English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 19.4.2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela.
Keltský kříž
Oblíbený způsob, kdy tarot odpovídá deset otázek.
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Nevěřte všemu, co se říká, prověřte si vše vlastní zkušeností. Buďte sami sobě lucernou na cestě.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Podaří se mi zapomenout a minulost mě nedostihne. ”


Myšlenky moudrých

orientální př.

Ryba, kterou jsi nechytil, je vždycky velká.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Jako Růženka šípková..

Starosti
Lidské osudy se mnohdy nekonečně proplétají a někdy nevidíme možnosti, které by nás vyvedly ze složitých situací. Pokud vás neuspokojila věštba, můžete se svěřit ostatním čtenářům, protože, jak se často říkává : sdělená bolest - poloviční bolest.

« zpět \ Přidat komentář

Jako Růženka šípková..

Maty
30.08.10
14:26
Nereg.

IP: .*
.. bych spala, třeba celé dopoledne, kdyby to šlo. Trvá to už několik dní. Dcera mi říká :" To nic není, mami, to se připravuješ na hybernaci." Léto ještě nekončí a já už takhle.. jako medvěd brtník.. Má někdo taky tohle spací období? To jsem zvědavá, co budu dělat v zimě. Děkuji za všelijaké názory.
 
Merit
30.08.10
15:49
Reg. před 2016

ahoj Maty :-)*
taky dost hajam :-D.. ono je to dobre.. telo se tak brani.. kdyz jsou stresy.. atp..to jeste budme radi/rady :-), ze je to tak..
taky nam uz neni 20let, co si budeme povidat?..hm? :-)
kdyz si vzpomenu na to obdobi, co clovek dokazal udelat prace :-).. jak jsem litala po byte a surovala a ... :-)
krasny je na tom to, ze ted uz muzeme.. kdyz byly deti maly, slo to?
clovek musel litat po byte i v horeckach.. porad v plny zbroji ..
to uz minulo.. tak hlavne, at nas Buh opatruje.. tak jak se stara on, to nema obdoby :-).. kazdej den mu dekuju.. za to, ze se rano postavim na moje hnaty.. ze muzu chodit, ze si sama dojdu na zachod.. atp.. pac tohle treba taky jednou nepujde.. a fakt to neni samozrejmost..
mej se krasne.. ostatni taky :-**
 
Flíček
31.08.10
11:16
Nereg.

IP: .*
Ahoj, já tedy včera taky měla chuť prospat den. Ráno jsem byla darovat krev a jsem po tom vždycky hrozně ospalá. Lehla jsem si po obědě tak na dvě hodinky, ale pak mi to samo nedalo a šla raději něco dělat :-) A večer jsem zapadla v 10 do postele totálně mrtvá :-). Taky to hodně dělá to pochmurný počasí a zima :-). hezký den.
 
Maty
07.09.10
22:59
Nereg.

IP: .*
Děkuji za názory, je fakt, že hodně běhám po lese a sbírám houby a ostružiny.. jestli třeba už vzduch nezesílil a mně to uspává. Je podivné, že během celého spaní se mi zdá spousta snů. Ale necítím se unavená nebo rozlámaná, prostě jenom spali a spali a spali.. Před chvílí jsem se dozvěděla, že ze ZOO utekl medojed, tak abych postavila na kafe..
Přeji všem sladké pospáníčko.
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Roviny vztahu
Praktický výklad, který prozradí budoucnost vztahu a jak ve vztahu ideálně pokračovat.
více...
Indický horoskop
Základem indické astrologie staré téměř pět tisíc let je učení o nás samých.
více...
Testy lásky
Klasické testy prozradí skutečnost.
více...
Runy
Magické runy odkrývají svou tajemnou moc v naší online věštbě.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)