English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 20.4.2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra.
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...
Andělská inspirace
Hledejte novou inspiraci ve vzkazech andělů.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:



Když se jedny dveře zavřou, jiné se otevřou.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Všechny mé chyby se mi podaří napravit. ”


Myšlenky moudrých

Pourrat

Život bez taškařic a veselých kousků je jako cestování bez hospod. Smích, to přijde nejlaciněji a jde to nejvíc k duhu.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

Diese Seite auf Deutsch besuchen:
MeineMagie.de

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Chtěla bych poprosit Vás Tarotko o výklad

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Chtěla bych poprosit Vás Tarotko o výklad

kreta
05.04.22
21:26
Reg. před 2016

Vlastně nevím jak se zeptat. U mě je všechno špatně. Před 4 lety jsem se začala volně propadat na dno. A teď to vypadá, že nevím, co bude dál. Začalo to psychickým terorem ze strany ex(nevěry, oženil se za zády s milenkou, pořídil s ní byt). Unesl mi dítě. O syna jsem "přišla", soud jej svěřil do péče ex. No a pak už to šlo: díky nehodě v opilosti ztráta ŘP, následně ztráta zaměstnání a nemožnost najít nové adekvátní bez ŘP, tím jsem se začala dostávat do dluhů a dnes jsem v situaci, kdy to vypadá, že mi prodají byt (nemohla jsem splácet HÚ, ale byla to investice pro syna) a dům ve kterém jsme bydleli asi budu muset opustit (měla jsem na něj předkupní právo a platila nájem, ale na ten jsem pak už také neměla- můj zamilovaná, moje útočiště), chvíli to vypadalo, že se pomaloučku všechno zlepšuje (našla jsem seriozní práci, sice výdělek nestačí, chodím do druhé práce, soud mi odpustil zbytek trestu a dovolil podmínečné vrácení ŘP), ale já stále nevidím světlo na konci tunelu... dostanu ten ŘP zpět, abych mohla zase vydělávat solidní peníz (závisí na tom i ochota syna žít se mnou) a budu mít kde bydlet (nastane nějaký zvrat a zachráním bydlení, alespoň jedno), vrátí se syn ke mě a najdu zase lásku?... .já se omlouvám, propadám se pořád hlouběji a těžko se žije, když člověk nemá na co se těšit... já Božena 20.9.1970, syn 13.5.2009 a ex 8.1.1956
 
Tarotka
02.05.22
10:08
Reg.27.3.22

Dobry den, pani Bozeno, dlouho jsem premyslela, jak zacit Vas vyklad. Zacnu jej tedy slovy: „Dilo je dokonano, dilo je hotovo“ chci timto rict, ze vse co se doposud stalo, doslo do nejakeho stadia u bude tento rok prechazet do nove etapy, takto bych oznacila vseobecne ten dalsi rok pod vlivem karty 3 mince. Uzavira se etapa jedna a prichazi druha. Vim, ze byste sve potize chtela vyresit velice rychle, ale pod 3 minci budete tvrde pracovat a taky spolupracovat na tom, abyste se ze vseho dostala. Co se tyce toho RP, zda ho ziskate do konce tohoto roku
Mág - 10 mecu - 2 hole, tak se obavam, ze na to si jeste budete chvili muset pockat, pokuste se jeste dal informovat, jak to s tim RP vypada, no proste pracovat na tom, abyste ho ziskala co nejdrive zpet. Co se tyce financi, tak Vam vysla karta Milenci, coz je krasna karta pro vztahy, ale v oblasti financi bych to videla tak, ze mozna budete na nekom financne zavisla nebo proste situace zustane beze zmen. Co se tyce toho bydleni Královna minci - Veleknezka - kolo štěstí, zde bych to videla nasledovne, moc rada bych Vam rekla, ze v dome zustanete, ale karta kolo stesti prioritne rika, ze vse co nastane bude k Vasemu prospechu, i kdyby ta zkusenost, ktera prijde Vas zpocatku moc bolela. Vse co se ohledne bydleni stane, bude ve Vas prospech. Zda se syn vrati ci ne
10 mecu-10 poháru-7 minci, tak tento rok to nevidim na navrat, ale polozte si uprimne otazku, chtela byste sveho syna privest do nejistoty? Nebylo by lepsi, aby to nejtezsi Vase obdobi preckal u otce a za Vami se vratil, az budete mit zase pevnou pudu pod nohama? Ptala jste se take na lasku a zde to vidim velice pozitivne, vysla Vam karta Posledni soud a ta ukazuje na novy vztah 😊 Pani Bozeno, nechtejte vyresit vsechno hned, tento rok bude narocny, ale otevrou se nove dvere, chce to jen mit vytrvalost.

Preji Vam mnoho slunecnych dni.
Monika
 
kreta
05.06.22
11:10
Reg. před 2016

Dobrý den Tarotko.

Moc děkuji za výklad. Trochu jsem se snažila "dešifrovat" Váš výklad. Asi se v zásadě shoduji v tom, že i já mám dojem, že kruh se uzavírá... .
Ale jinak nevím... .
ŘP: no nakonec to snad dopadne a já bych ho měla příští týden dostat. Mezitím než jsem podala dotaz jsem prošla řízením a absolvovala znovu autoškolu. Tak snad už to bude v pořádku.
Co se týká syna, tam zatím nevím. Měl by se otevřít znovu soudní spis a řešit péče o syna... .máte pravdu, že by bylo lépe mít syna u sebe až budu mít stabilizovanou situaci, ale to nemusí být nikdy. Viz dále. Syn roste a já ho vídám tak jednou za 6týdnů na necelé dva dny (nikdo si neumí představit co jsou to za muka) je mu 13 a ten čas, kdy nemůžu být s ním mi nikdo nezaplatí ničím... Teď jsme ve stavu, kdy syn by chtěl, ale můj ex dělá všechno proto, aby nás oddělil...
No a dům... já vlastně nevím co se mou bude... v úterý 7.6. mám soudní řízení o vyklizení... .modlím se, aby soud ještě nerozhodl. Totiž já mám ještě byt. Byt je můj, ale hrozí, že o něj přijdu v insolvenci, protože jsem se dostala do dluhů. A dům patřil mému ex. koupila ho firma u které jsme byla v domě v nájmu a měla předkupní právo než jsem se dostala do fin. problémů hlavně v covidu. Takže teď je otázka jestli přijdu o byt (jako že to reálně hrozí) a nebo i o dům ( také to reálně hrozí) a nebo dojde k nějakému zvratu ( třeba i v případě domu a já dostanu možnost znovu platit nájem)... Kéž by jste tu ještě byla a mohla mi na to říct "své"
O tom, že tvrdě pracuju není debaty... .vlastně se chodím domů jen vyspat a je otázka jak dlouho to vydrží moje tělo.
Jestli ještě potkám partnera... no tomu už taky přestávám věřit :-(
Ptát se dál nechci, je nás tu na Vás hodně, ale pokud by to nevadilo

Zajímalo by mě jak to budu mít s tímto datem 8.1.1956 Lubomír
a s tím domem? Je to moje zamilované místo
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Významy křestních jmen
Stručný přehled o původu, používání a další informace o křestních jménech.
více...
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...
Minulý život
Výpočetní metoda pro zjištění vašeho minulého života.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)