English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je čtvrtek, 28.3.2024
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny
Sny25.02.24 / Jacob - Renesmee v Láska
Osudový partner24.02.24 / Marek Holan v Láska



Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Na cestě mě nepotkají žádné potíže a přijedu včas. ”


Myšlenky moudrých

Balzac

Klíč ke vší vědě je otazník.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "Jako Růženka šípková..".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

Jako Růženka šípková..

Maty
30.08.10
14:26
Nereg.

IP: .*
.. bych spala, třeba celé dopoledne, kdyby to šlo. Trvá to už několik dní. Dcera mi říká :" To nic není, mami, to se připravuješ na hybernaci." Léto ještě nekončí a já už takhle.. jako medvěd brtník.. Má někdo taky tohle spací období? To jsem zvědavá, co budu dělat v zimě. Děkuji za všelijaké názory.
 
Merit
30.08.10
15:49
Reg. před 2016

ahoj Maty :-)*
taky dost hajam :-D.. ono je to dobre.. telo se tak brani.. kdyz jsou stresy.. atp..to jeste budme radi/rady :-), ze je to tak..
taky nam uz neni 20let, co si budeme povidat?..hm? :-)
kdyz si vzpomenu na to obdobi, co clovek dokazal udelat prace :-).. jak jsem litala po byte a surovala a ... :-)
krasny je na tom to, ze ted uz muzeme.. kdyz byly deti maly, slo to?
clovek musel litat po byte i v horeckach.. porad v plny zbroji ..
to uz minulo.. tak hlavne, at nas Buh opatruje.. tak jak se stara on, to nema obdoby :-).. kazdej den mu dekuju.. za to, ze se rano postavim na moje hnaty.. ze muzu chodit, ze si sama dojdu na zachod.. atp.. pac tohle treba taky jednou nepujde.. a fakt to neni samozrejmost..
mej se krasne.. ostatni taky :-**
 
Flíček
31.08.10
11:16
Nereg.

IP: .*
Ahoj, já tedy včera taky měla chuť prospat den. Ráno jsem byla darovat krev a jsem po tom vždycky hrozně ospalá. Lehla jsem si po obědě tak na dvě hodinky, ale pak mi to samo nedalo a šla raději něco dělat :-) A večer jsem zapadla v 10 do postele totálně mrtvá :-). Taky to hodně dělá to pochmurný počasí a zima :-). hezký den.
 
Maty
07.09.10
22:59
Nereg.

IP: .*
Děkuji za názory, je fakt, že hodně běhám po lese a sbírám houby a ostružiny.. jestli třeba už vzduch nezesílil a mně to uspává. Je podivné, že během celého spaní se mi zdá spousta snů. Ale necítím se unavená nebo rozlámaná, prostě jenom spali a spali a spali.. Před chvílí jsem se dozvěděla, že ze ZOO utekl medojed, tak abych postavila na kafe..
Přeji všem sladké pospáníčko.
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)