English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je úterý, 16.4.2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf.
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner11.04.24 / Sabina Pikhartová v Láska
magický rituál na vrácení partnera11.04.24 / pepča v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska



Nejhorší je, když ti chybí někdo, komu ty už nechybíš.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Mí blízcí budou v pořádku. ”


Myšlenky moudrých

Dreiser

Nemáte-li úspěšnou minulost, není to důvod, abyste neměli úspěšnou budoucnost.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



Diskuzní fórum

zpět Přidat komentář k "CO TO ZNAMENÁ".
Jméno :

Zpráva:


Upozornění:
  • Není dovoleno vkládat placené nabídky na cokoliv. Vložení placené nabídky bude mít za následek smazání příspěvku, opakové vložení pak zrušení přístupu. Pro osobní prezentaci používejte výhradně náš katalog.
  • Pokud budete vkládat příspěvek jako nepřihlášený uživatel, zobrazí se Vaše IP adresa u příspěvku.
    Tato funkčnost je zavedena pro odstranění SPAMů. Děkujeme za pochopení.
  • Administrátoři si vyhrazují právo mazat komentáře, které se dají považovat za spam, tj. nepřináší žádný další obsah, jsou obtěžujícího charakteru nebo se zjevně jedná o klamavou reklamu na cizí služby. Posouzení pak leží výhradně na administrátorech.
  • Vložením příspěvku souhlasíte s pravidly fóra.

CO TO ZNAMENÁ

ALČA
25.04.11
12:43
Nereg.

IP: .*
TŘEBA KDYŽ SE TI ZDÁ O ROSTOMILÉ KOČCE A TA SE PAK ZMĚNI V KRVEŽÍZNIVOU PŘÍŠERU TEK TO MŮŽE ZNAMENAT ŽE SE K TOBĚ BUDE NĚKDO CHOVAT MILE A PAK TĚ PODRAZÍ NEBO KDYŽ SE NA NĚKOHO CHOVAT ZLE A PAK VESNU UVIDÍŽ SEBE PLAKAT ŽE SE STÍM ČLOVĚKEM MÁŠ USMÍŘÍ JINAK ZATO PONESEŠ NÁSLEDKY
 
1eliska1
29.05.11
16:47
Reg. před 2016

Dnes sem mněla sen seděla jsem u nás na dvoře na houpačce, pak se ohlédnu a vidím postavu (nebo dvě? už přesně nevim). Pak se oběvil u mně, já se s ním začala prát, chtěl mi dát nějaký prášek(rozdrcený prášek na prach), na chvíli sme přestaly a já schovala tvář do dlaní, podívala sem se znova a tam stála i druhá postava, zase sme se praly( při tom sem pořád seděla na houpačce), asi sem tomu druhému vrazila, začala mu týct krev z pusy(řekl: a hele krev) a dostal se mu tam ten prášek, po chvilce praní mně přemohly a daly mi ten prášek do pusy, pak mně jeden nejspíš kousnul do krku (asi to byl upír), probrala sem se ale při tom sem pořád spala mislela sem si že jsem přez noc upír a přez den člověk.Až sem se probudila doopravdy cítila sem strach
 
autorka
03.06.11
15:36
Nereg.

IP: 88.103.128.*
to že pořád sedíš na houpačce asi znamená že se ti to bu de dít častěji že se budeš bavit a dude běžný den nikdo tě asi bude mlátit a ty se budeš snažit brínit a tak mu hodněublížíš pak příde nějaký dospělí a vynadáti že ho mlátíš a pak na tebe budou spolužáci pokřikovat a ty budeš zmatená
 




English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)