English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Kosmické karty
Energie kterého vesmírného tělesa na nás působí a ovlivňuje nás?
více...
Indiánský horoskop
Indiánský horoskop přisuzuje lidem vlastnosti zvířat.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu

Nejnovější příspěvky z fóra:
Osudový partner26.04.24 / Zuza v Láska
Má cenu o vztah bojovat02.04.24 / Luzius v Praktické věštění
Osudový partner23.03.24 / NIKY1206 v Láska
Stále se opakující sen06.03.24 / VK123 v Sny



Krása není jen o vzhledu. Krása je především o tom, jakým jsi člověkem, a jak se díky tobě cítí ostatní.
Další myšlenky ...

Aktuální magická pečeť:

„ Budu spát zdravým spánkem a ráno se budu cítit svěží. ”


Myšlenky moudrých

Epiktetos

Vidíš- li, že se člověk mýlí, nehněvej se na něho! Pomni, že není možné mýlit se schválně.
Další myšlenky

Visit this site in English:
Yes / No Tarot

W języku polskim na:
Mojeczary.pl



zpět

Bílá vráno, co ještě mohu od života čekat?

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

Bílá vráno, co ještě mohu od života čekat?

kreta
17.02.24
12:46
Reg. před 2016

Prosím Bílá vráno, co vidíte v mé budoucnosti. Od roku 2018 stále jen sešup dolů. Jsem "na dně" a bojím se, že by ,mohlo být ještě hůř. Přišla jsem o byt v rámci dražby, ale ještě mi zůstanou na krku dluhy (teď už uměle vyrobené). Musím se vystěhovat ze stávajícího bydlení (přišla jsem o možnost si jej získat smluvně) a jakkoliv se budu snažit pracovně, stále mu bude zůstávat jen minimum. Čeká mě prosím něco pozitivního? Budu se moci opět radovat ze života a říkat si, že se mám dobře? 20.9.1070
 
Luzius
02.04.24
10:49
Reg.2.4.24

Nejsem sice bílá vrána, ale snad nevadí. Vykládám z tarotu.

Karta, která se ti ukazuje, je Hvězda. V této chvíli svého života, kdy se cítíš, jako bys byla "na dně", přináší Hvězda zprávu naděje a světla v temnotě. Hvězda je symbolem víry v lepší zítřky a připomíná, že i po nejtěžších bouřích se objeví klid a obnova.


Pozitivní změny na obzoru jsou možné, ačkoliv mohou přijít postupně. Důležité je, aby ses soustředila na malé kroky a na to, co můžeš dělat každý den, aby se tvá situace zlepšovala. Hvězda také naznačuje možnost nových příležitostí, které přijdou, když budeš otevřená a připravená je přijmout.

V této době je také důležité, aby ses obklopila lidmi, kteří ti budou oporou a pozitivně tě ovlivňují. Nezapomeň, že jsi silnější, než si myslíš, a že naděje a světlo jsou vždy na dosah, i když se zdá, že je všechno proti tobě. Tvá schopnost vidět světlo, i když je kolem tma, je tvým největším darem a klíčem k překonání současných obtíží.

Držím pěsti
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Orákulum lásky
Zjistěte, co k vám cití druhá osoba a získejte cennou radu. Jaký vztah hledá druhá osoba?
více...
Osobní roční vibrace
Zjistěte, jaký jedinečný účinek na vás má vaše aktuální osobní roční vibrace.
více...
Lunární den
Připravte se na svůj osud díky energii lunárního dne.
více...
Články o drahých kamenech
Přečtěte si zajímavé informace ohledně čištění, uchovávání apod.
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)