch ?

 
Koník
14.08.18
07:46
Reg.7.6.18

Dobrý den, počítejte pár dnů, řekněme ale i s širším orbisem do 20 teho, začíná vám ale Slunce kvadratura Saturn, to jsou bloky,poté kvadratura Neptun,rozčarování, v či prospěch by dopadl soud, není možné zjišťovat, nevíme li termín, konstelace rychlých planet se mění velmi rychle.
 
kreta
14.08.18
07:52
Reg. před 2016

Tedy jestli to ale chápu dobře, nečeká mě žádná radost?
To, když Vám původně vycházelo, že chlap na konci srpna výrazně "otočí" stále platí?
 
Koník
14.08.18
08:16
Reg.7.6.18

Dobrý den, radost není třeba vidět jen v příznivých konstelacich, lidé příznivé dny často promarní a nic nezaznamenají, kdežto bloky a překážky naopak dávají věci do pohybu, kvadratury jsou dynamické. Obrat čekejte,zvlášťe pak tak žena bude mít Uran v opozici na Jupiter v kvadratuře na Lunu, Saturn přes Slunce.
 
kreta
14.08.18
13:32
Reg. před 2016

A co si pod tím mohu vybavit u té ženy? žena bude mít Uran v opozici na Jupiter v kvadratuře na Lunu, Saturn přes Slunce

A opět moc děkuji za Váš čas... .
 
Koník
15.08.18
15:35
Reg.7.6.18

Dobrý den, zvraty, bloky, podobně jako u vás, kdy jste čekala syna a otec si ho odvezl.
 
kreta
15.08.18
20:33
Reg. před 2016

Dobrý den pane Koníku, jenže zatímco jí stále doufám, že syna přiveze (byť o týden později) bo u nás to je stav který trvá déle ( i u karet vím, že čas je relativní... .i když u planet asi bude přesnější). kdy dojde k nějakým eshodám mezi ní a jím... .to už snad je jediná šance. kdy bude dítě v klidu i já a rozumím, že to nebude na den a hodinu
 
kreta
17.08.18
16:43
Reg. před 2016

Dobrý den pane Koníku, dáte odpověď? Děkuji moc
 
kreta
19.08.18
15:16
Reg. před 2016

Dobrý den pane Koníku. Prosím, jak to teď u nás vypadá? Stále jsem bez syna a jeho otec se mnou nekomunikuje
 
Koník
19.08.18
15:30
Reg.7.6.18

Dobrý den, k 24.8 vidím nějakou vzpruhu ohledně syna, teď je třeba ještě přečkat napětí Merkur Venuše, máte teď přesný nultý Orbis.
 
kreta
19.08.18
15:55
Reg. před 2016

Děkuji za odpověď a jeho otec? Jak to vypadá s ním a u něj?
 
Koník
19.08.18
16:16
Reg.7.6.18

Dobrý den, on to má teď v rozporu, na jedné straně mu jde Slunce přes Jupiter a Pluto, prochází nějakou vnitřní změnou zároveň v kvadratuře na Lunu, Mars, což je docela agrese, má i samotný Mars ve velkém napětí, v kvadratuře na rádix, protáhne se to docela do Podzimu.
 
kreta
19.08.18
16:25
Reg. před 2016

a ta jeho vnitřní změna je směrem ke mě pozitivní a nebo negativní?
 
Koník
22.08.18
10:08
Reg.7.6.18

Dobrý den, nedá se říct že negativní,nevím jestli jsem vám to psal, ale jeho Jupiter se dostane na Podzim a Zimu na Lunu, což bude velmi dobré pro vás,pro vaší rodinu i dítě. Je třeba mít tuhle energii napaměti.
 
kreta
22.08.18
12:01
Reg. před 2016

No původně jste mi psal, že by měl projít velkou změnou už na konci srpna, že zvažuje návrat k rodině a další změnou na konci září... .. a zase to tak nějak ladilo s předpovědí dvou kartářů... .:-(
Ten podzim... .to by mělo být zhruba kdy?
Také datum 24.8. Vám vycházelo příznivé pro setkání nebo kontakt dítěte s matkou a teď podle určitých indicií (ztratil se z domu kufr a potápěcí maska) to vypadá, že přes sliby jít na dohodu muž odjede se synem pryč a opět ho neuvidím... ., i když třeba se mýlím
(děkuju za podporu, je to pro mě psychicky vyčerpávající)
 
Koník
22.08.18
12:06
Reg.7.6.18

Dobrý den, konec Srpna určitě nezavrhujte, ten Jupiter byl takový dodatek, o kterém je dobré vědět.
 
kreta
22.08.18
19:36
Reg. před 2016

Dobrý den pane Koníku,

tak už dojde k nějakému pozitivnímu obratu... .dnes jsem podala návrh k soudu. Třeba to je něco, co jsem měla udělat už dřív, aby se daly věci do pohybu. Takto mám pocit, že jsem se motala v kruhu :-(
 
kreta
22.08.18
19:57
Reg. před 2016

chtěla jsem napsat tak snad už dojde k nějakému pozitivnímu obratu
 
Koník
24.08.18
15:28
Reg.7.6.18

Dobrý den paní, ano určitě už se to nějak pohne. Nic si nevyčítejte, Merkur byl dlouho retrogradni.
 
