English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je pátek, 29.3.2024
Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt.
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Metoda zvaná "Osudová"
Blízká budoucnost z hracích karet.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

CO TO ZNAMENÁ

Sny
Něco se vám zdálo a chtěli byste se o to podělit? Možná se dočkáte od ostatních čtenářů i vysvětlení...

« zpět \ Přidat komentář

CO TO ZNAMENÁ

ALČA
25.04.11
12:43
Nereg.

IP: .*
TŘEBA KDYŽ SE TI ZDÁ O ROSTOMILÉ KOČCE A TA SE PAK ZMĚNI V KRVEŽÍZNIVOU PŘÍŠERU TEK TO MŮŽE ZNAMENAT ŽE SE K TOBĚ BUDE NĚKDO CHOVAT MILE A PAK TĚ PODRAZÍ NEBO KDYŽ SE NA NĚKOHO CHOVAT ZLE A PAK VESNU UVIDÍŽ SEBE PLAKAT ŽE SE STÍM ČLOVĚKEM MÁŠ USMÍŘÍ JINAK ZATO PONESEŠ NÁSLEDKY
 
1eliska1
29.05.11
16:47
Reg. před 2016

Dnes sem mněla sen seděla jsem u nás na dvoře na houpačce, pak se ohlédnu a vidím postavu (nebo dvě? už přesně nevim). Pak se oběvil u mně, já se s ním začala prát, chtěl mi dát nějaký prášek(rozdrcený prášek na prach), na chvíli sme přestaly a já schovala tvář do dlaní, podívala sem se znova a tam stála i druhá postava, zase sme se praly( při tom sem pořád seděla na houpačce), asi sem tomu druhému vrazila, začala mu týct krev z pusy(řekl: a hele krev) a dostal se mu tam ten prášek, po chvilce praní mně přemohly a daly mi ten prášek do pusy, pak mně jeden nejspíš kousnul do krku (asi to byl upír), probrala sem se ale při tom sem pořád spala mislela sem si že jsem přez noc upír a přez den člověk.Až sem se probudila doopravdy cítila sem strach
 
autorka
03.06.11
15:36
Nereg.

IP: 88.103.128.*
to že pořád sedíš na houpačce asi znamená že se ti to bu de dít častěji že se budeš bavit a dude běžný den nikdo tě asi bude mlátit a ty se budeš snažit brínit a tak mu hodněublížíš pak příde nějaký dospělí a vynadáti že ho mlátíš a pak na tebe budou spolužáci pokřikovat a ty budeš zmatená
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Tarot na 3
Tento výklad je využíván, když je po třeba si ujasnit své touhy a potřeby. Novinka!
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Kalkulačka lásky
Výpočet vztahu podle jmen dvou zamilovaných osob. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)