English: Magizzle.com / Deutsch: MeineMagie.de
Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi podmínkami a s použitím cookies pro přizpůsobený obsah a reklamy. Více informací.
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Věštírna - horoskopy a věštby online
Dnes je sobota, 27.4.2024
Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav.
Karta dne
Na každý den jiná karta a jiná věštba.
více...
Denní horoskop
Váš aktuální horoskop pro dnešní den.
více...


facebook
Přihlášení / registrace
jméno:   heslo: 
registrace / vložení kódu
zpět

az do dna...

Online výklady
Zde prosím směřujte prosby o výklady zdarma. Zároveň děkuji všem, kdož zdarma a nezištně odpovídají. Snad Vám toto oddělené místo zpřehlední dotazy a odpovědi.

« zpět \ Přidat komentář

az do dna...

kathliin
08.09.21
10:46
Reg. před 2016

dobry den... .zivot se mi hrouti, manzelstvi rozpada... dcera nenavidi, pratelstvi byla falesna... .

jsem sama... napjata a nestastna...


opustena... .


davala jsem detem vsechno... zamilovala se do debila... .

snazila se... a jsem sama...

rekne mi nekdo jestli se to konecne zmeni???

utikam sama pred sebou, pred svoji minulosti... copak neumim byt stastna??

kveta, 24.5.1975
 
Hermit
08.09.21
21:26
Reg.17.7.21

Milá Květo,
to vaše psaní, to je jako soukromá apokalypsa... .tolik problémů.
Nepíšete jak je stará vaše dcera, jestli je to puberťák, nebo už dospělá, co jste jí podle ní "provedla", že vás nenávidí... ..Pokud je už dospělá a má svůj život, tak se dočasně stáhněte a věnujte se jen sama sobě, když se vám rozpadá manželství. Přátelé přicházejí a odcházejí, až teprve ve zlých časech se jejich síla prověří... .takže máte zkušenost.
Dávala jste dětem všechno... ..myslím, že to je chyba. Děti nemají automaticky nárok na všechno. Rodič by se neměl pro děti masochisticky servat a vydat do posledních sil. Ale dnes panuje takový kult "vše pro děti" a "dětem jen to nejlepší... .jinak... ." tak se tomu lehce podléhá.
Zamilovala jste se do debila... ..musíte se naučit dívat se na muže nejen růžovými brýlemi zamilovanosti, ale také dívat se hlavou, rozumem a nechat si ho "proklepnout" klidně od známých... ..Je nejvyšší čas, abyste si tuto schopnost osvojila.
Utíkáte před svou minulostí - to vás něco z minulosti "doběhlo", nebo si něco táhnete pořád za sebou?
Za tohoto stavu je jasné, že nejste šťastná, ale umět být šťastný předpokládá, že ty problémy vyřešíte, něco opustíte, něco se srovná "samo", něčemu budete muset čelit... .
Pokud máte vedle sebe "debila", tak prostě jděte od něj a bez něj se vám uleví a budete šťastná... ..
Sama sebe označujete za opuštěnou, tím se tak programujete. Jste prostě teď zrovna sama, no tak to je a pak zase budete třeba s "někým"... .
Kdy se to změní?
Karty mohou ukázat, že se to změní, ale nápravu současnosti musíte začít vy sama.
Nevím, co máte v minulosti, že jste jako štvanec, soustřeďte se hlavně na sebe a své potřeby, do konce roku to bude hodně na "kost", ale zaměřte se hlavně na své manželství, jestli se dá ještě slepit, nebo už ne, tak to rychle udělejte. Hlavně problémy neodsouvejte a zbytečně se nenípejte v minulosti. To už se stalo a je to pryč.
Jestli budete mít chuť můžete blíže popsat, co ta dcera... .co provedli ti přátelé. Pomůže vám to srovnat myšlenky.
Přeji vám hodně klidu a zdravého rozumu vám i všem okolo.
Hermit
 
« zpět \ Přidat komentář





Online výklady ZDARMA:
Babka Doňa radí
Odpovědi z karet na nejčastější otázky Novinka!
více...
Runy lásky
Runová věštba lásky a vztahů.
Novinka!
více...
Numerologie data narození
Zajímá vás, co o vás prozradí vaše datum narození?
více...
Strom života
Dny šťastné i smolné - vygenerujte si svou tapetu na počítač. Novinka!
více...


English: Magizzle.com

Po polski: Mojeczary.pl

Auf Deutsch: MeineMagie.de

Kontaktní informace a informace o reklamě. Používáním šlužeb našeho serveru se zavazujete souhlasit s podmínkami provozu. Prostudujte si prosím naši Ochranu osobních údajů.

 
Líbí se vám věštírna? Doporučte nás svým přátelům! :)