kreta
25.08.18
08:37
Reg. před 2016

Dobré ráno... .jejda, nebudu Váš nejdvrší oříšek?! :-( Nějak vnitřně cítím, že by mohlo dojít k pohybu, ale v reálu je to horší a horší
Podala jsem žádost o přidělení do péče, byla zamítnuta, protože je potřeba jí poslat tam kde se dítě zdržuje. Otec neslíbil, ale ani nezamítl,že nepřijede na víkend.
Pak jsem zjistila, že i on podal žádost k soudu a byla mu zamítnuta.
Na víkend nepřijel.
Tedy dle planet bylo 24.8. příznivé období na setkání s dítětem ( to neproběhlo)
Původně mělo dojít u chlapa koncem srpna k nějakým zásadním změnám směrem k rodině a to taky neproběhlo :-)
Zkusíte se na to mrknout prosím? Jaký bude další vývoj? a já si návrh podala znovu a ke správnému soudu, jak to bude dál?
 
Koník
25.08.18
09:02
Reg.7.6.18

Dobrý ten, ty šance a energie tam byly opravdu veliké, v příštích dnech přijde spor Otec Matka, nebo tedy ten tam je dlouho, ale k něčemu dojde, Slunce bude v napětí v kvadratuře s Lunou, přesto Slunce bude zároveň v sextilu na Jupiter a štěstí by mělo stát při vás. Jinak konec Srpna ješte není a proto se může ješte leccos udat.
 
kreta
25.08.18
09:58
Reg. před 2016

Děkuji Vám. Moc. Dám vědět. Musím někde dělat chybu a nevím kde. Ten návrh jsem měla podat dřív... to už teď vím.
Ano máme týden do konce, ale já se svou náturou už moc nevěřím, že by se něco zásadně změnilo... ..ale doufám
 
kreta
28.08.18
21:53
Reg. před 2016

Dobrý den... .mrknete mi jak to vypadá teď? Jde se mnou z kopce domů... .nemyslím, že by chlap otočil o 180... za 3 dny konec srpna a on mi ani nebere tlf, natož aby otočil... .:-(
Navíc to asi vypadá, že přijdu ořidičák... ..:-(
 
Koník
29.08.18
07:34
Reg.7.6.18

Dobrý den, maté teď Slunce v sextilu na Jupiter, Mars v sextilu na Neptun, mělo by to přinést něco pozitivního,od zítřka vás čeká Slunce kvadratura Luna, ale zároveň bude Slunce postupně směřovat k trigonu s Venuší, a v konjunkci s Marsem, mohlo by to přinést dynamickou atmosféru a nějaký posun.
 
kreta
29.08.18
09:42
Reg. před 2016

A myslíte, že ten řidičák dostanu zpět nebo mi ho zabaví na dlouhou dobu. (Já prostě už jsem byla na dně )
 
Koník
29.08.18
10:08
Reg.7.6.18

Dobrý den, vzhledem k tomu že se vám Slunce bliží na Mars a Mars je v sextilu s Neptunem kdyby ješte přihlédnu k sextilu na Jupiter, tak ho dostanete zpět, ale nerad bych podcenil kvadraturu Slunce Luna, takže není to jisté úplně.
 
kreta
29.08.18
11:45
Reg. před 2016

nerad bych podcenil kvadraturu Slunce Luna... ... co to znamená "v praxi"

Děkuji moc
 
Koník
29.08.18
12:01
Reg.7.6.18

Dobrý den, ten charakter se může pohybovat na širší úrovni ale v podstatě jsou to možně problémy bloky, ohledně čehokoliv co se týče domova, rodiny a může tak klidně souviset i s problémy ohledně řidičáku, ale tím že jde Slunce na Mars a do sextilu s Jupiterem by to mohlo dopadnout dobře.
 
kreta
29.08.18
16:58
Reg. před 2016

A mrkněte prosím, jestli bude muset proběhnout soud? Samozřejmě jsem připravena nést následky finanční, ale podívejte se zda se vyhnu trestu... .
 
Koník
30.08.18
09:02
Reg.7.6.18

Dobrý den, jelikož se vám blíží Merkur do kvadratury se Saturnem ve 2 hrotu, vypadat na finanční následky, trest tam nebude.
 
kreta
30.08.18
10:24
Reg. před 2016

Bohužel zatím mám indicie, že mám velkou šanci na trest. Tedy myslíte, že mě z toho právník bude schopen dostat (budu svobodná), kromě finančního postihu? právník 18.07.1966
 
Koník
30.08.18
10:57
Reg.7.6.18

Dobrý den, nevidím tam žádný trest do blízké budoucnosti, Uran opozice Jupiter je slabý Orbis, Navíc vás čeká Venuše skvělé aspektovaná, Slunce přes Slunce, Pluto, transformace, vidím tam finanční postihy, neb je v napětí 2 hrot.
 
kreta
30.08.18
12:08
Reg. před 2016

A ten ŘP tedy dostanu zpět? Když máte datum obhájce? Možná i mimosoudně? Potřebuju ho k práci a nikdy jsem neměla žádný problém krom pokuty za parkování :-(
A jak to má teď otec syna ke mě? Přiznala jsem se mu a vypadá to, že to situaci ještě zhoršilo :-(
 
Koník
30.08.18
12:45
Reg.7.6.18

Dobrý den, na základě obhájce to vypadá na dobry konec, tedy je tam docela napětí, snaží se vás trochu potlačit, znevažovat, ale nakonec příznivý aspekt na Saturn typicky pro urovnání. Co se manžela týče, ač se to teď nezdá, včera jsem vám psal o Slunce kvadratura Luna, takže za pár dnů to bude lepší, Slunce Venuše by měla přinést harmonii.
 
kreta
31.08.18
14:22
Reg. před 2016

Dobrý den pane Koníku, tak já budu doufat, že už se to nějak protrhne a v lepší obrátí... ..
Jen mi ještě povězte, jak to, že mi vlastně nic nevychází... .chlap snubák stále neodložil, syna u sebe stále nemám, práci se mi zatím taky nepodařilo najít a jiný muž mu na okamžik vstoupil do života a zase je pryč (viděli jsme se a už se neozval) a otec mého syna měl začít obracet k rodině a zatím to vůbec nevypadá :-(
Dělám něco špatně? Snažím se držet Vašich rad a několikrát denně opakuju "mám se ráda" a v duchu odpoštím těm co mi ublížili a snažím se žádat Vesmír o splnění mého přání... .
 
Koník
02.09.18
14:21
Reg.7.6.18

Dobrý den, chápu vaše rozhořčení a samotného mě to mrzí, že se vám to zkomplikovalo místo zlepšení,ale nesmíte to vzdávat,energie mají mnohdy plno bloku na základe širších orbisů,co vlastně říká že nebyl ten správný čas,človek to pak mnohdy chápe, že je vesmír proti němu, ale věřte že to má svůj důvod v načasování a že už se to bude jen lepšit, nyní vám jde Slunce přes Mars a Merkur, mělo by vám to dát energii a lepší zprávy.
 
kreta
04.09.18
02:14
Reg. před 2016

Dobrý den, mrknete na mne?
 
Koník
05.09.18
09:19
Reg.7.6.18

Dobrý den, momentálně maté Lunu v trigoně s Venuši, sextilu na Mars, možné setkání s dítětem, mužem, nějaká vzpruha, energie tam je teď velká , komunikace, apod.
 
kreta
05.09.18
16:00
Reg. před 2016

Dobrý den pane Koníku... ... nevím jak moc Vám mám poděkovat. Nebýt Vás... ..
Nevím co dělám špatně... .původně jsem měla mít v tomto roce štěstí... .a zatím to nevychází a co se nepotentí samo pokašlu já :-(
Auto mi opraví, ale bude to stát cca 100.000, nevím jak rychle dostanu ŘP... .10 let žádný přestupek... .a nevím jak zvládnu platit škody co jsem zavinila... jen snad už aby se mi povedlo najít práci, což teď bude horší bez dokladů
Denně si říkám co jste mi poradil (mám se ráda, odpouštím všem, bo si za to můžu sama, že jsem si nechala ubližovat, opakuju si, že to zvládnu a bude líp) Jen si asi neumím přát od Vesmíru... ...
Jak to teď se mnou vypadá? Chlap mi nebere ani tlf... .:-(
 
Koník
06.09.18
09:15
Reg.7.6.18

Dobrý den, děkovat mi nemusíte.Momentálně nemáte žádné napětí a Venuše se vám kolem 10 tého dostane na Jupiter a nativní Venuši, což přinese pozitivum ohledně vztahů všeobecně.
 
kreta
06.09.18
14:06
Reg. před 2016

Jste zlatý... .., že si na mě děláte čas... . A o ten ŘP přijdu na dlouho? Byla jsem celkem vzorná... ..jediné 2 body a to před 10 lety... .
 
Koník
10.09.18
08:57
Reg.7.6.18

Dobrý den Merkur je momentálně v napětí, ale Mars vstupuje do Vodnáře, Který by to mohl uspíšit.
 
kreta
14.09.18
14:51
Reg. před 2016

Dobrý den pane Koníku,

chtěla bych se zeptat, myslíte, že se otec mého syna bude chtít vrátit do vztahu se mnou? Zda mi opravdu bude chtít syna vrátit na stálo? A prodá dům a nebo byt v Praze... ...
Dnes jsem s ním mluvila krátce po telefonu, ale nějak z toho nemám dobrý pocit... .
 
« zpět \ Přidat komentář

Online výklady ZDARMA:
Karty Archandělů
Kam směřujete a jaký je celkový pohled na váš osud?
více...
Představení zvěrokruhu
Hlavní vlastnosti jednotlivých znamení zvěrokruhu.
více...
Numerologický rozbor jména
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše jméno?
více...
Kostky
Okamžik náhody rozhoduje o naší budoucnosti. Co vám napoví hozené kostky. Nová verze!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)